Jump to content

twojazdobycz

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękujemy pięknie za szczegółową odpowiedź! Chciałbym dowiedzieć się jeszcze o jedną kwestią. Wykonaliśmy import naszej oferty sklepowe 1:1 na allegro. W związku z czym posiadamy te same opisy (pisane przez nas), zarówno w sklepie, jak i na allegro. Czy to jest dopuszczalne? Czy są jakieś opcje, żeby łatwo uniknąć tego typu powielenia, korzystając z importów?
 2. Dzięki za odpowiedź. Czy chciałbyś, lub znasz kogoś, kto podjąłby się optymalizacji naszej strony i sklepu? Jakie koszty mogłyby wchodzić w grę?
 3. Dzięki za wszystkie sugestie. Korzystamy z gotowej skórki dla wp. Może jesteście nam w stanie doradzić, jakieś rozwiązanie aby poprawić optymalizację naszej strony, bez dużych ingerencji w kod?
 4. Sklep był nieaktywny przez długi czas, więc nie mamy porównania. Można powiedzieć, że mieliśmy domenę, na której była stara instalacja presta, wraz z produktami. Wymieniliśmy wszystko, łącznie z protokołem, skórką i zawartością sklepu. W GSC mamy ponad 1k niezaindeksowanych, starych stron, na których są przekierowania na nowe podstrony sklepu. W GSC mamy 727 prawidłowych stron, ale jak wrzucimy site:twojazdobycz, to jest tam 298 wyników, i ani drgnie.
 5. Cześć, chcielibyśmy zaczerpnąć opinii. Posiadamy stronę https://iviter.pl , na której posiadamy nasz portal informacyjny, zaś pod adresem https://iviter.pl/market/ mamy sklep internetowy, oferujący podzespoły elektroniczne, i szeroko pojętą elektronikę. Mimo wszystko, mamy problem z pozycjonowaniem się sklepu. Czy taka struktura jest w porządku? Z czego mogą wynikać problemy?
 6. Cześć, minął ponad miesiąc, ale nic się u nas nie zmieniło. Pozgłaszaliśmy url'e do ponownej indeksacji, ale ilość wyników się nie zmieniła. Z czego może to wynikać? Czy możemy zrobić coś jeszcze, aby nasze strony się zaczęły indeksować?
 7. Dziękuję za odpowiedzi Zgłaszanie URLi do ponownej indeksacji może coś przyspieszyć?
 8. Wiecie może, czy to normalne, że po diametralnej zmianie treści na stronie, oraz przejścia z protokołu http na https, indeksowanie może trwać tak długo, tj. powyżej 2-3 tygodni? Czy to naturalne?
 9. Cześć, mamy sklep internetowy (prestashop 1.7) pod adresem https://twojazdobycz.pl Kilkaset adresów URL nie jest zaindeksowanych, przynajmniej według panelu Google Search Console. Sklep pracował przez jakiś czas, a następnie wisiał przez dwa lata nieużywany. Ok. dwa miesięcy temu wznowiliśmy jego działanie, stawiając sklep kompletnie od nowa, wraz ze zmianą presty. Obecnie w panelu wyświetlają się 523 "wykluczone" podstrony. Skąd pojawił się problem, i jak go rozwiązać? Screen z panelu: https://prnt.sc/mt24vv
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy