Egon1700

New members
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Witam, Mam pytania o przechwyconą domenę. Udało się zakupić fajną domenę na serwisie który się w tym "specjalizuje". Patrząc na inne domeny z branży gadżetów i brak dostępności krótkich łatwych do zapamiętania nazw była podejrzanie tania - kilkaset zł. W jakich narzędziach można sprawdzić czy nie ma na niej bana, złej historii itp. Sprawdzałem w archive i tam jest zawartość sprzed kilkudziesięciu miesięcy zgodna z profilem domeny - czyli gadżety, wrzuciłem ją do GSC i tam po 3 tygodniach nie ma żadnego komunikatu o jakichś karach. W jakich narzędziach można to lepiej sprawdzić - zanim zacznie się w nią inwestować - czy pozostaje jedynie postawić na tej domenie stronę i poczekać jak będzie się indeksowała? Kolejna sprawa czy jeżeli w GSC będzie czysto - co z systemem Ads - czy tutaj również jedyne rozwiązanie to puścić kampanię i zobaczyć czy nie ma blokady?
  2. @SeoMagic Niestety też tak może być że źle napisałem pytanie / uwagę. Ale z drugiej strony na razie odezwały się (tak mi się wydaje) w większości osoby piszące - a ja patrzę od interfejsu osoby zamawiającej - i tutaj wskazuję niedogodności. Nie wiem jak wygląda współpraca/interfejs od strony osób piszących teksty dla TB. Z mojej strony jest okienko zgłoś uwagi do tekstu - a nie do admina TB - więc tam wpisałem uwagi, zaznaczając że przy bardziej rozbudowanym tekście jest to pole za małe. @pawig Szkoda, że nie ma o tym żadnej informacji - tak jak napisałem wcześniej dopiero teraz o tym się dowiedziałem. I przy większych tekstach i np tych droższych wg mnie powinna być możliwość zgłoszenia poprawek min. 2 razy. Jako, że pierwszy raz zacząłem korzystać z TB w marcu zacząłem od zamówienia tekstów specjalistycznych u kilku osób (3-4k znaków) i z tej grupy do kolejnych zleceń ostały wybrane 2 osoby u których zlecane były kolejne teksty. Przy tekście na 300-500 znaków i cenie niskiej rozumiem, że nikt nie ma czasu i nie ma to sensu aby bawić się w poprawki po 2-3 razy. Ale płacąc za tekst 70-100 zł netto brakuje mi tej opcji min. 2 poprawek - lub większego pola do uwag. I tylko tyle.
  3. @SeoMagic Mnie nie chodzi o blokowanie kogokolwiek - tylko jak dajesz zlecenie i ktoś myli techniki / produkty to co mam zrobić? Zamawiałem u tego copy kilka tekstów i były ok - wręcz byłem z nich zadowolony. Ten wyszedł "dziwny" jak robiony jakimś agregatorem - stąd moja prośba o poprawki. A trudno napisać poprawki / uwagi skoro do każdego akapitu mam uwagi że coś jest "pomylone" i to nie to co było w zaleceniach. Dzięki za info - dla mnie nie jest to jednoznacznie opisane, że jest tylko jedna poprawka!
  4. Mnie irytuje mała ilość znaków w polu zgłoś uwagi do tekstu - wrzucisz 3-4 dłuższe linki aby wskazać autorowi o co chodzi i nie ja już miejsca na skomentowanie. Może admini TB pomyśleliby na zwiększeniu tego pola przy np tekstach bardziej rozbudowanych (4-10 kznaków) - bo 600 znaków to ZDECYDOWANIE za mało. Tracimy swój czas i piszącego - zamiast jednej poprawki muszę zrobić 2-3 ... I oczywiście copy też traci czas bo musi przegryzać się kolejny raz przez teks / uwagi
  5. Mnie najbardziej brakuje przy wyborze Copy - w jego średniej ocenie ilości teksów z jakiej liczona jest ta ocena. Ew. dodatkowe pole czy ocena dotyczy tekstów najtańszych czy najdroższych - lub 2 wartości - dla tanich teksów i tych bardziej "specjalistycznych"