Jump to content

atomik333@interia.pl

New members
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. z robotami nie będę polemizował - to właśnie tak działa Skąpiec ......gratuluję , JA JUŻ NIGDY WAM LEWUSY NIE DAM ZLECENIA , jeśli sklep z prezentami w auto moto i ogrodniczych chcecie mi reklamować i rżniecie potem na tysiaka. , feeeee.... w Ceneo przynajmniej rozliczenie jest jasne , a u was dwa miesiące panienka się dukała , NIGDY ! to co REKLAMACJĘ ?? ha ha -rozbieżności między naszym analitykiem a waszym " wykazem " na każdej pozycji kilkadziesiąt , tak tak , tak SKĄPIEC ROBI KASĘ , orżnięto mnie a reklamację do du*y sobie mogę włożyć , nie nie , po prostu z NACIĄGACZAMI nigdy więcej , tysiąc macie udławcie się.
  2. za grudzień " skasowali " mnie na 1150 zł - a od nich miałem 7 czy 9 zamówień....he, przy szczycie ! Konwersja ni drgnęła , przypływ KLienta czy choćby realnych rokujących wizyt szczątkowa. Okazało się że mój sklep postowali w auto moto ogrodniku i czort wie gdzie a mnie wyklikali na 1150 zł , tfu . NIGDY WIĘCEJ , uważajcie !!!!!!
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy