surfermichal

New members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Siciliano w audycie od pakietu freelancer, odezwij się na intercomie jeśli nie trialowałeś do tej pory a poradzimy :-)
 2. Nie zwalniamy tempa i dodajemy kolejne ficzery. Tym razem plan linkbuildingowy w oparciu o linki konkurencji, których brakuje Twojej domenie. W 3 minuty można wyeksportować setki domen, na których podlinkowana jest konkurencja i podejrzeć konkretne adresy url, na których linkują się konkurenci. To wszystko opatrzone estymowanym ruchem organicznym każdej podstrony, domeny, a także backlinkami. W audycie od razu dostępny jest zestaw domen, które linkują do konkurencji z top 10 a do Ciebie nie. Jeśli to mało - po kliknięciu view more odpala się pełny link intersect dla top 20 z pominięciem domen, które linkują do Twojej domeny z wartościowych (widocznych w Google) podstron. Zachęcam do testowania :-)
 3. surfermichal

  Cykliczne spotkania w Warszawie

  Cześć, widzę że temat można lekko odświeżyć. 17 października będziemy organizować Meetup SEO z kilkoma krótkimi prezkami w Warszawie (Królestwo WWA na Reja 9), mamy nadzieję, że uda się to przekuć w coś bardziej regularnego. Nie mam jeszcze stronki wydarzenia, ale wolałem napisać jak najwcześniej. Wpadajcie!
 4. surfermichal

  Cześć!

  Witam wszystkich użytkowników! Żałuję że rejestruję się dopiero teraz, nazywam się Michał Suski i pracuję w agencji Kampanie SEO oraz jestem współzałożycielem Surfera, o którym już kiedyś pisaliśmy na forum. Obecnie przesuwam swoje siły na rozwój narzędzia, w mniejszym stopniu na pracę z klientami. Mam nadzieję, że znajdę tu ciekawe case, porady, a być może sam będę umiał komuś pomóc. Gdyby ktoś chciał się złapać to zapraszam https://www.linkedin.com/in/michal-suski/ Miłego wtorku!