falkonetti

Forumowicze
 • Zawartość

  73
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral
 1. Miód (gryczany) a kac i ciśnienie

  Dziś o godzinie 11.30 ciśnienie - 145 (po wczorajszych dwóch korkach ale przed snem miód jadłem, byłoby wyższe) więc kilka łyżek miodu zjadłem. Ciśnienie mierzone przed chwilą - 125
 2. Miód (gryczany) a kac i ciśnienie

  Jasna sprawa. Kaca nie ma. Kac nie istnieje (Robert Makłowicz: Proszę Państwa, cholesterol nie istnieje. Czy ktoś widział na własne oczy cholesterol? ) Ale to co ten psychiatra - pozycjoner pisał na tym forum, to prawda. Takie picie to nałóg i choroba. Miałem trochę problemów zawodowych tak i piłem ale już nie muszę, sięgam po wino z przyzwyczajenia. Ale wiecie, nie wiem, czy nie zwariowałbym bez alkoholu. Jakoś uprawianie sportu nie działało. Gorzej, bo w trakcie biegu jeszcze bardziej to przeżywałem
 3. Miód (gryczany) a kac i ciśnienie

  Jeden pszczelarz to polecał ale się z tego wycofał, bo jak twierdzi, najlepsze zostaje na ściance szklanki. Nie rozumiem tylko powtarzam. Ja na czczo kopiastą łyżkę. Odkąd to się zaczęło to kawy nie piję. jak kawa ma być zdrowa skoro palona... Rakotwórcze...
 4. Miód (gryczany) a kac i ciśnienie

  Po jakimś czasie po owym piciu znowu wrosło, to znowu miód i fertig. No i zacząłem żreć ten miód na okrągło, nawet jak nie piję. Kupuję od sprawdzonego pszczelarza (ale nie podam Wam namiarów, bo mu braknie dla mnie). Od kilku dni dwa razy miałem teksty: od sąsiadki a potem od kolegi (ale nie jest homoseksualistą): Ty młodniejesz! Czytam raz jeszcze na co miód działa... No i jest - na skórę... Pozdrawiam serdecznie po dwóch korkach gdyż idę spać, ale wcześniej kilka łyżeczek miodu. Co? Mnie nie tuczy dostrzegalnie. Teraz idzie w wątrobę, którą też regeneruje, poczytaj.
 5. Niedawno wypiłem jednego wieczora trzy butelki wina 13,5% No, rano tak do godziny 11 to jeszcze znośnie, bo alkohol trzymał, ciśnienie też w normie - około 130 czegoś tam. Alkohol jest depresantem i póki działa, ciśnienie obniża, ale gdy zacznie działać kac, to naczynia krwionośne się zwężają i może być niedobrze (wylew). A moje zdanie jest do tego takie, że jak pijąc zrobiłeś coś czego żałujesz na tym kacu, to może być jeszcze gorzej/ Problem zaczął się około godziny 14 po zjedzeniu obiadu. 195... Co robić? Chociaż położę się, żeby nie było wysiłku. Nadmieniam, że już tak było, nie pierwszy raz wypiłem trzy butelki wina wieczorem i nawet trzeciego dnia miałem rano po śniadaniu 180. Zachciało mi się coś słodkiego zjeść ale akurat żadnych słodyczy nie miałem. Przypomniałem sobie, że brat zostawil nam słoik miodu gryczanego podobno ze sprawdzonego źródła. Miód był już skrystalizowany (tylko naturalny miód krystalizuje) i twardy, zbity. Wyskrobałem łyżeczkę. Po chwili następną i jeszcze jedną. Po dosłownie może dwóch minutach minął niepokój. Wyskrobałem i zjadłem kolejnych kilka. Po może 10 minutach jeszcze kilka,. Mierze ciśnienie po może 30 minutach. 135!!! Wpisuje w Google "miód gryczany zdrowie". Nic mnie nie dziwi.
 6. Onet zamyka blog.pl

  Ch...j z treściami (ch...j z Litwinami tak tylko powiedziałem) ale te zaplecza podlinkowane... Co prawda mam tam "aż" dwa (nikły odsetek wszystkich) ale i tak szkoda, bo oba dostały po kilkanaście linków z komentarzy w serwisach, blogów i na forach. Tak to jest mieć zaplecze na darmowych blogach. Interia kiedy to skasowała? Trzy lata temu? Teraz czas na wp.pl? Może to i dobrze, bo coś strasznie zabierało moc tym zapleczom na onet.pl Ładujesz linki a tu problem z zaindeksowaniem 10 podstron!!! Istotnie, dziwi ta decyzja, bo mają z tych blogów ruch a na blogach tych reklamy. NIE ROZUMIEM!!!
 7. O cofaniu kliknięć wiem. Wiele razy to miało miejsce na moim koncie, stan o godz X vs o godzinę później. jak jednak wytłumaczyć to, że po czterech dniach tego miesiąca mam saldo 170 z ogonkiem a dzisiaj 120 z ogonkiem? Cofka nastąpiła dzisiaj. hę? HĘ?!
 8. Jak przyśpieszyć działania policji

  Konkludując: nazywamy po imieniu a nie tam jakieś "brak szacunku". Panie, Pan płacisz podatki na nich.
 9. Jak przyśpieszyć działania policji

  Szacunek do przestępców? Niedopełnienie obowiązków / przekroczenie uprawnień to przestępstwo z art. 231 kk. A gdy przed tym idzie cel: korzyść majątkowa lub osobista, to mamy jeszcze gorzej. A że nie znajdziesz prokuratora który sprawę zrobi (nie odmawiając wszczęcia, nie umarzając), to może dlatego, że ręka rękę myje, co?
 10. Jak przyśpieszyć działania policji

  Po co takie eufemizmy.
 11. Przyszłość SEO w perspektywie kilku lat

  Albo masz naturalne linki z powodu rozpoznawalności marki ale nie dzięki pozycjonowaniu.
 12. Już wróciło do wcześniejszych stawek. Chyba przez te kilka dni była jedna reklama której już dziś nie ma i to ona tak śrubowała. Może wróci.
 13. Prośba o pomoc !

  Ja tak miałem kilka razy za każdym razem z inną frazą. Po kilku, kilkunastu dniach znów się pojawiały, jeszcze wyżej niż wcześniej. Nie oznacza to automatycznie że i u Ciebie tak będzie ale trzymam kciuki, bo skoro Ty masz sklep internetowy, to nie jesteś moją konkurencją.
 14. Mając na www dwie jednostki reklamowe średnią stawkę za klik miałem w granicach jednego złotego, miesiąc w miesiąc. Dodałem trzecią - elastyczną. Stawki wzrosły od następnego dnia do średnio około 3-4 zł za klik i tak jest już przez chyba dziesięć dni. Co ciekawe, kliki w tą trzecią - elastyczną są bardzo tanie (około 20 gr!!!) i jest ich stosunkowo niewiele. Mimo tego średnia wzrosła jak podałem wyżej. Czy ktoś byłby uprzejmy wyjaśnić mi ten miły fenomen?
 15. Cześć

  Uważam, że tak. Chciałem po prostu wskazać, może niezbyt zgrabnie, jakie potencjalne siły drzemią w seo. No chyba że jedynie dla działu "pogaduszki" zarejestrowałeś się Tu ale chyba nie, bo Hyde Park masz na wielu forumach / forach / forum.