Jump to content

marcin24

Forumowicze
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About marcin24

 • Birthday 05/17/1980

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kraków
 • Interests
  SEO od 2004r
 1. Uwaga: Ze względu na dużą ilość zapytań odnośnie specyficznej funkcjonalności aplikacji udostępniamy darmową, 7 dniową wersję demo . Zainteresowanych prosimy o kontakt bezpośredni na adres e-mail podany na naszej stronie internetowej.
 2. @seolution: Przepraszam Cię, że dopiero teraz odpisuję na Twoje pytania. Tak - planujemy obsługę custom fields. Nawet jest to już częściowo zrobione, została nam kwestia wrzucenia tego w interfejs. Odnośnie licencji, pełny przetłumaczony tekst dołączę na dniach na naszej stronie internetowej. Kluczowe postanowienia, które Cię zapewne interesują: Licencja ważna na rok czasu, przez ten okres darmowe aktualizacje bugów oraz drobnych feature'ów, API do innych skryptów. Producent udziela na czas trwania licencji gwarancji na prawidłowe działanie oprogramowania. Licencja umożliwia uruchomienie programu na jednym stanowisku. Wszelkie próby dekompilacji, deasemblacji kodu źródłowego skutkują złamaniem postanowień licencyjnych i odmową dostępu do aplikacji. Nie ponosimy odpowiedzialności za działania wynikłe z nieprawidłowego użytkowania programu.
 3. @bananasltd: Normalnie za organizację ruchu przez proxy odpowiadają na naszych maszynach zewnętrzne systemy. Jeżeli jest potrzeba zintegrowania tego mechanizmu do aplikacji to jesteśmy w stanie to zaimplementować do 2 tygodni. @MaxPan: Staram Ci się wyjaśnić, że to są kompletnie różne narzędzia stąd próby porównania nigdy nie oddadzą faktycznego stanu rzeczy. Rozumiem Twój sceptycyzm, ale tak na prawdę komentujesz coś co nie wiesz jak działa. Dlatego postaram się przygotować bardziej precyzyjną specyfikację tak abyś mógł w pełni zrozumieć działanie aplikacji i jej zalety. Co do zakańczania dyskusji - oczywiście masz do tego prawo ale robisz to w dość dziwnym momencie.
 4. @MaxPan: Nie znam Zebroida bo nie zajmuję się testowaniem aplikacji tylko ich tworzeniem. Dostaliśmy zlecenie na zrobienie konkretnej aplikacji w zupełnie innym modelu działania, niż ten panujący na rynku. Rozumiem siłę przyzwyczajenia ale może pora się zreflektować nad efektywnością zarządzania tym procesem. W Polsce z tego co widzę tworzy się oprogramowanie i próbuje dostosować je pod 100 egzotycznych skryptów. Tutaj podejście jest zgoła inne a zarazem bardzo elastyczne. To nie aplikacje się dostosowuje do skryptu a skrypt do aplikacji. Jako, że dominującym na świecie skryptem jest Wordpress wybraliśmy właśnie to API. Podpięcie dobrze udokumentowanego i ustandaryzowanego XML-RPC do dowolnego skryptu zachowującego się jak blog jest trywialne i bardzo szybkie. Korzyści z tego podejścia widać jak na dłoni w TurboLinkerze: Napiszę jakie były założenia softu: szybka praca możliwość podpięcia dowolnego skryptu pod oprogramowanie dodawanie/modyfikacja/usuwanie wpisów ( masowo, pojedynczo ) w dowolony momencie. tworzenie kategorii z poziomu programu harmonogram dodań eksport linków z projektów import stron zapleczowych To nie jest dodawarka, tylko narzędzie do zarządzania zapleczem. Żaden polski soft nie trzyma się jednego standardu jakim w naszym przypadku jest komunikacja w protokole XML-RPC: http://codex.wordpress.org/XML-RPC_WordPress_API. Wykorzystując jego możliwości możemy przygotować dowolny dodatek do skryptu tak, aby można wykonać dowolne operacje na zapleczu które ma już zintegrowaną wersję protokułu. Po co pisać 100x dodawarek skoro można mieć jedno bardzo szybkie narzędzie? Taki był cel i założenie tej aplikacji.
