Jump to content

Dekiel

New members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. @EACTIVE ale zwiększa się ich liczba i po czasie może zaszkodzić ?
 2. @krzysiuus dobra po prostu favicon trzeba było w formacie ico wgrać
 3. @krzysiuus to lepiej nie wróż bo już korzystałem ze "ze specjalistów" wybuliłem kasy a sklep nadal nie zrobiony
 4. @SzlafRock w narzędziu google do zrzekania się linków Czy może tak jak s_matysik pisze odradzacie mi bo google namierza miejscówki ?
 5. @s_matysik no chyba trzeba się dostosować do giganta a co zrobisz? na zaś skoro są to jakieś spamowe linki których ja nie pozyskiwałem więc na co mi one ?
 6. Witam sytuacja wygląda tak, zainstalowałem sklep, w panelu admina chcę zmienić favicon to wyskakuje mi brak uprawnień. Z tego co się dowiedziałem to trzeba zmienić przez FTP uprawnienia folderów na 755 i plików na 644. Tylko pytanie wszystkie główne foldery na 755 ? a pliki które trzeba na 644?
 7. @s_matysik no ale zwiększa mi się chyba ilość tych linków z tych stron to co mam nic nie robić? na razie nic się nie stało ale może potem coś się stać ?
 8. @maxcyrek czyli je do disavow wrzucić? i nie będą już po czasie widoczne w google search console ?
 9. Witam w Google Search Console mam jakieś linki z nie wiadomo jakich stron typu http://fullservicecircus.com/ https://eddiecheever.net/ nie wiem co to jest, czy można je usunąć ? i czy trzeba takie usuwać bo mogą zaszkodzić ?
 10. Witam napisałem dwa artykuły chciałem je zaindeksować w GSC a ta pokazuje mi, że już są zaindeksowane dosłownie moment się pojawiły to jest możliwe ?
 11. Witam, mam taką sprawę w google search console widnieją mi błędy (Przesłany URL zawiera błędy indeksowania) przekierowałem te niedziałające adresy url w .htaccess i co mam zrobić aby te błędy w konsoli znikneły ? wczoraj kliknełem weryfikacje i oczekuje, też kilka tych adresów zaindeksowałem ale google nie wykrywa ich w przeglądarce, co mam zrobić aby znikneły te błędy w GSC ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy