jumajka

Nowi Forumowicze
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. jumajka

  Cześć Wszystkim.

  Nie załamuj mnie a co w przypadku jeżeli nie otrzymam jakiegoś comiesięcznego raportu, który jest w umowie zagwarantowany?
 2. jumajka

  Cześć Wszystkim.

  W umowie nie jest nic napisane co w przypadku takiej sytuacji powinny zrobić strony. Jest tylko zapis, że umowę można rozwiązać po upływie min 6 miesięcy. Nie ma też nic napisane co w przypadku jeżeli strona zamiast rosnąć w rankingach, spada. Stąd też pytanie. Jak się z tego „wymiksować”. Pewnie są tu osoby które miały podobną sytuację lub same są właścicielami firm seo. Co do wyboru firmy to nie brałem pierwszej lepszej. Wybierałem z pośród ok 10 które sam znalazłem lub takich które odp. na moje ogłoszenie. Na stronie u wszystkich wszystko ładnie wyglądało. Pełna profeska, opinie klientów (raczej nie brałem ich pod uwagę) itd. A jak już się podpiszę umowę to.. Zresztą myślę, że tak jest w każdej branży, że są profesjonaliści i naciągacze, których niestety jest więcej.
 3. jumajka

  Cześć Wszystkim.

  Cześć wszystkim. Na stronę trafiłem bo zmusiło mnie do tego życie Posiadam stronę, którą kilka lat temu sam pozycjonowałem z dobrym skutkiem. Potem tego zaprzestałem z braku czasu i teraz postanowiłem znowu podnieść swoją pozycję w google. Ponieważ nie posiadam zbyt dużo czasu postanowiłem, że znajdę firmę, która miałaby się tym zająć. I tu pojawia się problem bo wydaje mi się, że ta firma robi mnie w „Karolka”. Minęły 3 miesiące, a moje statystyki wyglądają gorzej niż w dniu rozpoczęcia współpracy. Boje się, że jak dotrwam do końca umowy to w ogóle będę na samym końcu wyszukiwarki. W związku z tym mam do Was pytanie. Czy jeżeli w dniu w którym skończy mi się umowa moja pozycja będzie gorsza niż w dniu podpisania umowy to czy mogę zażądać zwrotu kosztów? Czy warto czekać do wygaśnięcia umowy czy może teraz ją rozwiązać, tylko w jaki sposób? Dodam, że firma przez 3 miesiąca przysłała mi info, że dodali mnie do 3 katalogów z czego odnalazłem się tylko w jednym. Co miesiąc wysyłają mi raport wyświetleń zapytań z analityki wyszukiwania z Search Console + średnią pozycję fraz , która z miesiąca na miesiąc jest coraz gorsza. Co robić??