Jump to content

aventurero

Nowi Forumowicze
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aventurero

  1. Panowie bardzo dziękuję za wszystkie uwagi. Nie znam się na tym kompletnie, bo jestem literaturoznawcą, a w komputerze wiem tylko do czego służy escape i enter Zawsze proszę znajomego informatyka o wprowadzenie zmian, bo sam nie dam sobie rady.. I tak : powiedziano mi, że ten HTTPS nie jest konieczny, bo na stronie nie można nic kupić, ani w żaden sposób nie zostawia się swoich danych. Ma ona skłonić do bezpośredniego kontaktu ze mną przez komunikatory. Nie wiem, o jakich reklamach Panowie mówicie, bo ja tam nie mam żadnych . Są umieszczone ze 2 widgety pogody, wymiany walut i to wszystko... Hasło "Peru" byłoby dobrym pomysłem, ale jakoś Google nie wiąże tego słowa z moją stroną i nie wiem dlaczego. Dawnej na to hasło byłem na pierwszej stronie bez żadnego pozycjonowania, ale po zmianie strony na mobilną coś się zmieniło i nie wiem gdzie leży błąd. Skalmar- bardzo dziękuję za wszystkie frazy, o to mi chodziło... Bardzo chętnie poszukam kogoś kto podpowie mi co trzeba naprawić...bo same zmiany musi wprowadzić mój informatyk, który nie da nikomu dostępu do strony..Strona nasza jest w połowie hobbystyczna, my tu w Peru biegamy z maczetami po dżungli, więc wygląda jak widzicie.. Pozdrawiam wszystkich i dużo zdrowia życzę..
  2. Oprowadzamy po Peru ludzi, którzy chcą zwiedzac ten piękny kraj bez biura podróży. Chciałbym, aby ludzie którzy szukają informacji o Peru lub chcą tu przyjechać trafiali na moją stronę. Pozdrawiam.
  3. Cześć, jestem Aventurero, na stałe mieszkam w Ameryce Płd. Trafiłem na forum, bo szukam informacji o wypozycjonowaniu naszej małej strony internetowej oferującej wyprawy do Peru, dla wszystkich rodaków lubiących zwiedzać bez biura podróży. Strona prowadzona przez polonię peruwiańską. Pozdrawiam wszystkich i życzę dużo zdrowia. http://peruexpedicion.com/
  4. Cześć. Może ktoś pomoże, bo sobie z tym nie radzę ☺️ Jakie są najlepsze frazy dla mojej strony: http://peruexpedicion.com/ Jak już wybiorę frazy to będę mógł zlecić pozycjonowanie. Dzięki.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy