Jump to content

Cisowiak

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Hej, Czy możecie polecić jakieś strony podobne do artelis? Pochwalcie się gdzie umieszczacie artykuły
 2. (...) znajdziesz najlepszy salon fryzjerski, Warszawa pod tym względem może poszczycić się ich największą ilością (...) Zależy od klienta czy akceptuje taką formę. Chociaż ja nie widzę z tym problemu.
 3. Taka funkcja bardzo by się przydała, wiele nieporozumień i niejasności można byłoby wyjaśnić od ręki. Może jest tu jakiś przedstawiciel Txtb?
 4. Rozumiem, ale w przypadku tak szczegółowego opisu np. podany temat - to logiczne wydaje się aby pisać o temacie, a słowo kluczowe gdzieś tam wkleić ;).
 5. W moim przypadku opisy są dosyć szczegółowe: Temat, rodzaj art, ilość znaków na wstęp, ilość śródtytułów itp. Ale niestety jeżeli ktoś pisze tylko o frazie kluczowej i taki artykuł ani trochę się nie łączy z podanym tematem to jestem trochę sfrustrowany, po prostu szkoda czasu copy i mojego :(. Nawet po zgłoszeniu do poprawy, przesyłają nic nie zmienione teksty. Chyba liczą że wpadną jako zaakceptowane po upływie czasu. Z innej strony otrzymałem nie raz naprawdę bardzo dobry tekst, ale mimo wszystko jest to loteria...
 6. Witam, Jestem zlecającym teksty i na wstępie dziękuje za pracę jaką wkładacie w pisanie tekstów. Z mojej strony mogę zapewnić że prawie zawsze wystawiam Wam maksymalną ocenę (no chyba że rzeczywiście tekst jest bardzo, bardzo, bardzo marny). Piszę ponieważ mam pytanie, mianowicie zlecając ostatnio teksty 3000 znaków, zapleczowe, z dokładnym opisem (np. podany temat) dostałem teksty skupione tylko i wyłącznie na frazie kluczowej - w ogóle nie odnoszące się do tematu. Tematy bardzo lekkie, bez wymaganej wiedzy specjalistycznej (jeden z tematów - Wakacje w górach - niezbędne rzeczy na szlak). I co ciekawe takich tekstów skupionych wyłącznie na frazie kluczowej dostałem 5 (3 różne osoby). I teraz moje pytanie czy to jest jakiś Wasz bunt czy źle trafiłem? :). Czego potrzebujecie w opisie zlecenia aby wszystko było jasne i klarowne? Pozdrawiam
 7. Miło nam, że się zarejestrowałeś na forum. Mam nadzieje, że będziesz aktywnym i zadowolonym uczestnikiem forum.

   

  Poniżej znajdziesz garść informacji przydatnych na początek.

   

  Jesteś w grupie "Nowi Forumowicze" ma ona pewne ograniczenia.

  czyli:

  • Brak możliwości edycji stopki.
  • Brak możliwości edycji własnego profilu.
  • Brak możliwości edycji własnych postów.
  • avatar może zostać automatycznie ustawiony na podstawie gravataru.

   

  Do grupy forumowicze już bez takich ograniczeń awansuje się automatycznie po napisaniu 15 postów i byciu na forum dłużej niż 3 doby.

   

  Działy mają swoje regulaminy i warto się z nimi zapoznać.

  Pewnie informacje dotyczące funkcjonowania forum znajdują się w tutaj
  https://www.forum.optymalizacja.com/forum/11-informacje-od-nas

   

  Jeżeli logujesz się po to, żeby zostawić linka, to pamiętaj, że my takie rzeczy robiliśmy prawdopodobnie sporo wcześniej niż Ty, więc sobie daruj.

   

  Pozdrawiam

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy