Jump to content

natka992

Nowi Forumowicze
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Cześć! (nie znalazłam podobnego tematu na forum, jeśli już był to pls przekierujcie) Pierwszy raz spotykam się z problemem kiedy to witryna siedzi w indeksie ale treści, które są na stronach nie są widziane przez robota Google. Jak to sprawdzałam? Kopiowałam i wklejałam fragmenty tekstu do wyszukiwarki. Nie pojawiały się żadne podstrony mojej witryny w wynikach wyszukiwania. W kodzie strony (Ctrl+U) test jest widoczny. Co może blokować i jak to sprawdzić? Jak "naprawić"?
  2. Czyli najlepiej jest, aby na każdej ze stron były takie same artykuły? Czy jeśli nie ujednolicę stron to będzie to miało jakiś wpływ na pozycje?
  3. Hej! Widzę, że nie jako pierwsza mam pytanie dotyczące atrybutu hreflang. Moja sytuacja z nimi wygląda następująco: Mam strony w kilku wersjach językowych. Wersję angielską mam 1: '-------.eu', pozostałe strony '----------.eu/bg', '----------.eu/ro' itd. Narzędzie https://technicalseo.com/seo-tools/hreflang/ pokazuje, że wszytko jest wdrożone poprawnie na każdej ze stron. Natomiast w Search Console - Kierowanie międzynarodowe wstępują błędy związane z brakiem tagów powrotnych. Wydaje mi się, że chodzi tu o artykuły - najczęściej są to błędy typu - jakiś artykuł o danym słowie kluczowym np.: "Blue widget" pojawia się na stronie 'x', 'y' ale nie ma go na stronie 'z' - wtedy pojawia się błąd z brakiem tagów powrotnych. Screaming Frog również wyrzuca sporo błędów: "Missing Slef Reference", "Missing X-Default" i samo "Missing". Czy to jest tak, że kontent na poszczególnych stronach ma być taki sam? Wszystkie artykuły mają mieć odwzorowanie na każdej ze stron? Czy jest sposób, by temu zapobiec?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy