Jump to content

cerien

Forumowicze
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. No ja najpierw, dzień szybciej przyjęłam zlecenie też na prawie 9000zzs bez jakiś szczególnych wymagań. Myślałam, że nie będzie trudno napisać ten tekst, tym bardziej, że temat dość powszechny. Niestety wciąż się uczę i teraz widzę, że to trochę droga przez mękę. Na drugi dzień właśnie otrzymałam to, o którym wspominałam wyżej i po głębszym rozeznaniu stwierdziłam, że gra nie warta jest świeczki.
 2. Właśnie z tego powodu nie przyjęłam podobnego zlecenia. W moim przypadku jednak tekst był na chyba 8950 zzs i 9 produktów po 500zzs. Opis był sensowny ale więcej zachodu przy tym niż to warte.
 3. No tak masz rację. Źle zrozumiałam. Jak się zalogowałam na TB obowiązywał już nowy regulamin. Nie wiem jaki był wcześniej i jak wiele się zmieniło stąd moja gafa.
 4. Faktycznie tak jest że indywidualne po 24h jeżeli nie klikniesz realizuj to przepadają. Miałam taka sytuacje tylko dlatego, że mi się zapomniało.
 5. Już kolejny dzień widzę że są jakieś zlecenia w wybranych dla mnie kategoriach, natomiast jak wchodzę w aktywne zlecenia to nie ma nic. To jakiś błąd czy to kwestia rodzajów tekstów, których nie mam jeszcze odblokowanych?
 6. w preclach jakaś totalna pustka czy tylko ja nic nie widzę?? Ostatnio było tyle zleceń a od wczoraj nic.
 7. Też miałam czasami takie sytuacje. To trochę wygląda tak jakby było zbyt mało osób, żeby to ogarniać.
 8. Dziękuję za rady. Nie pomyślałabym, że również wylogowanie mogłoby być tu problemem. Jeszcze raz dziękuję Wam za pomoc. 😊
 9. Z tekstami do poprawy nie miałam jeszcze do czynienia i nie miałam żadnych pytań w tej kwestii. Z tekstem odrzuconym owszem. Wiem, że są naliczane punkty karne- dowiedziałam się tego z regulaminu. Czasu jeszcze nie przekroczyłam i z tego też powodu nie zauważyłam, abym miała jakiś dodatkowy punkt naliczony. Chyba, że właśnie ta wczorajsza sytuacja była spowodowana czasem przekroczonym, aczkolwiek jestem prawie pewna, że termin był do 24.02 bo to było jedno z nowszych zleceń. Nie obrażam się, tylko nie wydaje mi się abym zadawała jakieś na prawdę głupie pytania. Niemniej dziękuje Ci za odpowiedzi.
 10. A kto powiedział, że próbuje na skróty? Z dnia na dzień nie przystąpiłam do TB i do copywritingu. Trochę się do tego przygotowywałam. Przejrzałam zakładki w TB i po prostu pewne rzeczy są dla mnie nieczytelne. Fakt, forum nie przeglądałam od początku do końca, ale trafiłam tu dopiero po zarejestrowaniu na TB. Masz jednak rację. Następnym razem, zanim coś napiszę najpierw poszukam odpowiedzi inaczej.
 11. No dobrze no ale to był mój tekst. Żaden kopiuj wklej. Więc zrozumiałam, że mój mu się nie podobał bo nie wiem nie napisałam nic odkrywczego? Precel powinien być prosty a odniosłam wrażenie, że ten ktoś oczekuje napisanie czegoś wybitnego na 4000zzs. Serio się do tego przyłożyłam.
 12. A rozumiem. Napisałabym coś niegrzecznego ale sobie odpuszczę . Czy klient może oczekiwać po preclu unikalności?
 13. hmm faktycznie masz rację. Wezmę to następnym razem pod uwagę. Cóż czasami odnoszę wrażenie, że niektórym ciężko pogodzić się z tym, że ktoś zwyczajnie zaczyna 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy