Jump to content

iT0mT0m

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. To link z tą frazą kluczową powinien wyglądać tak? <a href="https://www.forum.optymalizacja.com" alt="fraza kluczowa" > Forum PiO </a> czy <a href="https://www.forum.optymalizacja.com" > Forum PiO - fraza kluczowa</a>
 2. Czyli dodać po prostu linki <a href....>? Obrazek ze słowami kluczowymi też przejdzie?
 3. Witam, Postawiłem kiedyś stronę pod drużynę gamingową na webspell. Domena została zarejestrowana 29.08.2012 i jest do tej pory opłacana. Zauważyłem, że na stronie jest cały czas jakiś ruch w postaci odwiedzin(wyszukiwarki, boty?). Wg statystyk w panelu admina jest dziennie średnio 108 odwiedzin. Jak mogę to wykorzystać, aby wypozycjonować swoją nową stronę? Myśleć o zmianie CMS na jakiś inny?
 4. A jak teraz mogę pozbyć się wszystkich stron, które zostały zaindeksowane do google? Aktualnie mam po wpisanius swojej strony do wyszukiwarki opisy po angielsku(bo wcześniej takie występowały ale zostały zmienione). Zmieniłem na początek dostęp dla wyszukiwarek aby nie sprawdzały mojej strony. Jak teraz masowo usunąć wszystkie te linki, które są w wyszukiwarce?
 5. Witam, Nie wiem czy piszę w dobrym dziale, jakby coś to proszę moderatora o przeniesienie. Mam stronę internetową opartą o silnik Wordpress, którą dodałem do Google Search Console. Jest to nowo powstała strona pod moją firmę. Dodałem do konsoli wszystkie prefixy związane z domeną(w sumie mam 2 domeny, czyli wszystkie z http/https, prefixem www i bez, co daje nam 8 dodanych pozycji). Nie działałem jeszcze w kwestii SEO, ale mam taki problem, że jak wyszukuje stronę w google to mam jeszcze stare wpisy(niektóre po angielsku) no i w jednej pozycji w konsoli mam już 221 linków do mojej witryny i to jeszcze z domeny, która nie jest ustawiona jako główna w ustawieniach Wordpress. Chciałbym pozbyć się tych wpisów ale nie wiem jak to zrobić. Jeżeli chodzi o posty związane ze szklanymi kulami lub adresy www to bardzo bym prosił o prywatne wiadomości - z jednej strony firma dopiero powstaje, z drugiej nie chcę jej jeszcze reklamować, dopóki nie zapnę wszystkiego na ostatni guzik.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy