Jump to content

Roman91

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzień dobry, poszukuję osoby/firmy, która podejmie się wystawiania opinii pozytywnych na facebook'u. Interesuje mnie wystawienie dla dwóch profili łącznie 400 opinii do końca tego roku. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu pw lub mailowego. Dane firmy: CSC Marketing Leszek Strączyński ul. Chęcińska 19, 25-020 Kielce NIP: 959-130-63-03 Kontakt: jnowaczek991[małpa]wp[kropka]pl
 2. @odys, a możesz zdradzić czy twój klient to firma usługowa? e-sklep? ile mniej więcej jest fraz kampanii?
 3. To może, w ramach wyjaśnienia dla innych użytkowników. Zarządzam e-sklepem zajmującym się sprzedażą asortymentu dla dzieci. Obecnie w ciągłej sprzedaży posiadamy ponad 50 tysięcy produktów. W ciągu 7 lat działania sklepu współpracowałem z 3 agencjami, które zarządzały kampaniami adwords. Niestety ze względu na dużą ilość produktów cała optymalizacja kampanii szła dość topornie, obecna agencja sama stwierdziła, że produktów jest bardzo dużo i aby wszystko szło szybciej doradzają zatrudnienie osoby, którą będą nadzorowali. Pomysł wydał się dla mnie logiczny, w końcu specjalista w agencji swój dzień musi dzielić na x kampanii w tym przypadku miałbym osobę, która nic innego by nie robiła tylko zajmowała się moimi kampaniami. Był to strzał w dziesiątkę, kampanie zaczęły sprawnie działać, wszystko zamyka się ładnym plusem, a dodatkowo zatrudniona osoba ogarnia inne rzeczy związane z marketingiem. Jednakże w ubiegłym tygodniu zgłosiła się do mnie agencja, która zaproponowała skorzystanie z ich autorskiego systemu. Sam system z tego co zrozumiałem działa mniej więcej na zasadzie specjalnie opracowanych strategii połączonych z algorytmami samo uczącymi się, które są w stanie jeszcze lepiej i szybciej optymalizować kampanie. I został wręcz stworzony dla kampanii adwords z dużą ilością produktów. Jako, że jestem raczej osobą, która nie łyka wszystkiego jak młody pelikan to kilku dni szukam opinii odnośnie owego systemu niestety nic nie znalazłem. Dlatego chciałbym zapytać po pierwsze, czy takie systemy rzeczywiście istnieją? I czy ewentualnie zna ktoś jakiś zagraniczny odpowiednik? Będę wdzięczny za pomoc. Nazwy systemu nie podaję, aby nie było że promują jakieś narzędzie.
 4. @MaxPan Bardziej chodziło o to, że bez nazwy systemu nikt z czytających nie będzie wiedział o co chodzi = nie udzieli żadnej odpowiedzi, która mogła by pomóc .
 5. @MaxPan temat można usunąć. Po usunięciu nazwy oprogramowania wątek traci na wartości i nikt nie będzie wiedział o co chodzi. I nie była to szeptanka po prostu szukam więcej informacji o tym systemie i tyle.
 6. @MaxPan zdaję sobie z tego sprawę, ale zauważyłem że mają również ofertę skierowaną dla agencji, więc może ktoś z nimi współpracuje i jest w stanie powiedzieć coś więcej. Ewentualnie szukam odpowiedzi, czy rzeczywiście to jedyne takie narzędzie, czy są inne odpowiedniki za granicą o których mógłbym poczytać.
 7. Cześć wszystkim! Szybkie pytanie skontaktowała się zemną jedna firma i zaproponowali podpięcie moich kampanii pod ich system , na blogu publikują statystyki, które przedstawiają możliwości oraz osiągi systemu. Twierdzą, że jest to jedyne takie oprogramowanie, które stosuje między innymi algorytmy samo uczące się i tak dalej. Przyznam szczerze, że zaciekawiło mnie to narzędzie jednak zanim zdecyduję się na podpisanie umowy, chciałbym trochę podpytać, czy ktoś może korzysta z tego narzędzia? i czy rzeczywiście jest to jedyny taki system? Szperałem trochę po sieci, ale niestety nigdzie nie spotkałem się z opiniami dotyczącymi tego narzędzia. Dlatego pozwoliłem sobie założyć wątek na forum.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy