sełowca

New members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral
 1. sełowca

  Ciągła pętla przekierowań - htaccess

  Przekierowania były robione tylko w .htaccess (w php nic nie było). Pętla się wywoływała ponieważ połączenie szło przez proxy na którym był certyfikat. Dodałem na samym początku regułę do starego kodu: RewriteCond %{HTTP:X-Forwarded-Proto} !https [OR] i działa. Może komuś się przyda.
 2. sełowca

  Ciągła pętla przekierowań - htaccess

  Wystarczyła odpowiedź MaxPan'a i się dostosuje. A szanowny kolega Mion od razu wykrzykniki i śmiechy - zostałem już uświadomiony Panie wszechwiedzący. Temat jest innej sprawy, w najbliższym czasie poszukam tego pliku bo nie daje mi to spokoju...
 3. sełowca

  Ciągła pętla przekierowań - htaccess

  Ostatnia odpowiedź to faktycznie a tak poza tym to co Ci to przeszkadza? Przynajmniej wiadomo do czego się odnoszę i łatwiej później ogarnąć temat.
 4. sełowca

  Ciągła pętla przekierowań - htaccess

  Na adres https://www.domena.com.pl czyli na tą na którą powinno być wszystko przekierowane. Poszperam gdzieś w PHP jeśli tak.
 5. sełowca

  Ciągła pętla przekierowań - htaccess

  Nie wiem czy to o to chodziło, ale na stronie reqbin.com podałem nazwę domeny po wykonaniu wyświetla się tylko 301 Moved permamently. Chyba, że coś źle zrobiłem : /
 6. sełowca

  Ciągła pętla przekierowań - htaccess

  Dzięki za dalszą pomoc . (Niestety) To autorski CMS. Nie mam pojęcia co tu się "odwala" bo wszystko co zrobię innego poza tym co jest aktualnie w .htaccess to wywala pętle przekierowań...
 7. sełowca

  Ciągła pętla przekierowań - htaccess

  Jasne, że tak. W innych przeglądarkach też sprawdzałem.
 8. sełowca

  Ciągła pętla przekierowań - htaccess

  Zrobiłem tak jak napisałeś ale wciąż ta pętla się pojawia...
 9. Cześć, Kombinowałem z tym problemem już trochę ale nie mogę znaleźć rozwiązania. Wszystkie reguły jakie wpiszę, zapisaniu i odświeżeniu strony (tak usuwałem cookie's) wywołują pętle przekierowań. Chcę przekierować wszystko na adres: https://www.domena.com.pl (domena przykładowa jak coś) Aktualnie przekierowania są takie: https://domena.com.pl -> https://www.domena.com.pl ✓ http://domena.com.pl -> https://www.domena.com.pl ✓ http://www.domena.com.pl https://www.domena.com.pl ✕ Brakuje tylko przekierowania z niezabezpieczonej strony z www. Kod w .htaccess: Options +FollowSymLinks RewriteEngine On RewriteBase / RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www.domena.com.pl$ RewriteRule ^(.*) https://www.domena.com.pl/$1 [QSA,L,R=301] RewriteRule ^$ index.php [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond $1 !^(index\.php|robots\.txt|favicon\.ico) RewriteRule ^(.*)$ index.php?/$1 [L] Co tutaj przeszkadza i jak można to rozwiązać? Bardzo proszę o pomoc.
 10. Miło nam, że się zarejestrowałeś na forum. Mam nadzieje, że będziesz aktywnym i zadowolonym uczestnikiem forum.

   

  Poniżej znajdziesz garść informacji przydatnych na początek.

   

  Jesteś w grupie "Nowi Forumowicze" ma ona pewne ograniczenia.

  czyli:

  • Brak możliwości edycji stopki.
  • Brak możliwości edycji własnego profilu.
  • Brak możliwości edycji własnych postów.
  • avatar może zostać automatycznie ustawiony na podstawie gravataru.

   

  Do grupy forumowicze już bez takich ograniczeń awansuje się automatycznie po napisaniu 15 postów i byciu na forum dłużej niż 3 doby.

   

  Działy mają swoje regulaminy i warto się z nimi zapoznać.

  Pewnie informacje dotyczące funkcjonowania forum znajdują się w tutaj
  https://www.forum.optymalizacja.com/forum/11-informacje-od-nas

   

  Jeżeli logujesz się po to, żeby zostawić linka, to pamiętaj, że my takie rzeczy robiliśmy prawdopodobnie sporo wcześniej niż Ty, więc sobie daruj.

   

  Pozdrawiam