 5. Nie jestem urzędem statystycznym aby móc precyzyjnie odpowiedzieć Ci na pierwsze pytanie. Jak sam zapewne zauważyłeś cena za licencję jest w tym momencie symboliczna w stosunku do możliwości oprogramowania. Jest to na pewno narzędzie tworzone w oparciu o potrzeby dużych graczy niż zaczynających swą przygodę z pozycjonowaniem. Nie ukrywam, że wybieramy klientów od których będziemy otrzymywać aktywny feedback. Korzyści teraz są obopólne ponieważ klient ze skromniejszym portfelem może przetestować oprogramowanie klasy enterprise a my utrzymujemy ilość testów oraz zapotrzebowaniu na nowe funkcjonalności na właściwym poziomie. Odnośnie jeszcze tych porównań. Jeżeli wystarczy Ci wtyczka do Wordpressa z cronem to na pewno nie jest to perspektywa, która umożliwiałby Ci poczucie różnicy.
 6. Tak, ale to jest wiesz jak porównywanie osła z mułem. TurboLinker został zaprojektowany aby obsługiwać zaplecza idące nie w setki ale w tysiące blogów. Tutaj jest różnica przede wszystkim w skali i szybkości działania. Zaryzykuje stwierdzenie, że jedna instancja TurboLinkera u naszego klienta mogła spokojnie obsługiwać ilość blogów wszystkich klientów razem wziętych na WPSEO.
 7. @krzysiek151: Co do wydajności - na chwilę obecną nie mam dla Ciebie konkretnych benchmarków, jeżeli będzie takie zapotrzebowanie to przeprowadzimy takie testy. To był priorytet projektowy aplikacji. Mogę zagwarantować, że jeśli chodzi o szybkość to będzie biło na łeb wszystko co do tej pory widzieliście. To jest kompletnie inne podejście do tematu, inna architektura. Przede wszystkim jest zredukowana ilość połączeń. Zaprojektowaliśmy dedykowaną kolejkę wielowątkową dynamicznie alokującą zasoby, która następne obsługuje te requesty.
 8. @crossxx: W podstawowej wersji programu działa WordPress. Jeżeli chodzi pozostałe skrypty tutaj jest trochę odmienna polityka. Wystarczy wgrać na serwer mały skrypt php API i praktycznie to rozwiązuje temat. Obecnie testowaliśmy kilka popularniejszych w Polsce skryptów i to API będzie po prostu dorzucone do paczki. Aplikacja standardowo działała na rynku, gdzie dominował Wordpress. Będzie funkcjonować na każdym WP z włączonym XML-RPC. Nie pomaga, ale nie wykluczamy tej opcji w następnym wydaniu. Bugi bezpłatnie, nowe funkcjonalności płatne. Jest to aplikacja desktopowa przeznaczona na MS Windows 7/8. Obecnie żadna aplikacja nie umożliwia dodania do publicznego wordpressa bez konieczności logowania się, a następnie w razie wykrycia nienaturalnych linków skasowania postu. Tutaj ten proces jest zautomatyzowany do jednego żądania.
 9. Witam Państwa, Chciałbym zaproponować aplikację TurboLinker. Jest to kompletnie nowe rozwiązanie na rynku, umożliwiające błyskawiczne zarządzanie olbrzymimi zapleczami (nie tylko publikację postów, ale również aktualizację treści, usuwanie, modyfikowanie). Podczas projektowania skupiliśmy się na 3 aspektach: po pierwsze szybkość po drugie jednolity standard komunikacyjny. po trzecie możliwość usunięcia, edycji oraz aktualizacji postów w dowolnym momencie Szybkość zapewniają natywne biblioteki wspierające obsługę dedykowanej wielowątkowej kolejki. Aplikację udostępniamy w dwóch wersjach zoptymalizowanych pod architekturę procesorów 32 oraz 64bitowych. W przypadku wykrycia nienaturalnych linków nie ma potrzeby usuwania podstron serwisu, wystarczy aktualizacja projektu by treść została a linki zostały usunięte. Wypracowanie jednolitego standardu komunikacyjnego powstało w odpowiedzi na panujący na rynku galimatias związany z mnogością różnych platform. To rozwiązanie zostało zaproponowane i sprawdzone, kiedy oprogramowanie nie było dostępne w szerokiej sprzedaży. Zapraszam do odwiedzenia naszej strony i obejrzenia video prezentującego możliwości programu: http://turbo-linker.com/pl/ Dla użytkowników forum przewidzieliśmy małą niespodziankę. Pierwsze 10 osób, które dokonają zakupu i prześlą nick z forum otrzyma promocyjną cenę 99 zł.
 10. Polecam Ci skrypt prestashop, bardzo łatwa integracja z paypalem i wbudowana obsługa sprzedaży tego typu produktów.
 11. marcin24

  ZakoPane

  Teraz polecam Tatry po słowackiej stronie, u nas strasznie dużo ludzi na szlakach. Pozdr
 12. @Robek_S może ktoś ci Adwords robi i Cie robi w...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy