czarnyblack

New members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. czarnyblack

  Pozycjonowanie witryny w Wordpressie - kilka pytań

  I to będzie dobre z punktu widzenia SEO? To jest domena w stylu https://sites.google.com/site/stronawww/ Już mam zrobione z jednej domeny przekierowanie na domenę główną.
 2. czarnyblack

  Pozycjonowanie witryny w Wordpressie - kilka pytań

  Dobra już ten problem został rozwiązany. Mam jeszcze pytanie. W przypadku, gdy posiadam ubogą graficznie wizytówkę firmy stworzoną w google przez kogoś, czy jest sens w jakiś sposób pomagać domenie głównej za pomocą tej wizytówki? Np. poprzez linkowanie zewnętrzne prowadzące do domeny głównej? Strona jest na 2 stronie wyszukiwanie w google. Czy może po prostu ją usunąć, bo graficznie i merytorycznie jest bardzo uboga.
 3. czarnyblack

  Pozycjonowanie witryny w Wordpressie - kilka pytań

  www.alias.pl przekierowuje na www.domena.pl, po wejściu przez alias na pasku adresu widać www.domena.pl i pomimo, że wejdę w jakąkolwiek z zakładek w menu np "kontakt" pasek adresu nie zmienia się na www.domena.pl/kontakt (tak jak to jest w przypadku, gdy wejdę bezpośrednio na www.domena.pl, a nie przez alias), tylko nadal pozostaje www.domena.pl
 4. czarnyblack

  Pozycjonowanie witryny w Wordpressie - kilka pytań

  A czy domena z polskimi znakami ma jakiś pozytywny wpływ na pozycjonowanie? Druga kwestia, po wejściu z google.pl przez alias przekierowuje na domenę podstawową. Po wejściu w którąś z pozycji menu, adres w pasku nadal pozostaje bez zmian (pokazuje domenę podstawową). Czy da się to jakoś zmienić, żeby zachowywało się jak po wejściu przez domenę podstawową?
 5. czarnyblack

  Pozycjonowanie witryny w Wordpressie - kilka pytań

  5. W search console jest też opcja żeby dodać domenę z www i bez www. W przypadku, gdy moja jest bez www, jest sens dodawac tą druga? 6. Co do dodawania URL do indeksowania można wybrać wersję na komputer i urządzenie mobilne. Trzeba zrobić to dla obu wariantów?
 6. Witam, Mam kilka pytań odnośnie wypozycjonowania strony w Wordpressie. Strona posiada domenę podstawową i alias. Wszelkie pozycjonowanie zrobione jest dla domeny podstawowej. 1. Po wpisaniu adresu aliasu na telefonie, strona nie jest responsywna. Dlaczego tak jest? 2. Do pozycjonowania strony użyłem wtyczki Yoast. Zgodnie z zasadami, tworzyłem adresy URL, tytuły, treści oraz linki wewnętrzne, tak aby strona była dobrze pozycjonowana. Stronę wrzuciłem na serwer kilka dni temu. Po wpisaniu site:mojadomena.pl Było mnóstwo starych adresów URL i tylko kilka nowych z Wordpressa. W google search console wykonałem usunięcie tych URL, ale niestety nadal około połowa z nich jest dostępna. Trzeba jeszcze odczekać więcej czasu, czy muszę zrobić coś dodatkowo? 3. Zmieniłem adres logowania się do panelu admina z /wp-admin/ na /xyz/ Czy w pliku robots.txt muszę uwzględnić ten adres w disallow, czy w robots wskazujemy tylko na foldery, które są zawarte na ftp? 4. W google search console, dodałem adresu URL do indeksowania. Zrobiłem to wczoraj, są o statusie "zatwierdzone", ale nic więcej w wyszukiwarce google się nie zmieniło. Większość linków udało mi się zrobić prze 4. W google search console, dodałem adresu URL do indeksowania. Zrobiłem to wczoraj, są o statusie "zakończone", ale nic więcej w wyszukiwarce google się nie zmieniło. Większość linków udało mi się zrobić Prześlij do indeksu-->indeksuj tylko ten URL, ale przy kilku wywalało cały czas jakiś błąd i było, spróbuj ponownie później. Gdy wszedłem tam za jakiś czas, to opcji "prześlij do indeksu" nie było już w ogole, a te linki mają status "zakończone" czyli nie przyspieszę indeksowania tych kilku pozycji URL w google? Jaka jest różnica pomiędzy opcją, indeksuj tylko ten URL, a indeksuj ten URL i jego linki bezpośrednie?