Jump to content

SurferSEO

Forumowicze
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by SurferSEO

 1. Na tą chwilę na podstawie organika (nie tylko szacunkowej ilości wejść, ale też pojawiania się w top100). Rozważamy rozszerzenie o inne zmienne.
 2. Mamy "Dni Otwarte w Surferze". Jest też Analiza Backlinków. Można używać i testować za free na wszystkich kontach. Zapraszam: https://app.surferseo.com - tutaj szczegóły jak to działa: https://surferseo.com/blog-pl/backlinki-w-surferze-opis-i-metodyka/
 3. Mały update. Udało się wrzucić analizę backlinków. Swój crawler, własne dane. Dostępne dla rynku PL. Eliminujemy te linki, które są zafiltrowane, zbanowane, niewyświetlane w Google w żadnych SERPach.
 4. Dzięki za opinię. Rozumiem pogląd, ale forma abonamentowa zabezpiecza środki na rozwój produktu. Sami też musimy płacić regularnie za utrzymanie i rozszerzanie infrastruktury. Nie chcemy zatrzymać się w miejscu, dlatego taka forma. Abonament jest możliwie najniższy. Jesteśmy zdeterminowany, żeby utrzymać na tym poziomie jak najdłużej.
 5. Pewnie, napisz na chacie wewnętrznym. Udostępniamy tygodniowe triale za free. Zależy nam, żeby pakiety płatne były używane tylko przez osoby, które potrafią wykorzystać potencjał Surfera. Btw. wkrótce wrzucamy pełną analizę backlinków do stron opartą o własne metryki nie przez żadne API i tego typu rzeczy. Jeżeli chodzi o polski język - na razie niestety przesunęliśmy na dalszy plan i nie potrafię podać daty, bo zależy nam na jak najszybszym rozszerzeniu możliwości narzędzia.
 6. Zadaniem narzędzia jest pomóc w realizacji zadania, poprawić skuteczność SEO i edukować użytkowników. Surfer dostarcza metryki, oszczędza mnóstwo czasu. Ostatecznie to użytkownik decyduje co wziąć pod uwagę. Można korzystać z danych uśrednionych lub jednostkowych. Ja preferuję jednostkowe w obrębie poszczególnych wartości, ale uśrednione dla weryfikacji korelacji. Zastanawiam się, czy robienie analizy porównawczej dla strony będącej w top1 ma sens. Może znajdą się przypadki, w których to może być uzasadnione, ale raczej sporadycznie. Tego typu corner case'ów znajdziemy bardzo dużo, dlatego najważniejsze jest umiejętne i merytoryczne wykorzystywanie danych. Narzędzia same nie pozycjonują.
 7. Dzięki Mariusz za uwagę. Zgadzam się, że polski interferjs byłby przydatny. Zawsze przy planowaniu nowych tasków mamy dylemat czy skupić się na dodaniu języka polskiego czy wdrażać kolejne funkcje, które zwiększają potencjał narzędzia. Produkt rozwijamy za własne środki, bez żadnego finansowania, itd. Czas programistów jest trochę reglementowany ;). Wiemy, że zarówno rozwój produktu, jak i język PL są mega istotne, a dla niektórych użytkowników ważniejszy jest język polski. Na razie jednak za każdym razem wybór padał na dodatkowe ficzery, ale język polski jest również na liście zadań do realizacji.
 8. Przyszła kolej i na nas - od wczorajszego popołudnia śmiga już specjalna oferta. Dostęp na 90 dni za $49. Po promocji cennik będzie wyglądał tak - $29 Copywriter / $59 Freelancer / $99 Agencja. W cenie 49 jest trzymiesięczny dostęp do pakietu freelancer, czyli 10 zapytań dziennie i wszystkie funkcje jakie do tej pory wdrożyliśmy i wdrożymy w ciągu 90 dni. Jako ciekawostkę dodam, że pojawił się ostatnio u nas ruch organiczny dla rankującego URL oraz całej domeny, a także ilość słów kluczowych na które rankuje zarówno domena jak i URL, niebawem wyświetlimy te słowa w panelu Zapraszam na https://surferseo.com
