achort2007

New members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Zainteresowałem się ostatnio reklamami pop up. Trochę przez przypadek zacząłem się tym interesować przez stronę shorte.st, która takie reklamy oferuje. Chciałbym spytać, czy znacie jakieś inne serwisy, które takie reklamy oferują? Shorte.st mi się nie podoba, ponieważ często zawierają reklamy z wirusami i są ogólnie bardzo odstraszające. Sam czasem na różnych stronach widzę reklamy pop up, które w ogóle mnie nie odstraszają, tylko które serwisy je oferują?
 2. achort2007

  Dziwne linki w Google Analytics

  Odświeżam, czy jest ktoś w stanie mi pomóc?
 3. Witam. Mam na moim blogu do napisania dosyć duży post. Zastanawiam się, czy pod względem zarobków z adsense lepiej jest go napisać na jednej stronie czy podzielić na 3 mniejsze? Czy tak naprawdę nie ma różnicy?
 4. Witam. Od jakiegoś czasu w statystykach w Google Analytics pojawiają mi się dziwne linki. Czyli rozumiem, że ludzie wchodzą na moją stronę i pokazuje im się pewnie jakiś błąd. Wygląda to tak: (czerwonymi kreskami zaznaczyłem miejsce, w którym link się powinien kończyć) https://zapodaj.net/bdd6a23666113.png.html Jak to naprawić?
 5. achort2007

  Czy taki serwer jest w moim przypadku wystarczający?

  @Mariusz Dzięki, przepraszam za taką formę wypowiedzi. A wiesz może gdzie w panelu ehost znajdę te statystyki dotyczące obciążenia serwera? Nigdzie tego nie widzę.
 6. Siemka. Prowadzę dokładnie od roku bloga. Średnio odwiedza go 1000 uu dziennie i liczba ta stale rośnie. Udostępniam 3 wpisy tygodniowo w których jest sam tekst + średnio 6 zdjęć w każdym wpisie. Posiadam serwer mini na ehost.pl (15 gb miesięcznie). Czy jest on wystarczający w moim przypadku? Ile uu dziennie taki serwer ogarnia? Za 2 tyg muszę opłacić serwer i zastanawiam się czy nie warto zmienić na lepszy.
 7. Cześć. Prowadzę od roku blog Internetowy i mam na nim reklamy adsense. Średnio wstawiam 8 wpisów miesięcznie. Mam pytanie związane z udostępnianiem wpisów na social mediach. Mam 3 grupy na fb na których upubliczniam te wpisy. Czy pod względem zarobków adsense lepiej, abym jednocześnie udostępniał wpis na tych trzech grupach, czy jednego dnia na jednej grupie, drugiego dnia na drugiej, trzeciego dnia na trzeciej? Otóż zauważyłem, że mój blog jest odwiedzany zazwyczaj tylko w dniu, w którym udostępniam wpis na social mediach. W sumie normalne. I np. jednego dnia (w dniu publikacji na wszystkich 3 grupach) bloga odwiedza 500 osób, a kolejnego dnia już prawie nikt. Zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby upubliczniać wpis tak jak wcześniej mówiłem, każdego kolejnego dnia na innej grupie, aby codziennie wchodziło na bloga 150 osób, a nie jednego dnia 500 osób a potem przez 2 dni prawie nikt. Czy to ma jakiś związek z zarobkami adsense czy raczej nie?
 8. Cześć. Prowadzę od roku blog Internetowy i mam na nim reklamy adsense. Średnio wstawiam 8 wpisów miesięcznie. Mam pytanie związane z udostępnianiem wpisów na social mediach. Mam 3 grupy na fb na których upubliczniam te wpisy. Czy pod względem zarobków adsense lepiej, abym jednocześnie udostępniał wpis na tych trzech grupach, czy jednego dnia na jednej grupie, drugiego dnia na drugiej, trzeciego dnia na trzeciej? Otóż zauważyłem, że mój blog jest odwiedzany zazwyczaj tylko w dniu, w którym udostępniam wpis na social mediach. W sumie normalne. I np. jednego dnia (w dniu publikacji na wszystkich 3 grupach) bloga odwiedza 500 osób, a kolejnego dnia już prawie nikt. Zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby upubliczniać wpis tak jak wcześniej mówiłem, każdego kolejnego dnia na innej grupie, aby codziennie wchodziło na bloga 150 osób, a nie jednego dnia 500 osób a potem przez 2 dni prawie nikt. Czy to ma jakiś związek z zarobkami adsense czy raczej nie?
 9. Siema. Może głupie pytanie, ale wolę je zadać. Ustawiłem na swojej stronie reklamę banerową, tą największą. Jednak mam taki motyw, że reklama ta jest z prawej strony lekko ucięta. Nie widać również w prawym górnym rogu tego krzyżyka, w który czytelnik klikając może zakryć reklamę. Czy mogę za to dostać bana?
 10. achort2007

  REKLAMA ADSENSE W NAGŁÓWKU

  Nie było pytania. Poradziłem już sobie
 11. achort2007

  REKLAMA ADSENSE W NAGŁÓWKU

  A jeszcze jedno. Czy zna ktoś jakąś wtyczkę, która umożliwia proste umieszczanie reklam w nagłówku?
 12. achort2007

  REKLAMA ADSENSE W NAGŁÓWKU

  Tak też zrobię. Dzięki serdeczne
 13. achort2007

  REKLAMA ADSENSE W NAGŁÓWKU

  To mój pierwszy post na tym forum, więc witam wszystkich :D Mam krótkie pytanie. Co myślicie o umieszczeniu reklamy adsense w nagłówku? Jedną reklamę mam umieszczoną na początku posta, drugą w środku a trzecią na końcu. Czy opłaca się jedną z nich umieścić w nagłówku czy raczej nie? Jakie Wasze doświadczenia?