Jump to content

semtak

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mógł być problem z .htaccess-em tam dopisana reguła o blokowaniu indeksowania.
 2. Nie wiem czy dobrze rozumiem ale czy nie możesz podczas dodawania zdjęcia wybrać opcji Utwórz galerię i wybrać te obrazki o które Ci chodzi oraz wskazać czy mają być w 2, 3 czy x kolumnach? Ewentualnie nie zastanawiałeś się nad zastosowaniem jakiego Page Bulidera?
 3. Chodzi Ci o taki wyskakujący pop-up z odliczaniem czasowym? Jeżeli tak to raczej się nie potkałem z żadnym takim darmowym rozwiązaniem.
 4. Nie zauważyłem żeby to się przełożyły na jakieś większe spadki.
 5. Prawdopodobnie szablon jest zakodowany na sztywne wartości lub je sam ustaliłeś dlatego obrazek źle się skaluje. Jeżeli to możliwe staraj się używać np. wartości %. A zmiany przy różnych rozdzielczościach to tak jak tasslehoff napisał zrobisz to za pomocą media queries.
 6. semtak

  Logo do oceny

  Mhm i logo chyba nie pomogło bo po brandzie nie można znaleźć firmy.
 7. Zgłosiłeś "wyciek danych osobowych?"
 8. Niestety często bywa tak, że powstaje nowa firma w mieście daje ceny zaporowe na start a firma która od lat to robił w normalnych cenach dzięki czemu może płacić legalnie podatki, zusy itd zamka się po 1-2 bo traci klientów przez nową firmę. Nowa firma też zamyka się po 2 latach bo wskakuje na duży zus i się nie opłaca więc w sumie znika 2 firmy.
 9. Czasami warto poczekać na powakacyjne rabaty
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy