slawcio1990

New members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. slawcio1990

  Strona główna znika z indeksu

  z tymi problemami google źle to określiłem jak to w takim razie wyjaśnić, że pojawiły się problemy z pozycją bez żadnych działań z mojej strony ?
 2. slawcio1990

  Strona główna znika z indeksu

  Podpinam się pod temat, chciałbym się upewnić czy trafiłem na to samo zjawisko. Moja strona od prawie roku była na 5 miejscu na hasło ogłoszenia krosno, końcem kwietnia/początek maja zaczęło się to zmieniać, na dzień dzisiejszy spadła na miejsce 18 (mowa o stronie głównej). Wpisując site:nazwa domeny brak jej na liście zaindeksowanych. Czy związane to z obecnymi problemami w Google ?
 3. slawcio1990

  Portal z ogłoszeniami lokalnymi

  Witam ponownie, mam pytanie odnośnie poprawności pod względem SEO w moim serwisie. Czy pozycjonowanie się na stronę główną na hasło "ogłoszenia krosno" i mając podobne słowa kluczowe w meta opisach na podstronie /ogloszenia może bardzo źle wpłynąć na pozycjonowanie ?
 4. slawcio1990

  Portal z ogłoszeniami lokalnymi

  pozycja w google stanęła na miejscu nr 5 na hasło "ogłoszenia krosno", jakieś sugestie w jaką stronę iść aby uzyskać lepszą pozycje lokalnie ? :)
 5. slawcio1990

  Portal z ogłoszeniami lokalnymi

  Jak na razie muszę zrealizować swoje cele a później możemy o tym pomyśleć Tobie będzie łatwiej wybić się lokalnie w Jaśle
 6. slawcio1990

  Serwis ogłoszeniowy

  Witam konkurencje zza miedzy
 7. slawcio1990

  Portal z ogłoszeniami lokalnymi

  Witam, prosiłbym ocenę serwisu i ewentualne wskazówki SEO. Zależy mi na głównie na wysokiej pozycji na hasło "ogłoszenia krosno". Obecnie pozycja sporo się waha https://www.anonse-krosno.pl/