Roszp

Nowi Forumowicze
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. Katalogi - czy w ogóle coś dają?

  Dzięki, zajmę się tym
 2. BuyFans.pl - promocja

  Z mojego doświadczenia wynika, że udostępnienie fanpage - najlepiej z opisem o czym jest i dlaczego się go poleca, jest chyba najszybszą drogą do zbudowania pierwszej grupy odbiorców. Wtedy w like klikają osoby, które faktycznie są zainteresowane tematyką. Może więc wprowadzicie tę funkcjonalność do pakietu usług na start? Mnie zastanawia za to, czy istnieje możliwość grupowania użytkowników według zainteresowań? Są w miarę uniwersalne fanpage, które oczywiście zyskają na takich kampaniach, ale jeśli ktoś np. prowadzi sklep z pilarkami do drewna albo prowadzi usługowe kopanie, to takie polubienia na dłuższą metę nic mu nie dają. W każdym przypadku w mediach społecznościowych chodzi o feedback, kupowanie pustych like jest mało atrakcyjne.
 3. BuyFans.pl - promocja

  Parafrazując wykopki: C**j, zapłacone Nie widzę sposobu, żeby odróżnili 20 losowych wykopujących od 20 nagonionych z hasztagu (częst praktyka na wykopie) czy 20 kupionych wykopów.
 4. BuyFans.pl - promocja

  Sam się o usłudze dowiedziałem z Wykopu, cena i model atrakcyjny a i nie jest to naganianie botów dla podbicia analyticsa
 5. Katalogi - czy w ogóle coś dają?

  Dzięki za opinię, bardzo przydatna Staram się o naturalne linkowanie na różnego rodzaju stronach branżowych, forach czy innych blogach. Bardzo mnie cieszy, że niektóre moje wpisy są już linkowane organicznie przez czytelników. Poprawiłem optymalizację tekstu na stronie, dodałem copy wyżej w kodzie, miałem też zdublowane linki na stronie głównej - człowiek się całe życie uczy. Po zaindeksowaniu zmian od razu 4 strona na interesującą mnie frazę. Do poprawy jeszcze troszkę kodu. Lecimy po top3, nie ma lipy
 6. Katalogi - czy w ogóle coś dają?

  Może i znajdę, tylko języka nie rozumiem Przy 100 katalogach dziennie nie będzie filtra? Słyszałem, że ważne jest stopniowe linkowanie, nie "napieprzanie" na masę
 7. Katalogi - czy w ogóle coś dają?

  Jakie tempo jest więc optymalne? W jaką ilość celować? Z drugiej strony jest przecież ryzyko filtru, no i przecież możliwości tworzenia unikalnych opisów mam ograniczone. Staram się o udostępnienia na stronach branżowych, widzę że google indeksuje też strony typu Wykop, więc tam też działam. Co jeszcze można robić?
 8. Katalogi - czy w ogóle coś dają?

  Nawet na tym forum jest mnóstwo list/spisów itd. Skoro wartościowych jest 5, to po co w ogóle taki dział na forum?
 9. W styczniu zacząłem dodawać swój blog do katalogów, częstotliwość 1 wpis na 2-3 dni, więc na spokojnie. Indeksowanie linków śledzę w majestic, w międzyczasie oczywiście zapełniam blog treścią zoptymalizowaną pod SEO. Linków mam już kilkadziesiąt, pewnie nie jest to dużo, ale pozycjonuję to na własne potrzeby i trochę z ciekawości. Obserwuję frazy na które mój blog jest wyszukiwany i zaczynam się zastanawiać czy to w ogóle coś daje? Frazy, na które pozycjonuję oczywiście znajdują się w meta, treść na stronie też jest odpowiednio nasycona, opisy za każdym razem unikalne i powyżej 1000 znaków. W międzyczasie dodałem obsługę AMP i potagowałem dane dla googla we wpisach. A search console i analytics pokazują, że na frazach, na które kataloguję nawet nie mam wyświetleń. Są w title, są w meta, są w treści. Zastanawiam się więc, co robię źle? A może źle rozumiem sens katalogowania?
 10. Czołem!

  Hej! Nie jestem specjalistą SEO, ale współpraca z takowym zainspirowała mnie przy tworzeniu mojego bloga o muzycze. Nie będę linkował, bo nie o to tutaj chodzi Forum przeglądam w celu poszerzenia mojej wiedzy o pozycjonowaniu. Only whitehat SEO!