ClassAxion

Nowi Forumowicze
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. MyDevil też ostro poleciał, dają -90% na nowe konta przez następne 12 dni (jednak pozostało 140 kont więc może się skończyć szybciej) https://www.mydevil.net/ Tutaj dodatkowo kod (ref) na -20% jednak nie jestem w 100% pewny czy aby na pewno się to sumuje 7LV9X0JQ03
 2. ClassAxion

  [TESTY] Majestic Checker [ZA DARMO]

  Dokładnie. Aktualnie pobieramy dane widoczne bez zalogowania jednak w przyszłości będziemy pobierać wszystkie. @dudekm Przymierzamy się do jednego dashboardu, właśnie dlatego nie ma opcji przypominania hasła i weryfikacja jest "na szybko".
 3. Witajcie po raz drugi Tym razem stworzyliśmy dla Was serwis pod sprawdzanie pozycji z majestic. Aktualnie pobieram: TF, CF, Crawled Urls, Indexed Urls, GOV BL/RD, EDU BL/RD, Out Links, BL Fresh/Historic, RD Fresh/Historic. W chwili obecnej serwis jest w fazie testów więc wszystkie nowo założone konta dostają za darmo 1000 linków do sprawdzenia. Na 100% już niedługo zostanie dodane pobieranie parametrów do pliku CSV/TXT. Testy powinny potrwać około 2 tygodnie, potem serwis będzie płatny. Możliwe, że będą rozdawane kody na darmowe doładowanie konta. Każdy użytkownik dostaje pełen dostęp do API. Serwis będzie nastawiony na efektywne działanie, w krótkim czasie chcemy sprawdzić jak największą ilość linków. Wszelkie sugestie, propozycje, itp. są bardzo mile widziane. Zapraszam do testów :) Kliknij tutaj aby przejść do serwisu
 4. ClassAxion

  [TESTY] Serp Monitor + Index Checker

  Do 12h jednak przeważnie jest to robione znacznie szybciej.
 5. ClassAxion

  [TESTY] Serp Monitor + Index Checker

  Niestety, tak. Była to czynność konieczna, jednakże w przyszłości przy ewentualnym łączeniu paneli (a prawdopodobnie takie coś będzie miało miejsce) wszystkie konta zostaną bezinwazyjnie przeniesione i połączone.
 6. ClassAxion

  [TESTY] Serp Monitor + Index Checker

  Racja. Wprowadzę go ze względu na lepszą czytelność i przyzwyczajenie użytkowników.
 7. ClassAxion

  [TESTY] Serp Monitor + Index Checker

  Projekt zostaje oficjalnie wznowiony Wszelkie błędy/propozycje/sugestie proszę zgłaszać na PW. Kliknij tutaj aby przejść do serwisu Niestety, stara baza użytkowników nie mogła zostać wykorzystana dlatego musicie ponownie się zarejestrować. Każde nowo założone konto otrzyma limit 100 słów kluczowych i 10000 linków. Na razie nie musicie nigdzie pisać, limity będą ustawiane na bieżąco. Prócz tego, została zwiększona przepustowość index checkera a także zostało wzmocnione i rozszerzone odpytywanie wyszukiwarki Google. Limit stron został usunięty, aktualnie jest tylko limit słów kluczowych i linków. Słowa kluczowe możecie już dodawać masowo a nie pojedynczo.
 8. ClassAxion

  [TESTY] Serp Monitor + Index Checker

  Projekt nie został porzucony! Mówiąc szczerze jestem zadowolny z ilości użytkowników którzy zgłosili się do testów. Oto wygląd nowego panelu. Jednak to nie wszystko... Prócz nowego panelu zostanie także wzmocnione techniczne zaplecze odpowiedzialne za odpytywanie wyszukiwarki Google. Chcę aby cały system mógł obsłużyć jak największą ilość zapytań. Możliwe że zostaną wprowadzone dwa typy kont - Płatne i Darmowe. Po prostu chciałbym aby wszystko było równomiernie rozłożone pomiędzy użytkowników, a jeżeli ktoś posiada większe zaplecze i nadal chce korzystać z serwisu to może wykupić dostęp za symboliczną cenę. Chcę aby projekt zarobił na siebie, dzięki czemu nie będę musiał do niego dokładać i będzie śmigał bez przerwy. Powrót zaplanowany jest na przyszły weekend, tzn. 5 - 7 października.
 9. ClassAxion

  [TESTY] Serp Monitor + Index Checker

  Aktualnie projekt zostanie przeniesiony na inny serwer ponieważ z aktualnym są problemy. Po przeniesieniu na nowy serwer zostanie wprowadzona nowa wersja z poprawkami i propozycjami użytkowników.
 10. ClassAxion

  [TESTY] Serp Monitor + Index Checker

  Spróbujemy :) Jednak wiadomo że spalić można każdy sposób. Akurat chciałbym aby to chodziło jak najdłużej, wiadomo że nikt nie będzie cały czas mielił takiej ilości linków w systemie. System działa bez proxy jednak nigdzie nie powiedziałem że Google widzi ten sam adres IP/użytkownika
 11. ClassAxion

  [TESTY] Serp Monitor + Index Checker

  Aktualnie limit to 4 mln zapytań /miesiąc Mówiąc "zapytanie" mamy na myśli: sprawdzenie pozycji, sprawdzenie ilości wyników, sprawdzenie czy link jest zaindexowany. Jednak nie ma problemu aby ten limit zwiększyć do powiedzmy - 10 mln :)
 12. ClassAxion

  [TESTY] Serp Monitor + Index Checker

  W 100% się z Tobą zgadzam, widać to chociażby tutaj: https://imgur.com/a/4C4D3HR
 13. Witajcie Jakiś czas temu stworzyłem Serp Monitor + Index Checker. Wstępnie projekt będzie miał pozostać darmowy. Aktualnie jest w fazie testowej ponieważ chcę zoptymalizować cały system jak tylko się da nim wypuszczę go w świat. Główne funkcje to: Sprawdzanie pozycji naszej witryny z odpowiednią częstotliwością. Możliwość wyboru języka (aktualnie angielski/polski jednak w przyszłości będą dostępne wszystkie) Index Checker - dodajemy listę linków a system sprawdzi które są zaindexowane a które nie (i będzie ciągle sprawdzał te niezaindexowane) Monitor ilości podstron w indexie, czyli tego co Google zwraca pod frazą "site:". Przydatna funkcja gdy chcemy mieć wgląd jak Google indexuje naszą witrynę. Główną zaletą systemu jest to, że nie wymaga proxy. Całość działa w oparciu o autorski sposób odpytywania Google (jednak nadal jest on "naturalny" i unikalny). Jeśli jest ktoś zainteresowany to zapraszam na PW. Wstępnie system ma narzucone limity. Jeśli z jakiegoś powodu przestanie być darmowy, to prawdopodobnie będzie działał w modelu pay-as-you-go czyli będziemy płacić za to, co wykorzystujemy. Tak na prawdę całość jest eksperymentalnym projektem, jednak widzę w nim potencjał. Prawdopodobnie w przyszłości pojawi się więcej projektów tego typu