Jump to content

Opsiq

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej! :) Założyłem ostatnio stronę internetową, lecz teraz zastanawiam się nad jej pozycjonowaniem. Możecie doradzić co zmienić bądź poprawić w niej aby móc zacząć ją konkretnie pozycjonować? https://cheaplybuy.com/
 2. Jak skutecznie wypromować swoją grupę?
 3. Sęk w tym, że język nie jest mi jakoś potrzebny bo tak naprawdę dodaje tylko nazwę produktu, link i cenę.
 4. Witam! Mam pewną niszę zarobkową na której działam na Facebook, lecz zauważyłem dość duży potencjał w serwisie vk.com. Jest tu ktoś może kto miał bądź ma tam grupę i podzieliłby się tym w jaki sposób pozyskuje do niej członków (pomijają mega drogą reklamę) ?
 5. Stronę już posiadam i właśnie czeka na optymalizację. Tak więc zacznę najpierw od nauki optymalizacji, a potem ruszę w pozycjonowanie. Mam nadzieję, że znajdę odpowiedź na swoje każde pytanie na tym forum bo wiem, że będzie tego pewnie sporo.
 6. Hej! Nigdy z seo nie miałem do czynienia, chce zacząć jego naukę, ale tak się ciągle zastanawiam od czego. Jest tego tyle, że nie wiem jak to zacząć aby miało to ręce i nogi. Jeśli znalazłaby się osobą na forum, która podała by w paru podpunktach czego po kolei się uczyć żeby to wszystko zrozumieć to byłbym na prawdę mega wdzięczny.
 7. Opsiq

  Witam!

  Hejka! Znalazłem się tutaj aby czerpać wiedzę o SEO, więc zabieram się za naukę bo trochę mam zaległości.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy