Kasia_Maciek

Forumowicze
 • Zawartość

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.biznesoweinformacje.pl/
 1. Jak zwykle - dosyć, że termin 14 dni to jeszcze niezachowany
 2. Z całym szacunkiem, jak się na tym zarabia i stawia wymagania innym to też trzeba być wymagającym dla siebie. Ustawiczne tłumaczenia, że to brak czasu jest niepoważne. W ten sposób pokazuje się lekceważenie dla kontrahentów, zarówno zleceniodawców, jak i zleceniobiorców. Jeżeli nie ma Pan czasu jako właściciel może Pan wyznaczyć inną osobę do kontaktów. A tak w kółko: bo praca, bo święta, bo wakacje, itp. To jest zabawa w biznes.
 3. @SinusMaximus ja w szoku jestem, że jeszcze działają. Nigdy nie było łatwo coś załatwić, ale od przeszło roku to tragedia. Dziwię się, że jeszcze mają klientów, którzy wpłacają pieniądze i copywriterów, którzy chcą dla nich pisać. Tobie oddadzą (albo i nie po czasie), copywriterom zapłacą z opóźnieniem (a termin to 14 dni!) i jeszcze jakoś się turla. Przyjdzie moment, że z nikim się nie rozliczą i zwiną - w każdym razie tak mi się wydaje.
 4. [startup] GieldaTekstow.pl

  @jimmi wchodzi w życie 30 kwietnia, tak samo jak ulga na start @Herkules działalność nierejestrowana nie ma nic wspólnego z Zusem, więc ZUS nie ma uprawnień do wypowiadania wiążących opinii, obie zmiany są zawarte w Ustawie przedsiębiorców, która jest częścią tzw. Konstytucji dla Biznesu. Ustawy zostały opublikowane 30 marca i wchodzą w życie po 30 dniach
 5. [startup] GieldaTekstow.pl

  @GieldaTekstow.pl od 30 kwietnia będzie można prowadzić tzw. działalność nierejestrowaną. Czy firma przewiduje możliwość rozliczania się w tej formie?
 6. @AlexandraD zawsze splot nieszczęśliwych zdarzeń - ferie, wakacje, święta - moim zdaniem tego jest za dużo, każdy kto chce z sukcesem prowadzić firmę musi sobie zdawać sprawę, że takie olewanie klientów nie przynosi nic dobrego - a konkurencja nie śpi.
 7. @GoodContent.pl mam nadzieję, że są państwo na bieżąco z MF. Sprawa 50% kosztów uzyskania przychodów jeszcze raz jest uzgadniana.
 8. [startup] GieldaTekstow.pl

  Pytanie dotyczące płatności - czy faktycznie robione są zlecenia w przeciągu 3 dni?
 9. komunikat 403

  dziękuję za pomoc - nawet przyjazne url zrobiłam
 10. komunikat 403

  @blazejs dzięki, czyli mogę pisać? a co to znaczy "przyjazny url"
 11. komunikat 403

  WordPress http://www.biznesoweinformacje.pl/?p=14 teoretycznie zrobiłam taki wpis - i jak zrobiłam kopiuj - wklej na FB to potem otworzyłam, ale strony w wyszukiwarce nie widzę A może po tym coś widać? dane do konta hostingu nie należy dawać na forum!!! a to tajne?
 12. komunikat 403

  @jimmi na coś muszę zwalić, przecież w innym wypadku wyjdzie na to, że jak rozum rozdawali to ja się zawieruszyłam sprawdziłam nic z tego nie kumam, po to ja sobie domenę kupiłam
 13. komunikat 403

  ok podam co trzeba, ale co trzeba?
 14. komunikat 403

  @jimmi @MaxPan aj tam, aj tam - baba jestem, zenbox.pl - pisałam do nich, ale odpisali, że po ich stronie wszystko ok