 9. Wrzucamy konto demo z kilkoma dodatkowymi funkcjami, między innymi rozszerzona analiza contentu i wspólne elementy treści łączące strony z top. Otwarliśmy program "Early Access" dla tych, którzy są z nami od początku. Poniżej dane do testów: https://app.surferseo.com l: demo@surferseo.com h:demo Miłego korzystania. Feedback mile widziany
 10. @marczakrobert Dzięki za miłe słowa, fajnie coś takiego przeczytać. Wkrótce wrzucamy nowe funkcje i rozwijamy również content gap.
 11. @bananasltd nie marudzisz :-). Wersja mobile powinna być dostępna wkrótce. Aktualnie rozszerzamy bazę czynników. Może uda się dodać mobile przy najbliższym update za kilka tygodni. puppeteer, node i elixir
 12. Tak, używamy do tego realnej przeglądarki - Chrome, dokladnie tej samej technologii co Google bot przy renderowaniu. Strony dla Surfera wyglądają wizualnie tak jak w przeglądarce. Wkrótce dodamy kilka ficzerów z analizą ekranu startowego i wielu innych.
 13. Cześć wszystkim! Zrobiliśmy update w narzędziu, które dodaje audyt strony względem konkurencji z topów. Zawiera też dodatkowy smaczek - content gap między analizowaną stroną a czołówką Zachęcamy do testowania! Poniżej screeny z apki:
 14. Wrzuciliśmy sekcję "getting started" z małym case study, żeby pokazać jak korzystać z Surfera: https://surferseo.com/guides/getting-started/.
 15. Dzięki, popracujemy nad opisem wykresów. Kilka osób zgłaszało problem, że w pierwszej chwili ciężko się połapać. Opisy są po prawej stronie, ale najprawdopodobniej dodamy również pod osią X. Clusteric to również fajne narzędzie, ale nie ma wszystkich funkcji Surfera. Ideologia jest trochę inna, przede wszystkim skupiamy się na przygotowaniu zestawu czynników do optymalizacji lub korekcie optymalizacji na bazie korelujących zestawów w obrębie określonych segmentów lub poszczególnych słów kluczowych. Wkrótce wrzucamy nowe funkcje, dam znać jak będą aktywne i będę wdzięczny za feedback.
 16. Witajcie Chciałbym podzielić się z Wami narzędziem o nazwie Surfer (https://surferseo.com), które zbiera dane i zwiększa efektywność optymalizacji strony. Pokrótce opiszę działanie. 1. Podajemy słowo kluczowe (najlepiej najważniejsze) dla tematu, nad którym pracujecie, wybieramy rynek i uruchamiamy analizę. 2. W ciągu kilkudziesięciu sekund Surfer pobierze pierwsze 5 stron wyników z Google dla podanej lokalizacji i przeanalizuje konkurencję pod kątem około setki czynników rankingowych onSite. Porówna między innymi: zagęszczenie słów kluczowych treści szybkość działania stron, w tym również ttfb H1 - H6 metatagi ilość obrazków, itd. 3. Oblicza średnie i jednostkowe wartości dla wszystkich adresów url z wyników wyszukiwania Google. 4. Oblicza korelację 5. Przedstawia wynik w formie graficznej w celu łatwiejszego odczytania danych. Na podstawie danych można przygotować lub korygować optymalizację strony. Od kilku dni Surfer jest dostępny w wersji beta pod adresem https://SurferSEO.com, możecie rejestrować się i korzystać bezpłatnie. Będziemy wdzięczni za opinie i sugestie dotyczące nowych funkcji toola. Do tej pory beta była zamknięta, testowana przez kilkanaście agencji na różnych rynkach, w tym PL oraz USA. Wyniki były bardzo obiecujące. W niedalekiej przyszłości dodajemy nowe funkcje. Jedną z nich będzie analiza historyczna, która umożliwi weryfikację czynników na osi czasu, co pozwoli Wam porównywać zmiany wartości poszczególnych czynników z rankingiem Google. Wrzucam kilka screenów z narzędzia i zapraszam do korzystania! - https://surferseo.com
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy