Prego.pl

Forumowicze
 • Zawartość

  245
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Prego.pl

 • Urodziny 17.12.1982

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.prego.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Prego.pl

  News, Który Wstrząsnął Wągrowcem!

  Dziwię się osobom, które wierzą w takie bzdury. Kto niby miałby ujawnić taką informację? Ktoś ze szpitala? A co z tajemnicą lekarską? W ubiegłym roku tak samo szeptano o proboszczu z Szydłowa, któremu podobno musiano usuwać wibrator z tyłka. Pisały o tym też regionalne "portale" - tak samo rzetelne jak SE: http://faktypilskie.pl/pila/14425-ksidz-wibrator-plotka Jakiś czas później w tym samym serwisie ukazały się przeprosiny. Powiem tylko, że ktoś musiał sporo zapłacić za swoją głupotę.
 2. Nie znam statystyk dotyczących wspomnianego tematu, ale sam osobiście prawie nigdy nie klikam na "pokaż grafikę" w otrzymanym e-mailu, chyba, że temat bardzo mnie zaciekawił. Dlatego w rozsyłanych newsletterach preferuję grafikę osadzoną w treści wiadomości. W końcu po to dołączamy grafikę do wiadomości, żeby czytelnik ją zobaczył. Ten argument dla mnie jest decydujący.
 3. Prego.pl

  Gdzie najlepsze lokaty aktualnie?

  A może zamiast lokaty lepiej wybrać strukturę na rynku wtórnym? http://www.pierwotny.pl/informacje/blogi/m...iast-lokat.html Tu zysk roczny może być dwucyfrowy.
 4. Prego.pl

  Porównywarki wypadły?

  Nie wiedziałem, że na PiO jest tylu inwestorów giełdowych Dzięki czaysoon za wklejenie linka do Pierwotny.pl. Przez dwa ostatnie dni z PiO miałem więcej wejść niż z Google`a.
 5. Prego.pl

  Porównywarki wypadły?

  Nokaut musiał ograniczyć apetyt na kapitał. Cena emisyjna ustalona na minimalnym poziomie: http://www.pierwotny.pl/emisje/nokautpl/ak...12-zlotych.html
 6. Prego.pl

  Konto MAKLERSKIE

  Jaki dom maklerski wybrać? http://www.pierwotny.pl/informacje/blogi/m...ski-wybrac.html
 7. Prego.pl

  Almanach.biz

  Fakt, kategorii jest sporo. Z jednej strony utrudnia to nieco dokonanie wpisu, bo trzeba odszukać najbardziej pasujące do profilu firmy, ale myślę, że pomogą one w pozycjonowaniu wpisów na niszowe frazy.
 8. Prego.pl

  Almanach.biz

  Zapraszam do dodawania darmowych wpisów do katalogu firm - Almanach Biznesu (seokatalog). Katalog jest oczywiście moderowany - akceptuję tylko wpisy firm (wymagany numer NIP i REGON). Nie poświęciłem jeszcze zbyt dużo czasu na ten katalog, ale już teraz warto dodać wpis, by był szybciej zaindeksowany. Nie jest serwis sezonowy, "do najbliższego opłacenia domeny". Prowadzony przeze mnie katalog sklepów istnieje już 8 lat. http://www.almanach.biz
 9. Prego.pl

  Katalogi PR6-1

  Prego.pl też ma już PR5 ps. Dzięki za listę
 10. To zamiast gadać lepiej samemu wziąć się do roboty. Z jednym tylko mogę się zgodzić. Dotacje na e-projekty są zbędne. Ani Google, ani Facebook, eBay, Allegro czy NaszaKlasa nie dostały dotacji z UE a jednak ich twórcy jakoś potrafili stworzyć swoje dzieła. Skoro jednak dają to trzeba brać a żadnym argumentem nie jest to, że mamy już eBaya czy Allegro. Żaden monopol nie jest dobry. Tyle jest narzekania na Allegro a jak powstaje projekt, który ma szanse wnieść nową jakość to dla niektórych jest kolejna okazja do ponarzekania.
 11. Prego.pl

  ..warto, czy nie warto? :)

  Tylko jeśli kupił od firmy a nie osoby fizycznej
 12. Prego.pl

  Wypadek Prezydenckiego Samolotu

  Nie twierdzę, że Kaczorowski nie zasłużył na Wawel, ale jeśli znasz się choć trochę na historii to powinieneś wiedzieć, że jest kilka różnic między Kaczorowskim a Kaczyńskim, chociażby taka, że Kaczorowski nie został wybrany przez Naród, nie miał realnej władzy, nie zginął w trakcie pełnienia obowiązków Prezydenta a ponadto rodzina miała dla niego inne miejsce.
 13. Prego.pl

  Czy warto wykupić wpis w PKT?

  Też uważam, że nie warto. Lepiej dać sobie spokój z PKT, Panoramą Firm i innego tego typu tworami. lepiej skupić się na branżowych, porządnych katalogach. Wyjdzie zdecydowanie taniej.
 14. Prego.pl

  Sklep - słowa kluczowe

  "tanie" i "ceny"
 15. Prego.pl

  Wybór konkretnej domeny na sklep

  Czym innym są testy domeny od jej rezerwacji. Za darmo można domenę tylko zarezerwować, a nie zarejestrować.