Jump to content

Dekiel

Forumowicze
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

163 profile views
 1. @krzysiuus dobra po prostu favicon trzeba było w formacie ico wgrać
 2. @krzysiuus to lepiej nie wróż bo już korzystałem ze "ze specjalistów" wybuliłem kasy a sklep nadal nie zrobiony
 3. Witam sytuacja wygląda tak, zainstalowałem sklep, w panelu admina chcę zmienić favicon to wyskakuje mi brak uprawnień. Z tego co się dowiedziałem to trzeba zmienić przez FTP uprawnienia folderów na 755 i plików na 644. Tylko pytanie wszystkie główne foldery na 755 ? a pliki które trzeba na 644?
 4. Witam napisałem dwa artykuły chciałem je zaindeksować w GSC a ta pokazuje mi, że już są zaindeksowane dosłownie moment się pojawiły to jest możliwe ?
 5. Witam, mam taką sprawę w google search console widnieją mi błędy (Przesłany URL zawiera błędy indeksowania) przekierowałem te niedziałające adresy url w .htaccess i co mam zrobić aby te błędy w konsoli znikneły ? wczoraj kliknełem weryfikacje i oczekuje, też kilka tych adresów zaindeksowałem ale google nie wykrywa ich w przeglądarce, co mam zrobić aby znikneły te błędy w GSC ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy