alcon

New members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. alcon

  Koszt wystawienia przedmiotu

  Sklep mam postawiony na Shoper produktów mam dość sporo, a czasu mało żeby sukcesywnie je wrzucać do bazy - tak to na obecną chwilę wykonuje. Co do automatyzacji rozumiem jakaś tabele w excelu (tytuł, ilość,opis,rodzaj przesyłki,wymiar itd.) i później zaczytywanie przez Shoper ?
 2. alcon

  Koszt wystawienia przedmiotu

  Witam, Zastanawiam się ile może kosztować wystawienie przedmiotu na sklepie internetowym albo ile już ktoś płaci za taką usługę (1-2zł?). Znajomy chce sobie dorobić po godzinach, a ja nie do końca mam tyle czasu na wszystko (np wystawienie kolejnych przedmiotów do sklepu) i nie ukrywam taki rodzaj wsparcia by się przydał. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam
 3. 2)CD...ok działa źle doczytałem instrukcje.
 4. Witam, 1)potrzebuje pomocy mam wykupioną domenę na OVH, a strona docelowa znajduje się na innym hostingu. Teraz chciał bym ustawić przekierowanie tak żeby strona otwierała się w postaci mobilnej na telefonie, a nie tak jak na przeglądarce w komputerze. 2)Dodatkowo chciałem zarejestrować domenę w Google Search Console mam TXT google-site-verification ale nie mam pojęcia w które miejsce wkleić ten ciąg znaków przechodzę do zakładki domeny->strefa DNS -> wybieram domenę ->modyfikacja w trybie tekstowym ->wklejam tekst na sam dół klikam zatwierdzam i po chwili otrzymuje komunikat z OVH o anulowaniu (ZoneImport) ... Dzięki za pomoc Pozdrawiam. 2) CD.. Aha na liście jest kilka domen.pl z różnym typem NS, NS, MX, A, TXT, TXT, SPF ?