Jump to content

FireAds

Forumowicze
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Drodzy wydawcy! Czas na ogromny zarobek! Zarabiajcie nawet 20% więcej! Nie macie na co czekać! Rozpocznijcie promocję już teraz! Promocja obejmuje kampanie SOI oraz ERO. Promocja zakończy się w dniu 31.05 23:59. Życzymy rekordowych zarobków!
 2. Drodzy wydawcy! Skorzystajcie z nowej kampanii randkowej "Zakazane Flirty" w FireAds! Bardzo wysoka stawka gwarantuje ogromne zyski za osoby z Polski! Informacje o kampanii: Zakazane Flirty Stawka: CPA 4,08 / 7,29 PLN (mniejsza mobile, większa desktop) Obsługiwane kraje: Polska Link do kampanii: KLIK
 3. Drodzy wydawcy! Nie zwalniamy tempa! Skorzystajcie z dwóch nowych kampanii w FireAds! Nawet 7 zł w nowym portalu randkowym oraz świeża profesjonalna kampania tradingowa! Skorzystajcie z nowych możliwości już teraz! Zasięgnijcie konkretnej gotówki z nowymi kampaniami w FireAds! Informacje o kampanii: Ty i tylko ja Stawka: CPA 4,08 / 7,28 PLN (mniejsza mobile, większa desktop) Obsługiwane kraje: Polska Link do kampanii: KLIK Profit Secret Stawka: CPA 994,49 - 1856,39 PLN Obsługiwane kraje: AR, AT, AU, BR, CH, CL, DE, DK, ES, FI, FR, GB, GR, HK, IE, IT, LU, MX, MY, NO, NZ, PE, PL, PT, SE, SG, ZA Link do kampanii: KLIK Zarabiajcie z najlepszymi!
 4. Drodzy wydawcy! Dbamy o wasze dobro! Przejdź do FireAds, Już z nami jesteś? To wspaniale! Zarabiasz na kampaniach, których nie ma w FireAds? To nie problem! Dodamy ją dla Ciebie! Zgłoś kampanię, na jakiej chcesz zarabiać, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby jak najszybciej ją dodać do naszej sieci! Zarabiaj z najlepszą siecią na najlepszych możliwych warunkach. Aby zgłosić ofertę przejdź po zalogowaniu do panelu w menu zakładka "prośba o ofertę". Wypełnij wniosek, a my postaramy się pozyskać kampanie najszybciej jak to możliwe. Nie zapominaj o stawkach indywidualnych jeśli generujesz dobry jakościowo ruch. Zarabiaj jeszcze więcej!
 5. Drodzy wydawcy! Zapraszamy do promocji nowej kampanii VoD Strefa! Kampania jest rozliczana w formie CPS od każdego sprzedanego z dostępnych pakietów, prowizja wynosi aż 50%! Ceny dostępnych pakietów do promocji: 9.99 zł, 14.99 zł, 19.99 zł oraz 29.99 zł Do wyboru jest możliwość wybrania pakietu, którego chce się promować. Możesz także, promować wszystkie pakiety jednym linkiem co daje ci niesamowite możliwości zarobku! Podczas rejestracji otrzymuje się leada oczekującego, po opłaceniu pakietu zamienia się jego status na zatwierdzony. W przypadku wartościowego ruchu jest możliwość otrzymania indywidualnych stawek! Link do kampanii: KLIK
 6. Drodzy wydawcy! Zapraszamy do korzystania z promocji "HOT WEEKEND" w FireAds. Promocja nadal trwa! Do wszystkich zdobywanych leadów otrzymujecie +20% Dodatkowo do stawki! Promocja zakończy się w dniu 13.05 23:59. Życzymy zdobywania rekordowych zarobków!
 7. Drodzy wydawcy! Czas na HOT WEEKEND w FireAds! Zdobywajcie ogromne +20% Więcej do stawki za zdobywane leady! Dodatkowo informujemy o dodaniu nowej kampanii randkowej! Informacje o kampanii: MilfDates (non adult) - bez nagości Stawka: CPA 2,58 / 3,18 PLN (mniejsza mobile, większa desktop) Obsługiwane kraje: Polska Link do kampanii: KLIK MilfDates (adult) - ero Stawka: CPA 2,58 / 3,18 PLN (mniejsza mobile, większa desktop) Obsługiwane kraje: Polska Link do kampanii: KLIK To, co gotowi zarobić milion? Powodzenia! Promocja trwa do 10.05 23:59.
 8. Drodzy wydawcy! Zapraszamy do zaobserwowania naszego oficjalnego kanału na Telegramie: KLIK Dzięki temu zawsze będziecie natychmiast informowani o wszystkich nowościach w FireAds!
