seo_noob

New members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. seo_noob

  Pozycjonowanie na Chorwacje + 301

  Zadajesz pytanie i EOT. możesz.
 2. seo_noob

  Pozycjonowanie na Chorwacje + 301

  Domena wyexpirowana, która dodatkowo ma już zrobiony linkbuilding przeze mnie więc jakąś tam moc posiada. Chodzi mi o wtórne użycie contentu - co zostało już wyjaśnione. Dodatkowo obecną 301 dalej linkuję więc jej moc powinna się zwiększać.
 3. seo_noob

  Pozycjonowanie na Chorwacje + 301

  Bardziej mi chodziło o to czy mogę zdjąć content bez szkodzenia tej 301 i użycia go na innym zapleczu choćby do podlinkowania strony docelowej niekoniecznie poprzez nową 301.
 4. seo_noob

  Pozycjonowanie na Chorwacje + 301

  Właśnie o to pytam: czy boty odbijają się od 301 czy jednak jeszcze sprawdzają czy content istnieje na starej stronie?
 5. Dzień dobry, Zaczynam przygodę z SEO i mam dwa chyba proste pytania: 1. Czy zna ktoś jakieś katalogi seo z Chorwacji (.hr)? 2. Mam też pytanie odnośnie 301. Jeśli wrzucę jakiś content na stronie zapleczowej, potem to wypozycjonuję i zrobię 301 na stronę docelową to rozumiem, że jako jest to przekierowanie stałe to strona zapleczowa się wyindexuje i moc przeniesie się na stronę docelową. Pytanie brzmi - czy bot wchodzący na stronę zapleczową (już po wyindexowaniu jej z google) nadal będzie widział ten content? Czy mogę do usunąć z zaplecza i użyć na innym? Proszę o pomoc i z góry dziękuję.