Fidma

Forumowicze
 • Zawartość

  1436
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Fidma

 • Ranga
  BOSS
 • Urodziny 04.03.1983

Contact Methods

 • Website URL
  http://404.tf

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Koszalin
 1. Pomału się już to zmienia na całe szczęście.
 2. Jaki serwer (VPS) pod duży ruch

  Staramy się opisywać klientom, dlaczego doszło do włamania, co to oznacza, oraz czym się musi zająć, a w czym możemy pomóc. Hosting jest bez zmartwień, ale niestety istnieją granice poszerzonej obsługi gdzie i tak staramy się wykraczać poza sztywne ramy (to czym jest hosting) i to co robią inni.
 3. Jaki serwer (VPS) pod duży ruch

  Hej, Nasze serwery są bezpieczne w, to przede wszystkim. Włamania do WP (a więc skrypt zarządzalny przez klienta) w oparciu o dziury wtyczek / szablonów to zupełnie inna para kaloszy. Oczywiście, oferujemy tutaj poszerzoną pomoc, w analizie (jakie są wtyczki, czy aktualne, przez co mógł się złośliwy kod dostać etc.), przywróceniu kopii etc. niemniej nie odpowiadamy za to, po wstępnym wyczyszczeniu sugerujemy dalsze działania. Tych procedur nie robi większość hostingów (blokują stronę klienta i tyle), są czasochłonne i wymagają sporo pracy, niemniej chcieliśmy i tak oferować więcej niż inni. W sumie może byśmy i mogli odpowiadać, ale klienci by musieli używać tylko określonych wtyczek i szablonów, bo każdy kod/wtyczka dodana ot tak na własną rękę, bez znajomości tematu, może być źródłem infekcji i przełamać nasze dowolne zabezpieczenia na blogu.
 4. To jest tak: 1. Monitorujemy firmę X własnymi zasobami: robot. 2. Firma się do nas zgłasza z listą. 3. Tak jak az daje nam paczkę np. 150k domen. 4. 2 dni sprawdzamy i weryfikujemy. 5. Ustabilizowanie się, naturalne przyrosty po aktualnych zmianach. I tak będzie przy każdej firmie. Taki nagły wzrost oznacza moment oficjalnego dołączenia do rankingu. Ranking obecnie skupia oficjalnych i nieoficjalnych uczestników, co jasno jest zaznaczone przy każdej z firm. Przypadek home i nazwa jest hmm dość specyficzny, wiadomo to najwięksi rywale i obecnie nikt na 100% nie powie, który jest większy a oficjalne uczesnictwo raz dwa to pokaże. Negocjacje trwają
 5. Portal WebHostingTalk.pl wraz z partnerami: dhosting.pl, kei.pl, s-net.info oraz networkcommunication.pl wznowiło, po wielu latach przerwy, oficjalny ranking TOP100 największych i najszybciej rozwijających się firm hostingowych w Polsce. TOP100.wht.pl będzie służyło zarówno klientom przyglądającym się branży jak i firmom, pozwalając im śledzić konkurencję i motywować ich do działania. WHT weszło w oficjalną współpracę z blisko 30 firmami, zarówno tymi dużymi jak i mniejszymi, a równolegle trwają rozmowy z pozostałymi uczestnikami rynku. W rankingu mamy skatologowane ponad 200 firm hostingowych. WHT monitoruje blisko 3 000 000 domen, w tym do rankingu zostało uwzględnione obecnie ponad 1 800 000. Trwają rozmowy z RIPE oraz Naskiem aby ranking był jeszcze bardziej dokładny. Jak mówią twórcy, TOP100 jest i będzie rankingiem w pełni niezależnym od firm hostingowych, a każdy podmiot uczestniczy w nim na takich samych warunkach. Obecnie opiera się na robocie internetowym oraz na imporcie list domen od firm, które taką możliwość udostępniają i otwarcie pokazują ile domen obsługują. Liczba domen sugeruje ilu mniej więcej klientów pozyskali. Wszystkie domeny są wielokrotnie weryfikowane i do rankingu zaliczane są jedynie te, spełniające określone kryteria. Ranking pozwoli odwiedzającym na bieżąco śledzić rozwój rynku oraz firm na nim uczestniczących. To pierwszy etap integracji firm hostingowych w innym miejscu, już wkrótce odsłona kolejnych funkcjonalności dla firm oraz ich klientów. Zapraszamy na top100.wht.pl
 6. Prolink vs Linkolo

  Wiesz LinkLift miał obydwa modele i jednak "tradycyjne" linki lepiej szły.
 7. Prolink vs Linkolo

  Niekoniecznie, mówię o ilości ogólnie uczestników czyli wydawców i pozycjonerów. Większy wybór i lepsze ceny na Prolinku.
 8. Prolink vs Linkolo

  Piszę z punktu widzenia wydawcy nie pozycjonera Ustaliłem ceny i tu i tu i na Prolinku schodzą mi linki jak ciepłe bułeczki (a ceny dałem 2x wyższe od sugerowanych) a na Linkolo pustki.
 9. Prolink vs Linkolo

  Zależy na co się nastawiasz, jeśli na droższe linki to zdecydowanie prolink. Daję ceny nie pod tanie seo zaplecze i linki idą i to szybko :-)
 10. Napiszę trochę wrażeń od strony wydawcy serwisów. Od czasu wycofania się LinkLift z PL myślałem już, że ta droga zarobku jest na przegranej pozycji a tu proszę dwie nowe firmy ProLink i Linkolo, które razem oferowały tyle co LinkLift czyli linki śródekstwowe i wolno stojące. Po blisko 3 miesiącach zrezygnowałem z Linkolo na rzecz tylko Prolinka. Niestety ale Linkolo chyba nastawia się jedynie na bardzo bardzo tanie strony, bo przy moich stawkach miałem nikłe zainteresowanie, podczas gdy na analogicznych stawkach w Prolinku radzę sobie całkiem nieźle. Dobrze, że w Prolinku nie ma samego "dołu" zapleczowego SEO a pozycjonerzy, którzy analizują i to na jakim serwisie będzie dany link.
 11. U mnie podobnie od 5,5 do 7 PLN i kwoty tak skaczą płynnie, nie ma reguły. Linków tyle samo.
 12. Mi na http://koszal.in Ale to w sumie nie mi Tutaj podziękowania dla Prolinka, dałem namiary na ftp i logowanie i sami podpięli.
 13. STATLINK.pl

  Serwis padł? Od rana nie odpowiada www.