FireAds

Nowi Forumowicze
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Szanowni Partnerzy! Z okazji Walentynek przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę! Wysokie stawki w kampaniach randkowych EroDate, Flirt, Loveaholics, Naughtyappetite, BeNaughty, SexKontakty. Promocja trwa do 15.02 23:59:59 Przypominamy, iż kampania konwertuje po poprawnej rejestracji oraz podaniu adresu e-mail (SOI). Zapraszamy do promocji!
 2. Szanowni Partnerzy! Zapraszamy do promocji programów Gaystryst oraz BuddyGays, które konwertują po poprawnej rejestracji oraz podaniu adresu e-mail (SOI). Stawki: CPA: 2.85 - 28.45 PLNObsługiwane kraje: Australia, Kanada, Czechy, Dania, Hiszpania, Finlandia, Francja, Wielka Brytania, Włochy, Norwegia, Szwecja, Stany Zjednoczone.URL do kampanii: Gaystryst KLIKNIJ | BuddyGays KLIKNIJStawka jest zależna od kraju. Zapraszamy do promocji! Dołącz!
 3. Szanowni Partnerzy! Informujemy, iż kampania Neonet po krótkiej przerwie powróciła do FireAds! Szczególnie zachęcamy do promocji tej kampanii, z uwagi na to iż w ostatnim czasie jest szczególnie zyskowna. Bannery dostępne w Panelu Użytkownika! Stawka: CPS: 1.05% URL do kampanii: KLIKNIJ Zapraszamy do promocji! Dołącz!
 4. Szanowni Partnerzy! Zapraszamy do promocji programu Naughtyappetite, który konwertuje po poprawnej rejestracji oraz podaniu adresu e-mail (SOI). Stawka: CPA: 4.69 PLN URL do kampanii: KLIKNIJ Zapraszamy do promocji! Dołącz!
 5. Szanowni Partnerzy! Chcielibyśmy zapytać Was o Wasze potrzeby. Obecnie współpracujemy z wieloma dużymi markami, dlatego mamy możliwość przygotowania dla Was specjalnych ofert. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje, prośby oraz pytania. W związku, że znajdujemy się na forum związanym z pozycjonowaniem chcemy poznać Wasze konkretne potrzeby, aby móc je zaspokoić. Już niebawem pojawiać będą się nowe oferty XML a wraz z nimi kolejne narzędzia. Zapraszamy do zainteresowania się kampaniami finansowymi, erotycznymi oraz dla inwestorów, gdyż właśnie one w ostatnim czasie uzyskują najwyższą skuteczność. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu poprzez Telegram, mail lub wiadomość na forum!
 6. Szanowni Partnerzy! Zachęcamy do promocji kampanii EroDate, która cieszy się ogromną popularnością wśród naszych wydawców. Obecnie trwa promocja, dzięki której za pozyskanie nowej osoby otrzymacie nawet 2.7 PLN! Promocja trwa do 1.11.2018 23:59 Przypominamy, iż kampania konwertuje po poprawnej rejestracji oraz podaniu adresu e-mail (SOI). Stawka: CPA: 2.25 - 2.7 PLN URL do kampanii: KLIKNIJ Zapraszamy do promocji! Dołącz!
 7. Szanowni Partnerzy! Chcielibyśmy zaprosić Was do promocji znanego wszystkim programu 5000 w tydzień, który spośród wszystkich sieci u nas ma najwyższą stawkę! Stawki: Polska: 707 PLN Pozostałe kraje: 1352 PLN URL do kampanii: KLIKNIJ Ponadto bywają dni, w których stawka dla Polski jest promocyjnie podnoszona do prawie 900 PLN! Dołącz!
 8. Szanowni Partnerzy! W FireAds pojawiły się kolejne programy z suplementami diety! Wysoka konwersja na najlepiej opłacalne kraje w tym Polskę. Stawki wynoszące nawet 61 złotych za poprawnego leada! Te programy CPS to dopiero początek nowości w tym modelu płatności. Stawka dla Polski w każdej kampanii wynosi 32 PLN. Dietonus Suplement diety przyspieszający spalanie tłuszczu oraz rozpoczynający aktywną utratę wagi. Stawka CPS: 32 - 62 PLN URL do kampanii: KLIKNIJ Podgląd kampanii ReCardio Skuteczne kapsułki od nadciśnienia tętniczego. Stawka CPS: 17 - 62 PLN URL do kampanii: KLIKNIJ Podgląd kampanii Artrovex Krem zawierający tłuszcz z rekina i ekstrakt z żywokostu, poprawiający stan stawów ciała. StawkaCPS : 15 - 62 PLN URL do kampanii: KLIKNIJ Podgląd kampanii Titanium Suplement diety poprawiający doznania oraz zwiększający erekcję. Stawka CPS: 15 - 62 PLN URL do kampanii: KLIKNIJ Podgląd kampanii ProstEro Suplement diety poprawiający sprawność układu krwionośnego, zwiększający odporność oraz wzmacniający libido. Stawka CPS: 25 - 62 PLN URL do kampanii: KLIKNIJ Podgląd kampanii Kampania obsługuje poniższe kraje: Polska, Portugalia, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Albania, Bułgaria, Chorwacja, Francja, Hiszpania, Łotwa, Litwa, Węgry, Grecja, Cypr, Rumunia, Czechy, Estonia, Włochy, Słowacja, Wielka Brytania, Słowenia, Macedonia Zapraszamy do promocji! Dołącz!
 9. Szanowni Partnerzy! Zapraszamy do promocji kampanii Empik, która konwertuje po dokonaniu oraz opłaceniu zamówienia. Wydawcy wynagradzani są różną wysokością prowizji w zależności od kategorii. Stawka: CPS: 2.50% URL do kampanii: KLIKNIJ Zapraszamy do promocji! Dołącz!
 10. Cześć @AdamBoganD. Programy widoczne są od razu po zalogowaniu się do Panelu Użytkownika. Jeśli potrzebujesz konkretnych ofert z chęcią postaramy się przygotować dla Ciebie konkretne programy i przygotujemy dedykowane rozwiązania. Jeśli masz pytania zapraszamy do kontaktu.
 11. Jesteśmy siecią afiliacyjną skupiającą najbardziej atrakcyjne oferty, które w większej części są globalne! Znajdziesz tutaj starannie dobrane i zoptymalizowane oferty pod swoje potrzeby. Jesteśmy otwarci na każdą propozycję partnerów, z którymi współpracujemy. Wprowadzamy kolejne nowości, aby ruch naszych wydawców był w pełni monetyzowany. Ponadto współpracujemy z najpopularniejszymi polskimi i światowymi markami. W zanadrzu mamy kolejne nowości, które pojawią się już niebawem. W naszej ofercie znajdziesz: - kampanie dla dorosłych - płatność kartą kredytową - podanie adresu e-mail - gry - płatność za instalację - aplikacje mobilne - banki i finanse - płatność SMS - strony sprzedażowe ...do tego możliwość generowanie deeplinków! Rodzaje naszych programów: - CPA/CPS/CPL - SOI/DOI - SMS Premium - IVR i wiele innych! Wypłaty: - wypłata standardowa do 14 dni, jednak staramy się realizować wypłaty w jak najszybszym czasie, w przypadku dobrej jakości ruchu zlecamy wypłatę priorytetowo - wypłata ekspresowa (realizowana do 24 godzin) Minimum do wypłaty to 80 PLN. Dołącz! Zarejestruj się: https://fireads.org/register Sprawdź nasze programy na: https://fireads.org/campaigns