falkonetti

banned
 • Zawartość

  91
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. A jak Ci mam odpowiedzieć, kiedy skasowałeś.

  1. jimmi

   jimmi

   a w koszu nie możesz pisać?

 2. Ależ nie, bierz te z dołu, te "najgorsze". W Biblii / Piśmie Świętym napisano, że ostatni będą pierwszymi.
 3. Bloga może tylko jego autor obronić wciskając w komentarzu linka do tematycznej podstrony i opatrując dalej tekstem niby zainteresowanego. Żadnego naturalnego linka czyli naturalnie nikt nie wstawi w bieżącej pięciolatce. Wyjątek to ubrane w złotko g...wna dla większości (w każdej populacji półgłówki to większość, inaczej doszłoby do anarchii) populacji w stylu np. jak oszczędzać pieniądze.
 4. Dobrze że oczko puściłeś ale i tak może rodzić to wątpliwości, co miałeś na myśli.
 5. falkonetti

  Budowanie zaplecza

  Przecież placebo podobno działa. Skoro tak, to nie tylko powyższa teza jest błędna ale też wprowadzanie w błąd klienta co do rzekomego pozycjonowania też podnosi pozycje strony nawet jeżeli nic nie jest w tym kierunku robione. Poczytaj sobie o działaniu placebo w testach producentów leków. Jakieś tam tzw. ślepe próby czy jakoś tak. Niektórym podaje się lek a innym placebo (kapsułka z neutralnym wypełnieniem) ale wszyscy myślą że biorą lek. Tacy którym przypadło placebo tez podnoszą, że czują się lepiej.
 6. falkonetti

  Miód (gryczany) a kac i ciśnienie

  Na trzeźwo mam dobre ciśnienie około 135 (jak schudnę nieco ze 110 kg to będzie jeszcze niższe). Wy se posprawdzajcie (Ci którzy lubią się napić) jakie Wy macie na drugi dzień, gdy alkohol już nie działa.
 7. falkonetti

  Miód (gryczany) a kac i ciśnienie

  Dziś o godzinie 11.30 ciśnienie - 145 (po wczorajszych dwóch korkach ale przed snem miód jadłem, byłoby wyższe) więc kilka łyżek miodu zjadłem. Ciśnienie mierzone przed chwilą - 125
 8. falkonetti

  Miód (gryczany) a kac i ciśnienie

  Jasna sprawa. Kaca nie ma. Kac nie istnieje (Robert Makłowicz: Proszę Państwa, cholesterol nie istnieje. Czy ktoś widział na własne oczy cholesterol? ) Ale to co ten psychiatra - pozycjoner pisał na tym forum, to prawda. Takie picie to nałóg i choroba. Miałem trochę problemów zawodowych tak i piłem ale już nie muszę, sięgam po wino z przyzwyczajenia. Ale wiecie, nie wiem, czy nie zwariowałbym bez alkoholu. Jakoś uprawianie sportu nie działało. Gorzej, bo w trakcie biegu jeszcze bardziej to przeżywałem
 9. falkonetti

  Miód (gryczany) a kac i ciśnienie

  Jeden pszczelarz to polecał ale się z tego wycofał, bo jak twierdzi, najlepsze zostaje na ściance szklanki. Nie rozumiem tylko powtarzam. Ja na czczo kopiastą łyżkę. Odkąd to się zaczęło to kawy nie piję. jak kawa ma być zdrowa skoro palona... Rakotwórcze...
 10. falkonetti

  Miód (gryczany) a kac i ciśnienie

  Po jakimś czasie po owym piciu znowu wrosło, to znowu miód i fertig. No i zacząłem żreć ten miód na okrągło, nawet jak nie piję. Kupuję od sprawdzonego pszczelarza (ale nie podam Wam namiarów, bo mu braknie dla mnie). Od kilku dni dwa razy miałem teksty: od sąsiadki a potem od kolegi (ale nie jest homoseksualistą): Ty młodniejesz! Czytam raz jeszcze na co miód działa... No i jest - na skórę... Pozdrawiam serdecznie po dwóch korkach gdyż idę spać, ale wcześniej kilka łyżeczek miodu. Co? Mnie nie tuczy dostrzegalnie. Teraz idzie w wątrobę, którą też regeneruje, poczytaj.
 11. Niedawno wypiłem jednego wieczora trzy butelki wina 13,5% No, rano tak do godziny 11 to jeszcze znośnie, bo alkohol trzymał, ciśnienie też w normie - około 130 czegoś tam. Alkohol jest depresantem i póki działa, ciśnienie obniża, ale gdy zacznie działać kac, to naczynia krwionośne się zwężają i może być niedobrze (wylew). A moje zdanie jest do tego takie, że jak pijąc zrobiłeś coś czego żałujesz na tym kacu, to może być jeszcze gorzej/ Problem zaczął się około godziny 14 po zjedzeniu obiadu. 195... Co robić? Chociaż położę się, żeby nie było wysiłku. Nadmieniam, że już tak było, nie pierwszy raz wypiłem trzy butelki wina wieczorem i nawet trzeciego dnia miałem rano po śniadaniu 180. Zachciało mi się coś słodkiego zjeść ale akurat żadnych słodyczy nie miałem. Przypomniałem sobie, że brat zostawil nam słoik miodu gryczanego podobno ze sprawdzonego źródła. Miód był już skrystalizowany (tylko naturalny miód krystalizuje) i twardy, zbity. Wyskrobałem łyżeczkę. Po chwili następną i jeszcze jedną. Po dosłownie może dwóch minutach minął niepokój. Wyskrobałem i zjadłem kolejnych kilka. Po może 10 minutach jeszcze kilka,. Mierze ciśnienie po może 30 minutach. 135!!! Wpisuje w Google "miód gryczany zdrowie". Nic mnie nie dziwi.
 12. falkonetti

  Onet zamyka blog.pl

  Ch...j z treściami (ch...j z Litwinami tak tylko powiedziałem) ale te zaplecza podlinkowane... Co prawda mam tam "aż" dwa (nikły odsetek wszystkich) ale i tak szkoda, bo oba dostały po kilkanaście linków z komentarzy w serwisach, blogów i na forach. Tak to jest mieć zaplecze na darmowych blogach. Interia kiedy to skasowała? Trzy lata temu? Teraz czas na wp.pl? Może to i dobrze, bo coś strasznie zabierało moc tym zapleczom na onet.pl Ładujesz linki a tu problem z zaindeksowaniem 10 podstron!!! Istotnie, dziwi ta decyzja, bo mają z tych blogów ruch a na blogach tych reklamy. NIE ROZUMIEM!!!
 13. O cofaniu kliknięć wiem. Wiele razy to miało miejsce na moim koncie, stan o godz X vs o godzinę później. jak jednak wytłumaczyć to, że po czterech dniach tego miesiąca mam saldo 170 z ogonkiem a dzisiaj 120 z ogonkiem? Cofka nastąpiła dzisiaj. hę? HĘ?!
 14. falkonetti

  Jak przyśpieszyć działania policji

  Konkludując: nazywamy po imieniu a nie tam jakieś "brak szacunku". Panie, Pan płacisz podatki na nich.
 15. falkonetti

  Jak przyśpieszyć działania policji

  Szacunek do przestępców? Niedopełnienie obowiązków / przekroczenie uprawnień to przestępstwo z art. 231 kk. A gdy przed tym idzie cel: korzyść majątkowa lub osobista, to mamy jeszcze gorzej. A że nie znajdziesz prokuratora który sprawę zrobi (nie odmawiając wszczęcia, nie umarzając), to może dlatego, że ręka rękę myje, co?