Jump to content

surfermichal

New members
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. @Siciliano w audycie od pakietu freelancer, odezwij się na intercomie jeśli nie trialowałeś do tej pory a poradzimy :-)
  2. Nie zwalniamy tempa i dodajemy kolejne ficzery. Tym razem plan linkbuildingowy w oparciu o linki konkurencji, których brakuje Twojej domenie. W 3 minuty można wyeksportować setki domen, na których podlinkowana jest konkurencja i podejrzeć konkretne adresy url, na których linkują się konkurenci. To wszystko opatrzone estymowanym ruchem organicznym każdej podstrony, domeny, a także backlinkami. W audycie od razu dostępny jest zestaw domen, które linkują do konkurencji z top 10 a do Ciebie nie. Jeśli to mało - po kliknięciu view more odpala się pełny link intersect dla top 20 z pominięciem domen, które linkują do Twojej domeny z wartościowych (widocznych w Google) podstron. Zachęcam do testowania :-)
  3. Cześć, widzę że temat można lekko odświeżyć. 17 października będziemy organizować Meetup SEO z kilkoma krótkimi prezkami w Warszawie (Królestwo WWA na Reja 9), mamy nadzieję, że uda się to przekuć w coś bardziej regularnego. Nie mam jeszcze stronki wydarzenia, ale wolałem napisać jak najwcześniej. Wpadajcie!
  4. Witam wszystkich użytkowników! Żałuję że rejestruję się dopiero teraz, nazywam się Michał Suski i pracuję w agencji Kampanie SEO oraz jestem współzałożycielem Surfera, o którym już kiedyś pisaliśmy na forum. Obecnie przesuwam swoje siły na rozwój narzędzia, w mniejszym stopniu na pracę z klientami. Mam nadzieję, że znajdę tu ciekawe case, porady, a być może sam będę umiał komuś pomóc. Gdyby ktoś chciał się złapać to zapraszam https://www.linkedin.com/in/michal-suski/ Miłego wtorku!
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy