Jump to content

Maveric

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. A czy możecie mi wysłać fakturę VAT i doładować konto ? pro forma wystawiona 25.04.2019 zapłata natychmiastowa. Dziś jest 15.05.2019 brak, wysłałem sporo wiadomości do Sebastian Matysik jednak cisza co dziwne, co do zapłaty i pro formy to odpisywał jak szalony, a po zapłacie od miesiąca cisza....
 2. Ktoś się orientuje o co chodzi ? textbookers padło ? wielka awaria czy trędowatość intelektualna ? 25 kwietnia przelałem im kasę za wystawioną pro formę, następnie wysłałem potwierdzenie przelewu i nagle kontakt mailowy się uciął, zero odzewu, cisza, punktów brak, faktury VAT brak. Jest jakiś inny kontakt do nich niż mail ?
 3. A z jakiej wersji Yoast korzystasz ? Jak podasz numer to znajdę w sieci i wrzucę go. Wersja Wordpress nie ma tu znaczenia bo na 4.9.8 jak inna 5.0.3 dzieje się to samo.
 4. Witam wszystkich, zostałem zmuszony do założenia wątku bo coś mi Yoast plata figle, postawiłem nową domenę, oczywiście wordpress, zainstalowałem Yoast i... w ustawieniach nie ma już opcji "Strony z zaawansowanymi ustawieniami" tylko "Bezpieczeństwo: brak zaawansowanych ustawień dla autorów" - i opcja włącz i wyłącz. Biorę na wyłącz w nadziei, że pojawią ustawienia zaawansowane a tu zonk... nic się nie dzieje. Spotkał się ktoś z czymś takim ?
 5. Welcome to Forum PiO - Pozycjonowanie i Optymalizacja - SEO. Please feel free to browse around and get to know the others. If you have any questions please don't hesitate to ask.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy