Jump to content

majk.shue

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Hmm, a dodanie tych stron przez Google Search Console jako "Chcesz szybko usunąć treści z wyszukiwarki Google?" zadziała tak samo jak noindex?
 2. Mam dość dużo treści i boję się, że tyle tagów niekorzystnie wpływa na pozycjonowanie mojej strony. Mam ponad 300 artykułów, wiec czy te wszystkie tagi, które są zaindeksowane nie przeszkadzają? Myślałem by je wyindeksować (BTW, YOAST czy inna wtyczka pozwoli mi zrobić to hurtem?). Tagi nie dają mi fajnego ruchu wg Analitics. Mówiąc o niekorzystnym wpłynie na pozycjonowanie miałem na myśli crawl budget.
 3. Siema. Przeglądałem posty archiwalne i chciałbym się upewnić czy to wciąż aktualne. Czy warto zablokować indeksowanie tagów w wordpressie? I wyindeksować stare tagi? Przejrzałem swojego bloga i mam ponad 900 tagów (sic!), na początku twórczości bardzo na pałę je dodawałem. Czy warto wypieprzyć te rzadko używane i zostawić tylko te sensowne?
 4. Niestety nie dodawałem tego atrybutu, żyłem w przeświadczeniu ze GA widzi ruch pochodzący z maila samodzielnie. Dzięki za pomoc, myślę ze teraz ogarnę!
 5. Hej. Co mam zrobić by móc w GA śledzić ruch z mailingu? Nie pokazuje mi go nigdzie, nie wiem niestety jak to ustawić.
 6. Co muszę zrobić by Google moją stronę prezentowało w poniższy sposób. Mapę witryny?
 7. Tylko, że ja nie uzywam nigdzie map google ;p
 8. Hej, przeprowadziłem sobie PageSpeed Insights i troche zaniepokoił mnie wynik na mobile. Czy orientujecie się co to są za procesy i czy mogę je bezpiecznie w jakiś sposób zablokować?
 9. Zacząłem, ale widzę, że niektóre z nich mają ponad 10 lat, co mnie trochę przeraziło Kontent mam, dużo niepowtarzalnych treści. Aktualnie właśnie pracuję nad poprawą kodu (nagłówki, opis meta, etc, korzystam z Yoast). To masz na myśli mówiąc - optymalizacja? O link buildingu nie wiem niemal nic, to na pewno będę musiał doczytać sporo.
 10. Próbuję się tego nauczyć, nie mam wiedzy zbyt rozbudowanej. Słyszałem, że nawet jedno zaplecze może coś pomóc. Stąd chciałem stworzyć sobie coś co poprawi SEO mojej strony www. Chyba, że mi podpowiesz co innego warto zrobić. Oczywiście mogę przeznaczyć na to budżet, założyłem sobie, że jeśli da się coś zrobić samodzielnie to to zrobię, a przy okazji coś się nauczę.
 11. To inaczej, czy mając już serwer, na którym stoi moja strona, mogę postawić zaplecze?
 12. Hej. Chcę założyć blog, który będzie zbliżony do tematyki mojej strony, ale będzie jej zapleczem. Będę tworzył tam treści o tej samej tematyce. Chciałbym założyć go bez konieczności kupowania domeny i serwera. Myślałem o blogger.com, ale to chyba jest Google'a? Czy roboty indeksujące nie połapią się jakoś, że sam sobie stworzyłem zaplecze? Czy to w ogóle ma sens czy wymyślam?
 13. Moja wiedza na temat SEO jest bardzo biedna. Czy są jeszcze inne metody oceny, poza taka "ekspercką", o której piszesz?
 14. Cześć. Czy zasadnym jest dodawanie swojej strony do katalogów? Np: http://katalog.interia.pl/ Czy będzie miało to pozytywny wpływ na SEO? A przynajmniej brak negatywnego?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy