Jump to content

tomiKK

Nowi Forumowicze
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Ok, mogę się mylić ale z tego co rozumiem. Sklep X ma ustawiony rel="canonical" na stronach swoich produktów czyli że mają oryginalny opis. Dostaje linki wraz z opisami tych produktów i google wykrywa moją stronę jako zduplikowaną, zostaje przesunięta na liście wyszukiwania. Piszesz Jak to zrobić??
  2. Witam, czytam już któryś raz o canonical i nie bardzo rozumiem jak mogę to zastosować. 1. Otóż chcę założyć stronę w programie partnerskim, dostane cały content który będę musiał wstawić na stronę. - W jaki sposób ustalić canonical aby nie być ukaranym przez google za duplicate content? 2. W pracy prowadzę dwa sklepy, są produkty które różnią się tylko zapachem lub tylko pojemnością. Ich opis kopiuje, a zmieniam właśnie zapach lub pojemność produktu. - Z tego co rozumiem roboty google z spośród produktów o tym samym opisie same wybierają ten główny z "oryginalnym" opisem a pozostałe są karane i znajdują się daleko na liście wyszukiwania. Czy ustalając canonical mogę jakoś "wspomóc" lub poprawić pozycję produktów ze skopiowanym opisem, no i jak to zrobić? Proszę o pomoc.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy