patryk06d

New members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Mam dodaną poprzez "URL PREFIX" a nie całą domenę. Ale inne strony też mam tak ustawione i działa. Myślisz że jakbym dał domenę, to coś pomoże?
 2. A jeszcze wyskakuje mi w search console: W źródle strony jest raczej wszystko okej, chyba że wy coś widzicie. Sitemapa poprawna plik robots też. Nie były wykupywane linki żadne, strona i domena świeża bez historii. Jeszcze jest opcja taka, że w konsoli wywala jakieś errory z pobraniem fonta i z jakimś isotope. Czy możliwe że to przez to? Bo już nie wiem gdzie mam szukać problemu a tracę kasę bo strona się wgl nie pozycjonuje.
 3. Tylko bez www, ale czy to ma znaczenie jakieś? Inne strony mam też zgłoszone jako property bez www i normalnie się indeksują.
 4. Tak, w consoli mam dodany adres https:// i to taki sprawdzam.
 5. Sprawdzałem, wszędzie na narzędziach google mi wyskakuje że jest problem z indeksacją. Jednak w google po wpisaniu hasła "homko.pl" strona wyskakuje normalnie i data zaindeksowania jest na 20 marca. Zmieniłem obecnie wtyczkę do sitemapy, posprawdzałem ustawienia robots i wszystko jest okej. Strona ma duży ruch z AdWords + co chwile w search console klikam aby poprosić o ponowne zaindeksowanie url, więc gdyby już było wszystko okej to zapewne po chwili by problem znikł, a niestety nie znika. Strona to: www.homko.pl
 6. Witam, Mam problem ze sklepem (stroną główną sklepu), w google search console od ponad miesiąca wyskakuje mi błąd "Page with redirect" a dokładniej: Discovery Sitemaps N/A Referring page None detected URL might be known from other sources that are currently not reported Tyle że nigdzie na stronie nie mam ustawionego żadnego przekierowania a tym bardziej na stronie głównej. Wszystko jest ustawione jak być powinno i w kodzie źródłowym też wygląda wszystko okej. Sprawdzałem przekierowania testerami online to wyskakuje "200 OK" Strona ma puszczoną obecnie reklamę w google adwords więc ludzi też trochę wchodzi. Ogólnie strona powstała 2 miesiące temu i przez pierwszy miesiąc było okej a w drugim się to sypnęło. Używam WordPressa ale nie korzystam z żadnych zbędnych wtyczek, strona jest dobrze zoptymalizowana pod kątem seo, brak przekierowań, używam wtyczki All in seo Pack ale jestem pewien że w ustawieniach jest okej, bo mam identyczne ustawienia na innej stronie i wszystko śmiga. Jak sobie poradzić z takim problemem skoro po stronie strony jest okej?
 7. Miło nam, że się zarejestrowałeś na forum. Mam nadzieje, że będziesz aktywnym i zadowolonym uczestnikiem forum.

   

  Poniżej znajdziesz garść informacji przydatnych na początek.

   

  Jesteś w grupie "Nowi Forumowicze" ma ona pewne ograniczenia.

  czyli:

  • Brak możliwości edycji stopki.
  • Brak możliwości edycji własnego profilu.
  • Brak możliwości edycji własnych postów.
  • avatar może zostać automatycznie ustawiony na podstawie gravataru.

   

  Do grupy forumowicze już bez takich ograniczeń awansuje się automatycznie po napisaniu 15 postów i byciu na forum dłużej niż 3 doby.

   

  Działy mają swoje regulaminy i warto się z nimi zapoznać.

  Pewnie informacje dotyczące funkcjonowania forum znajdują się w tutaj
  https://www.forum.optymalizacja.com/forum/11-informacje-od-nas

   

  Jeżeli logujesz się po to, żeby zostawić linka, to pamiętaj, że my takie rzeczy robiliśmy prawdopodobnie sporo wcześniej niż Ty, więc sobie daruj.

   

  Pozdrawiam