kjpkjp

New members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. @Gocha - moje teksty są poprawne i zgodne ze standardami danej kategorii (piszę zaplecza). Jeśli mam 50 ocen 6.0, 10 ocen 5.0 i nagle ktoś wyskakuje z bezpodstawnym 2.0 to chyba jednak coś nie tak jest z nim, a nie ze mną. Potwierdza to fakt, że takie oceny są anulowane przez TB. Inna sprawa, że w świecie wirtualnym "jedyna słuszna ocena" to ta maksymalna. W opiniach Google 4 gwiazdki (na 5) to słabo, hotel z oceną poniżej 8/10 to brudna klitka, tak samo u nas - średnia 4.0 to dramatycznie niska stawka, a przecież taka ocena w realnym świecie oznacza, że piszemy dobre, solidne teksty.
 2. Kwestia ocen robi się dla mnie coraz bardziej irytująca. Kolejny raz zostałem obdarowany ocenami 2,00 i 3,00 oczywiście z dopiskiem "Bardzo dobry tekst". Materiały napisane zgodnie z zaleceniami, bez żadnych zastrzeżeń ze strony klienta. Wszystkie takie oceny zostają mi zawsze anulowane przez TB, ale to jest nonsens, że za każdym razem muszę pisać wyjaśnienia i udowadniać, że nie jestem wielbłądem.
 3. @Cisowiak - to nie jest takie proste. System nie przepuści "salon fryzjerski, Warszawa" gdy słowo kluczowe brzmi "salon fryzjerski Warszawa".
 4. Tak jak mówi @Aleksiejs. TB ma po prostu taki model biznesowy, z wszelkimi wadami i zaletami. Dla mnie - jako "klepacza" - też jest raczej wygodne, że kontakt jest ograniczony. Wchodzę, piszę i wychodzę, a nie debatuję 3 dni nad tekstem za 4 złote.
 5. @Cisowiak, musisz mieć świadomość, że jest wielu (może nawet jest to większość) zlecających, dla których słowa kluczowe ściśle określają tematykę tekstu. Ile to już razy zlecający odrzucali moje teksty bo fraza kluczowa brzmiała - załóżmy - "zamszowe traperki", a ja napisałem ogólnie o obuwiu zimowym. Teksty były całe do napisania od nowa, bo przecież on chciał teksty o zamszowych traperkach, a nie obuwiu zimowym :). Dla mnie to jest zawsze loteria, czy artykuł ma być luźno skupiony wokół fraz kluczowych, czy ściśle z nimi powiązany. Czasami udaje się przewidzieć oczekiwania klienta, a czasami nie i zostaję z oceną "3 - tekst nie na temat".
 6. Miło nam, że się zarejestrowałeś na forum. Mam nadzieje, że będziesz aktywnym i zadowolonym uczestnikiem forum.

   

  Poniżej znajdziesz garść informacji przydatnych na początek.

   

  Jesteś w grupie "Nowi Forumowicze" ma ona pewne ograniczenia.

  czyli:

  • Brak możliwości edycji stopki.
  • Brak możliwości edycji własnego profilu.
  • Brak możliwości edycji własnych postów.
  • avatar może zostać automatycznie ustawiony na podstawie gravataru.

   

  Do grupy forumowicze już bez takich ograniczeń awansuje się automatycznie po napisaniu 15 postów i byciu na forum dłużej niż 3 doby.

   

  Działy mają swoje regulaminy i warto się z nimi zapoznać.

  Pewnie informacje dotyczące funkcjonowania forum znajdują się w tutaj
  https://www.forum.optymalizacja.com/forum/11-informacje-od-nas

   

  Jeżeli logujesz się po to, żeby zostawić linka, to pamiętaj, że my takie rzeczy robiliśmy prawdopodobnie sporo wcześniej niż Ty, więc sobie daruj.

   

  Pozdrawiam