Jump to content

AlicjaS

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi! Tak, doczytałam, że na preście możliwe jest zostawienie treści tylko na pierwszej stronie kategorii i tak zrobimy. Wcześniej dostałam błędne info
 2. Dziękuję za odpowiedź. Skoro Google nie zwraca uwagi na paginację, ale rel=canonical na pierwszą podstronę też jest złym pomysłem, to jakie jest najlepsze rozwiązanie? Chodzi mi głównie o to, aby nie tworzył się duplikat treści, skoro wyświetla się ona na wszystkich podstronach kategorii. Nie mamy możliwości usunięcia tekstu w kolejnych stron, a pozostawienie go tylko na pierwszej.
 3. Cześć! Mam nadzieję, że piszę w dobrym dziale i że nie powielam innego wątku. Chciałam spytać, ponieważ w internecie na każdym blogu mówię trochę inne rzeczy W przypadku sklepu internetowego na Presta shop mam taką sytację: w danej kategorii produktów jest np. 6 podstron, na każdej z nich wyświetla się ten sam tekst. Wdrożony został kanonical na pierwszą podstronę, czy to jest dobre rozwiązanie? Czy oprócz tego warto jeszcze utworzyć paginację z atrybutów rel=”prev” i rel=”next”"? Z tego co widzę w kodzie u nas, to częściowo jest to wdrożone, ale czy ma to sens?
 4. Miło nam, że się zarejestrowałeś na forum. Mam nadzieje, że będziesz aktywnym i zadowolonym uczestnikiem forum.

   

  Poniżej znajdziesz garść informacji przydatnych na początek.

   

  Jesteś w grupie "Nowi Forumowicze" ma ona pewne ograniczenia.

  czyli:

  • Brak możliwości edycji stopki.
  • Brak możliwości edycji własnego profilu.
  • Brak możliwości edycji własnych postów.
  • avatar może zostać automatycznie ustawiony na podstawie gravataru.

   

  Do grupy forumowicze już bez takich ograniczeń awansuje się automatycznie po napisaniu 15 postów i byciu na forum dłużej niż 3 doby.

   

  Działy mają swoje regulaminy i warto się z nimi zapoznać.

  Pewnie informacje dotyczące funkcjonowania forum znajdują się w tutaj
  https://www.forum.optymalizacja.com/forum/11-informacje-od-nas

   

  Jeżeli logujesz się po to, żeby zostawić linka, to pamiętaj, że my takie rzeczy robiliśmy prawdopodobnie sporo wcześniej niż Ty, więc sobie daruj.

   

  Pozdrawiam

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy