Jump to content

mk27x

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral
 1. Taki, a nawet o wiele większy ruch jest jak najbardziej możliwy do uciągnięcia na większości sensownych sharedów.
 2. Trochę dziwnie to wygląda, myślę że o wiele lepiej by było, gdybyś osadził zawartość strony w jakimś kontenerze - sprawia wrażenie zbyt szerokiej.
 3. Kiedyś sam się tym interesowałem, z gotowych polskojęzycznych oprogramowań, rozważyłbym coś od tych dwóch firm: http://strefaportali.pl/ https://www.edios.pl/skrypt/ogloszen/
 4. Od siebie polecam MyDevil. Korzystam z ich usług od kilku lat i sobie chwalę :). Raz na jakiś czas są fajne promocje, nie tylko dla nowych klientów. Stoi tam kilka moich stron z całkiem niezłym ruchem i nie mogę narzekać na złą wydajność.
 5. mk27x

  Pączki

  Myślę, że strona Orlenu . Na fanpage zespołu F1, Williamsa pojawiło się zdjęcie otrzymanych od nich pączków. Po komentarzach sądzę, że zagranicznym kibicom nasza tradycja przypadła do gustu .
 6. Cześć. Jak w tytule, znacie i polecacie jakieś tego typu narzędzia? Najlepiej za darmo/rozsądne pieniądze, mogą być desktopowe. Dotychczas korzystałem głównie z https://neilpatel.com/ubersuggest/, ale ostatnio coraz częściej odmawia mi posłuszeństwa i muli. Jeżeli chodzi o monitoring, używałem bodajże tego: https://www.serprobot.com/ , ale tutaj z kolei pojawiły się okresy testowe i narzędzie przestało śledzić moje strony.
 7. mk27x

  Cześć!

  Cześć wszystkim, na imię mi Michał, mam 20 lat. Interesuję się szeroko pojętym marketingiem internetowym i programowaniem. Posiadam kilka mniejszych i większych serwisów, przybywam w celu edukacyjnym - nigdy nie interesowałem się jakoś przesadnie pozycjonowaniem samym w sobie, a że dość cierpliwy ze mnie człowiek, uznałem że warto spróbować. Chciałbym się czegoś nauczyć i z czasem zacząć wymieniać swoje doświadczenia z innymi użytkownikami, że aktualnie zaczynam z kolejnym projektem - będzie nad czym eksperymentować. Pozdrawiam :).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy