Jump to content

Roberto9999

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. https://www.prorankingi.pl/ i znajduje się jeszcze tutaj - https://www.prorankingi.pl/rankingi/
 2. Tzn. wyszukiwarka jest w formie okienek i występuje na dwóch podstronach serwisu.
 3. Dodam, że korzystam z Ajax Search Pro.
 4. Czy ktoś się orientuje, jak powinna wyglądać wyszukiwarka wewnętrzna na stronie pod kątem seo? Gdzieś czytałem, że powinna być wycięta z indeksacji, ale nie wiem, ja to uczynić, co tam powinno być w kodzie.
 5. Witam, mam pewien problem. Otóż na stronie głównej mam kafelki, właściwie miniaturki niektórych materiałów, które po najechaniu kursorem ukazują button typu sprawdź. Chciałem, żeby były w H3 i miały anchor, który dodatkowo wpisuje sobie w danym materiale, żeby się wyświetlał na miniaturce. Efekt jest taki, że w anchor bierze wszystko. Alt użytego zdjęcie, wpisany przeze mnie tytuł, jak i napis z buttona. Wygląda to mniej więcej tak: div class col a href - i tutaj zaciąga od razu zdjęcie z altem div class desc h3 - w nim wpisany tytuł span class i w nim button ze swoim napisem Czy wystarczy w takiej sytuacji przenieść a href pod tytuł zawarty w h3? Mam też drugi przypadek miniaturka i pod nią tytuł materiału, cały obszar jest klikalny i wspólny, nie dzielę zdjęcia i tytułu na osobne linki. Tam układ jest taki sami i bierze alt zdjęcia do anchora. Pytanie, czy przeniesienie a href pod tytuł w nagłówku nie spowoduje problemu z klikalnością całego obszaru. Najłatwiej byłoby mi wkleić adres strony, ale jestem tu nowy i nie wiem, czy mogę podrzucić link. Proszę o wyrozumiałość, jestem w tym zielony, zajmuje się seo, więc jak palnąłem jakąś głupotę, to przepraszam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy