blaz-ej

Nowi Forumowicze
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. blaz-ej

  Hosting pod sklep z bazą 100MB

  Aktualnie testuję smarthost.pl można tu zaimportować bazę wielkości 1024 Mb i co najważniejsze udało mi się to zrobić szybko i bez problemu, także dziękuję za podpowiedzi.
 2. blaz-ej

  Hosting pod sklep z bazą 100MB

  nie no jasne że nie trzymam zdjęć w bazie, wybaczcie mi brak wiedzy, ale wydaje mi się że każde zdjęcie, link do YT , czy do plików z dokumentacją na serwerze wymaga oddzielnego wpisu (czy może raczej tabeli w bazie) co pewnie przekłada się na ogólną wielkość bazy. Dzięki sprawdzę podesłane propozycję hostingów.
 3. blaz-ej

  Hosting pod sklep z bazą 100MB

  3500 produktów i większość z dość rozbudowanymi opisami wieloma zdjęciami linkami dokumentacją itp. ale fakt oczyszczenie tej bazy ze śmiecie które się nagromadziły przez ostatnie 10 lat by na pewno nie zaszkodziło (baza byłą w międzyczasie konwertowana z poprzedniej wersji skryptu OscGold na aktualną ShopGold) więc zakładam że ma też prawo trochę zajmować, a zmniejszenie jej o połowę było by już trudne.
 4. blaz-ej

  Hosting pod sklep z bazą 100MB

  a owszem ustawia się, ale nie ma to nic wspólnego z wielkością bazy jaką można wgrać, Baza może być i 1GB jeżeli się tak rozrośnie, ale nie zaimportujesz bazy większej niż 64Mb a przynajmniej nie przez panel skelpowy ani panel SQL.nazwa. info potwierdzone na infolinie home
 5. blaz-ej

  Hosting pod sklep z bazą 100MB

  ja znam: Nazwa, Home, Hekko, Az.pl i każdy z nich ma limit wielkości wgrywanej bazy i podobny poziom kosztów, więc będę wdzięczny za wskazanie któregoś, oczywiście fajnie by było gdyby działał dość stabilnie. ruch w sklepie mam raczej mały więc nie muszą być to jakieś super parametry (chociaż nawet te wymienione przy poziomie cen 300 zł/rok dają chyba nieograniczone transfery itp.)
 6. Witam szanownych forumowiczów. Poszukuję hostingu pod sklep (Shopgold) którego baza przekracza ponad 100Mb Aktualnie posiadam hosting na home.pl ale tutaj jest limit 64Mb (nie mogę wgrać bazy ani przez panel sklepowy, ani przez panel sql serwera. Jak próbowałem wgrać za pomocą aplikacji SQL Front to trwało to bardzo długo aż się powiesiło Moje pytanie brzmi czy znacie jakiś hosting w którym to nie będzie problemem, lub sposób na skuteczne wgrywanie bazy do sklepu ? Czynność wgrywania bazy wykonuję dość często więc zależy mi bardzo żeby było to możliwie proste i nie wymagające czasu ani zaawansowanej wiedzy.
 7. blaz-ej

  Witajcie !:)

  Jestem właścicielem małego sklepu internetowego i od kiedy pamiętam zaglądałem na to forum po bezcenną wiedzę w zakresie pozycjonowania i optymalizacji.