Jump to content

angru

New members
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Panowie odgrzewam kotleta i pytam: czy po 8 latach sytuacja w tym temacie się zmieniła? Czy WP radzi sobie od tamtego czasu lepiej z dużą UU / gorzej? Może pojawił się jakiś ciekawy CMS na horyzoncie? Ile uu dziennie max. udźwignie WP? Wiem, że to śmieszne pytanie, i wróżenie z fusów, ale może jakieś liczby mniej więcej?
  2. Cześć wszystkim! Prowadzę bloga i od pewnego czasu planuję wzbogacić go tekstami zleconymi. Jestem biegły w internetach, ale kompletnie zielony w temacie zlecania i współpracy z copywriterami :-) Mam kilka banalnych pytań. Czy możecie mi doradzić albo podpowiedzieć ile znaków średnio liczy "dłuższy tekst"? WordPress podczas pisania wpisu zlicza słowa. Nie za bardzo wiem jak się ma jedno do drugiego. Moja strategia bloga opiera się na dłuższych tekstach, dobrych jakościowo. Chciałbym zlecić na początek 3 dłuższe teksty tzw. tematyczne. Myślałem o trzech tekstach, każdy po 4-5 tyś. znaków. Czy to dobry pomysł? W internecie jest wiele platform copywriterskich i zastanawiam się, którą wybrać. Tutaj wypowiadał się ktoś wcześniej z textbookers.com, że nie ma czasu na prowadzenie biznesu, czy coś takiego :-) Dla mnie nie jest to pozytywny znak i mam wątpliwości, czy nie wybrać innej platformy. Która platforma uchodzi za największą w Polsce? Może zlecić to komuś przez na przykład oferię? Jeszcze pytanie na koniec, jaką mam gwarancję, że kupiony lub zlecony tekst nie pojawi się potem na innej stronie? Pozdrawiam, M.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy