Jump to content

SCP

Nowi Forumowicze
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. @Presta @Mazzur Tak myślałem. Dzięki za odpowiedzi. Czyli trzeba dalej cisnąć promocję sklepu, aby ludziom zapadła w pamięć ta nazwa + jakieś wyróżniki że darmowa dostawa itd.
  2. Cześć, Od dawna pozycjonuję sklep internetowy (branża jubilerska). Sprzedaję swoje produkty również na allegro - tam sprzedaż idzie znakomicie. Natomiast to co mnie nurtuje to to, dlaczego pomimo otrzymania kodu rabatowego po zakupie, ludzie i tak wchodzą na allegro i tam kupują. Na allegro są osoby powracające. Nie mówię, że to źle ale kod rabatowy chyba powinien zachęcać do zakupu w sklepie internetowym. Czy tu jest po prostu kwestia większego zaufania do allegro? Pewnie jest tutaj sporo niewiadomych, ale chciałbym poznać wasz punkt widzenia. Może macie jakieś doświadczenie w tym temacie?
  3. @pikejkrul Jest sposób, aby to zmienić? Jeśli tak to mógłbyś coś podpowidzieć?
  4. Cześć, Mam problem z udostępnianiem filmów na FB z Youtube. Mam filmy z angielskimi napisami (nie wiem czy to przeszkadza), ale jak kopiuje link i wklejam na tablicę to czasem tytuły i opisy filmów są po angielsku mimo, że normalnie są po polsku. Nie wszystkie filmy tak się udostępniają W czym może być problem?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy