Solutions4ad

New members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Solutions4ad

  [Reklama] Współpraca S4Ad oraz NovaCash

  Uprzejmie informujemy o włączeniu w naszej sieci nowych kampanii - SuperGrosz CPS | SuperGrosz CPS % | Credissimo | Kredyt firmowy RCB SuperGrosz oferuje szybkie i bezpieczne pożyczki ratalne. Pieniądze przelewane są na konto lub mogą być odebrane w gotówce na poczcie – wybór należy do Klienta. Cechy produktu: pożyczka ratalna kwota pierwszej pożyczki od 1 000 zł do 10 000 zł kwoty kolejnych pożyczek od 1 000 do 15 000 zł okres spłaty od 2 do 48 rat. Model i stawka: CPS Nowy Klient - 150 zł netto lub CPS Nowy Klient - 6% netto Credissimo udziela chwilówek i pożyczek ratalnych. Daje elastyczne i szybkie finansowanie oraz proces całkowicie online. Najwyższa kwota pożyczki jest dostępna już przy pierwszym wniosku. Wszystko zależy od indywidualnej zdolności kredytowej. Cechy produktu: pożyczka ratalna od 500 zł do 10.000 zł, ilość rat od 3 do 24 miesięcy chwilówka od 1000 zł do 5000 zł na okres od 15 do 30 dni indywidualnie dopasowana oferta do klienta. Model i stawka: CPS Nowy Klient - 112 zł netto CPS Klient Powracający - 25 zł netto. Kredyt firmowy RCB to oferta kredytu dla firm nawet do 600.000 zł w 24h. Klienci mogą mieć zaległości w ZUS/US. Operator Bankowy RCB to nowa jakość na rynku usług finansowych. Cechy produktu: oferta bankowa kwota kredytu od 30.000 zł do 600.000 zł czas realizacji - nawet w 24 godziny. Model i stawka: CPS 450 zł netto - uruchomienie kredytu firmowego o wartości minimum 30.000 zł. Zachęcamy również do działań w kampanii Bancovo od czerwca w modelu hybrydowym: CPL+CPS!
 2. Solutions4ad

  Solutions4ad - programy partnerskie, sieć afiliacyjna

  Najnowsze informacje z sieci afiliacyjnej Solutions4ad z kategorii gry: zwiększenie stawki w kampanii World of Warships - 6,00 zł netto CPL DOI zwiększenie stawki w kampanii Total War Arena - 6,50 zł netto CPL DOI. Dodatkowo zachęcamy osoby posiadające legalne bazy mailingowe do współpracy.
 3. Chciałabym przedstawić Państwu naszą sieć afiliacyjną Solutions4ad. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i ciekawą ofertą. Specjalizujemy się w finansach i grach, ale jesteśmy otwarci na inne obszary współpracy :) Oprócz afiliacji pomagamy również tworzyć dedykowane sieci partnerskie. Czy masz stronę, bloga lub inną możliwość dotarcia do klientów? Czy chciałbyś dołączyć do naszej sieci i zacząć zarabiać przez udział w kampaniach? Oferujemy wsparcie przy wszystkich krokach współpracy. Odwiedź naszą stronę: www.solutions4ad.com!