 9. Drodzy wydawcy! Skorzystajcie z ogromnej promocji +20% w wybranych kampaniach! Zacznijcie zarabiać jeszcze więcej do końca tygodnia w FireAds! Promocja obejmuje kampanie: Vulkan Vegas Stawka: CPA 151,47 - 370,25 PLN Obsługiwane kraje: AT, AZ, BY, CA, CH, DE, DK, FI, KG, KZ, LT, LV, MD, NO, NZ, PL, RU, SK, TJ, UZ Link do kampanii: KLIK LetsDate [Exclusive] Stawka: CPA 3,86 - 4,33 PLN, CPS 108,22 / 123,68 PLN Obsługiwane kraje: POLSKA Link do kampanii: KLIK Crypto Profit Stawka: CPA 1082,2 - 2164,39 PLN Obsługiwane kraje: AR, AT, AU, BR, CA, CH, CL, DE, DK, ES, FI, FR, GB, GR, HK, IE, IS, IT, LU, MX, MY, NL, NO, NZ, PE, PL, PT, RU, SE, SG, ZA Link do kampanii: KLIK Crypto Revenue Stawka: CPA 1082,2 - 2164,39 PLN Obsługiwane kraje: AR, AT, AU, BR, CA, CH, CL, DE, DK, ES, FI, FR, GB, GR, HK, IE, IS, IT, LU, MX, MY, NL, NO, NZ, PE, PL, PT, RU, SE, SG, ZA Link do kampanii: KLIK Życzymy solidnego zastrzyku gotówki!
 10. Drodzy wydawcy! Kryzys? Na pewno nie w FireAds! Z nami zwiększycie swoje zarobki, nie patrząc na to, co się dzieje dookoła! Najlepiej wykorzystać w tym celu ulubione kampanie prawda? Dlatego też przez całą niedzielę otrzymacie mega stawki w kampaniach: Monfex, IAmNaughty, LetsDate, Flirt, OneNightFriend, WildSpank oraz iPhone XS[SOI]! Sprawcie, aby ten dzień wzbogacił was o ten ekstra dodatkowy procent. Udanych zarobków!
 11. Drodzy wydawcy! Zapraszamy do promocji nowej kampanii Lajkpanel w FireAds. Zacznij zarabiać na sprzedaży polubień, komentarzy, wyświetleń itd. Kampania jest rozliczana za doładowanie salda na koncie, wynagrodzenie wynosi 20%. Nazwa kampanii: Lajkpanel Wynagrodzenie: 20% CPS Zasięg: Kampania globalna Link: KLIK
 12. Drodzy wydawcy! Aktualna sytuacja panująca w Polsce i nie tylko, utworzyła nowy trend zakupowy oraz wstrzymała większą część ludzi od wychodzenia z domów. To bardzo dobry moment na promocję kampanii dostępnych w naszej sieci. Dodatkowo przy oferowanych indywidualnych stawkach jesteś w stanie osiągnąć więcej niż oczekujesz! Wykorzystaj ten czas i natychmiast zwiększ swoje zarobki!
 13. Drodzy wydawcy! Z przyjemnością informujemy, że pojawiła się u nas nowa kampania. Przeznaczona do promocji w Polsce. MAGNIF.PL Obiektyw do robienia zdjęć telefonem! – 36% CPS co daje 25 zł za leada! Kampania konwertuje po opłaceniu zamówienia! PROMOCJA DLA WSZYSTKICH WYDAWCÓW! Każda osoba, która uzyska minimum 10 leadów w tej kampanii, otrzyma za darmo zestaw obiektywów od magnif! Do promocji kwalifikuje się każdy, niezależnie od miesięcznych zarobków. Życzymy wysokich zarobków!
 14. Drodzy wydawcy! Doskonale rozumiemy, jak istotne momentami są pieniądze, przykładowo na inwestycję. Z nami nie czekasz, aby się rozwijać! Jako nieliczni oferujemy ekspresowe oraz natychmiastowe wypłaty. Dodatkowo okres walidacji leadów w większości programów wynosi stałe 7 dni, po tym czasie możesz je wypłacić, dzięki czemu masz gwarancję oraz stałą kontrolę nad swoimi zarobkami. Ponadto jesteśmy w stanie, zaoferować indywidualne stawki co przełoży się na jeszcze większe efekty! Rozwiń swoje skrzydła szybciej z FireAds!
 15. Drodzy wydawcy! Zapraszamy do promocji kampanii skierowanych do osób ze środowiska LGBT. Dzięki mało popularnej niszy, przy odpowiednim ruchu gwarantują bardzo wysokie zarobki! #1 BuddyGays Stawka: CPA 3,55 - 11,4 PLN, CPS 101,3 - 303,89 PLN +stawki indywidualne! Obsługiwane kraje: AU, CA, DK, ES, FI, FR, GB, IT, NO, US Link do kampanii: KLIK #2 Gaystryst Stawka: CPA 2,53 - 25,32 PLN, CPS 119,02 - 303,89 PLN +stawki indywidualne! Obsługiwane kraje: AU, CA, CZ, DK, ES, FI, FR, GB, IT, NO, SE, US Link do kampanii: KLIK #3 Men.com Stawka: CPS 42 %, CPS 63,31 / 88,63 PLN +stawki indywidualne! Obsługiwane kraje: GLOBAL Link do kampanii: KLIK #4 Seancody.com Stawka: CPS 42 %, CPS 63,31 / 88,63 PLN +stawki indywidualne! Obsługiwane kraje: GLOBAL Link do kampanii: KLIK #5 Bromo.com Stawka: CPS 42 %, CPS 63,31 / 88,63 PLN +stawki indywidualne! Obsługiwane kraje: GLOBAL Link do kampanii: KLIK #6 Trans Angels Stawka: CPS 42 %, CPS 63,31 / 75,97 PLN +stawki indywidualne! Obsługiwane kraje: GLOBAL Link do kampanii: KLIK
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy