Jump to content

CzarnyKon

Nowi Forumowicze
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Ale dedyk OVH 250 Ip zapewni mi dywersyfikacje IP na poziomie klas jak to wygląda ?
  2. Przypuszczałem, że seo hostingi utną moc zaplecz. Jeśli jakaś maszyna vps to gdzie takie usługi dostanę z dywersyfikacją IP i możliwością kupienia ich w innej klasie? Zaplecz mam koło 300 sztuk. Opcje z ReverseProxy słyszę po raz pierwszy, możesz przybliżyć temat? zakładam sobie szaredhostingi i do tego reverseproxy ?
  3. Cześć, zmagam się z wyszukaniem jakiegoś hostingu SEO, który zapewni mi dywerysfikacje adresów IP na poziomie klas. Mam około 300 zaplecz, które chciałbym przenieść na jakiś sensowny hosting, który zagwarantuje mi zróżnicowanie adresów IP na poziomie 3-6 domen na jedno IP + inne klasy IP. Przeglądam oferty popularnych hostingodawców jak ovh, home, nazwa, webd, az, dhosting, mydevil, hekko czy seohost ale nie mogę znaleźc rozwiązania mi odpowiadającego. Nabliżej jest seohost lecz oni posiadają IP, które jest dzielone z innymi stronami co może mnie narazić na bana jeśli, któraś z tych stron naruszy politykę Google. Ktoś coś może doradzić w kwestii hostingu czy też dedyka, który spełni funkcje i zdywersyfikuje mi odpowiednio IP ? PS Myślałem jeszcze nad opcja wykupienia kilkunastu mini pakietów tyle, że gdzie się nie odezwe to wszędzie dostaje odpowiedź że nie gwarantują, że wykupione dedykowane adresy IP dla tych małych pakietów będą w innej klasie a na tym mi bardzo zależy. Jest na forum jakiś specjalista, który zmagał się z takim problemem i szukał sprawdzonego hostingu ? Pozdrawiam.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy