Jump to content

Michał25

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral
 1. dzięki wielkie za odpowiedzi, jestem nowy na tym forum, mam pytanie odnośnie serwisów albo innych stron, czy moge tutaj dzielić się tym albo radzić?
 2. to w takim razie jaka jest przyszłość marketingu internetowego? w jaką stronę patrzeć?
 3. To rozumiem i tak to jest, ale jest ryzyko też dostać się pod filtr Google, myślę tylko jak może być w przyszłości.
 4. @MaxPan dzięki wielkie za tłumaczenie, zgadzam się z tym na 100 procent, ale moim zdaniem gdy tylko jest generowany automatycznie content to wtedy ciężko długo utrzymać osobę na stronie i dałej coś oferować, myśle że to też bardzo wpływa na ranking.
 5. Nie mając dużego doświadczenia w Seo, mogę wytłumaczyć to w ten sposób że dzisiaj content jest tworzony dla robotów indeksujących Google pod wzgłędem optymalizacji stron, ale w związku z tym że coraz algorytmy zmieniają się to moim zdaniem trend i unikalność contentu będzie prioritetem dla ludzi w przyszłości.
 6. Nie będę oryginalny, ale dla przyszłości marketingu internetowego ważny jest content, dzisiaj jest podstawą, potem będzie coraz ważniejszy. Content SEO zajmie szczególne miejsce w marketingu. Fakt, że teraz prawie nikt nie wie, jak to zrobić normalnie (ale trzeba się uczyć).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy