Jump to content

patryk06d

New members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral
 1. Oczyściłem dogłębnie stronę ze śmieci + zoptymalizowałem bazę wtyczką wp-optimize i teraz na test live url wyskakuje wszystko na zielono. Pewnie za kilka dni już normalnie zaindeksuje stronę. Jakby ktoś miał podobny problem to polecam to zrobić.
 2. Mam dodaną poprzez "URL PREFIX" a nie całą domenę. Ale inne strony też mam tak ustawione i działa. Myślisz że jakbym dał domenę, to coś pomoże?
 3. A jeszcze wyskakuje mi w search console: W źródle strony jest raczej wszystko okej, chyba że wy coś widzicie. Sitemapa poprawna plik robots też. Nie były wykupywane linki żadne, strona i domena świeża bez historii. Jeszcze jest opcja taka, że w konsoli wywala jakieś errory z pobraniem fonta i z jakimś isotope. Czy możliwe że to przez to? Bo już nie wiem gdzie mam szukać problemu a tracę kasę bo strona się wgl nie pozycjonuje.
 4. Tylko bez www, ale czy to ma znaczenie jakieś? Inne strony mam też zgłoszone jako property bez www i normalnie się indeksują.
 5. Tak, w consoli mam dodany adres https:// i to taki sprawdzam.
 6. Sprawdzałem, wszędzie na narzędziach google mi wyskakuje że jest problem z indeksacją. Jednak w google po wpisaniu hasła "homko.pl" strona wyskakuje normalnie i data zaindeksowania jest na 20 marca. Zmieniłem obecnie wtyczkę do sitemapy, posprawdzałem ustawienia robots i wszystko jest okej. Strona ma duży ruch z AdWords + co chwile w search console klikam aby poprosić o ponowne zaindeksowanie url, więc gdyby już było wszystko okej to zapewne po chwili by problem znikł, a niestety nie znika. Strona to: www.homko.pl
 7. Witam, Mam problem ze sklepem (stroną główną sklepu), w google search console od ponad miesiąca wyskakuje mi błąd "Page with redirect" a dokładniej: Discovery Sitemaps N/A Referring page None detected URL might be known from other sources that are currently not reported Tyle że nigdzie na stronie nie mam ustawionego żadnego przekierowania a tym bardziej na stronie głównej. Wszystko jest ustawione jak być powinno i w kodzie źródłowym też wygląda wszystko okej. Sprawdzałem przekierowania testerami online to wyskakuje "200 OK" Strona ma puszczoną obecnie reklamę w google adwords więc ludzi też trochę wchodzi. Ogólnie strona powstała 2 miesiące temu i przez pierwszy miesiąc było okej a w drugim się to sypnęło. Używam WordPressa ale nie korzystam z żadnych zbędnych wtyczek, strona jest dobrze zoptymalizowana pod kątem seo, brak przekierowań, używam wtyczki All in seo Pack ale jestem pewien że w ustawieniach jest okej, bo mam identyczne ustawienia na innej stronie i wszystko śmiga. Jak sobie poradzić z takim problemem skoro po stronie strony jest okej?
 8. Miło nam, że się zarejestrowałeś na forum. Mam nadzieje, że będziesz aktywnym i zadowolonym uczestnikiem forum.

   

  Poniżej znajdziesz garść informacji przydatnych na początek.

   

  Jesteś w grupie "Nowi Forumowicze" ma ona pewne ograniczenia.

  czyli:

  • Brak możliwości edycji stopki.
  • Brak możliwości edycji własnego profilu.
  • Brak możliwości edycji własnych postów.
  • avatar może zostać automatycznie ustawiony na podstawie gravataru.

   

  Do grupy forumowicze już bez takich ograniczeń awansuje się automatycznie po napisaniu 15 postów i byciu na forum dłużej niż 3 doby.

   

  Działy mają swoje regulaminy i warto się z nimi zapoznać.

  Pewnie informacje dotyczące funkcjonowania forum znajdują się w tutaj
  https://www.forum.optymalizacja.com/forum/11-informacje-od-nas

   

  Jeżeli logujesz się po to, żeby zostawić linka, to pamiętaj, że my takie rzeczy robiliśmy prawdopodobnie sporo wcześniej niż Ty, więc sobie daruj.

   

  Pozdrawiam

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy