mk27x

New members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. mk27x

  Pączki

  Myślę, że strona Orlenu . Na fanpage zespołu F1, Williamsa pojawiło się zdjęcie otrzymanych od nich pączków. Po komentarzach sądzę, że zagranicznym kibicom nasza tradycja przypadła do gustu .
 2. Cześć. Jak w tytule, znacie i polecacie jakieś tego typu narzędzia? Najlepiej za darmo/rozsądne pieniądze, mogą być desktopowe. Dotychczas korzystałem głównie z https://neilpatel.com/ubersuggest/, ale ostatnio coraz częściej odmawia mi posłuszeństwa i muli. Jeżeli chodzi o monitoring, używałem bodajże tego: https://www.serprobot.com/ , ale tutaj z kolei pojawiły się okresy testowe i narzędzie przestało śledzić moje strony.
 3. mk27x

  Cześć!

  Cześć wszystkim, na imię mi Michał, mam 20 lat. Interesuję się szeroko pojętym marketingiem internetowym i programowaniem. Posiadam kilka mniejszych i większych serwisów, przybywam w celu edukacyjnym - nigdy nie interesowałem się jakoś przesadnie pozycjonowaniem samym w sobie, a że dość cierpliwy ze mnie człowiek, uznałem że warto spróbować. Chciałbym się czegoś nauczyć i z czasem zacząć wymieniać swoje doświadczenia z innymi użytkownikami, że aktualnie zaczynam z kolejnym projektem - będzie nad czym eksperymentować. Pozdrawiam :).