serpbooster

Forumowicze
 • Zawartość

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

10 Good

O serpbooster

 1. W związku kończącymi się wakacjami do końca miesiąca można kupić Serpbooster ze zniżką 30%, kod:PIO
 2. https:// jest obsługiwane, mam ponad 200 domen po https, więc problem musi być gdzie indziej przy imporcie teksów: dekoracja tekstu Dekoracja musiałby być robiona w trakcie wysyłania posta z grafiką (teraz jest tylko dekoracja linków)
 3. Po wakacjach planowana jest aktualizacja systemu SERPBooster: dodanie wsadów do youtube, vimeo itd .... moduł komentarzy będzie obsługiwał kategorie domen (grupy) język polski będzie dostępny bez podmiany plików Proszę zgłaszać swoje propozycje dotyczące rozwoju softu, te które będą najciekawsze (użyteczne dla wszystkich userów) zostaną wdrożone w tej czy przyszłych aktualizacjach (o ile będą możliwości techniczne). W sprawach związanych z problemami instalacyjnymi proszę kontaktować się bezpośrednio z programistą, który napisał system - Dariuszem Janickim (Mionem) E-mail: systemy.internetowe@gmail.comTelefon: 723 227 124Który jest oddelegowany do prac technicznych jako BOK. Natomiast w sprawach związanych z zakupem i licencjami ze mną Łukasz Osowski:E-mail: support@serpbooster.comTelefon: 721 494 678
 4. Dla wersji proffesional zdecydowalem się zwiększyć liczbe domen do 3000 z tym, że rekomendowana ilość to 700.
 5. Dziękuję Co do dodatkowych opcji, jeśli większa ilość użytkowników zgłosi, że któraś z powyższych opcji byłaby potrzebna to zostanie wdrożona przy następnej aktualizacji.
 6. Dziękuję za miłe słowa, co do pomocy to w Pana przypadku nie było za dużo pracy Promocyjny kod PIO skończył się z ostatnim dniem lipca (była informacja w dziale promocje), jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem programu w promocji, proszę o informację w tym temacie. Kod podeślę na PW. Promocja będzie dotyczyła tylko zakupu przez paypal, zniżka -30% (czas promocji do odwołania)
 7. Informacja: wszystkie faktury zakupowe za miesiąc lipiec zostały już wysłane. Jeśli ktoś nie otrzymał faktury proszę o kontakt pw lub support@serbooster.com Dziękuję za zakup programu
 8. W związku z zapytaniami dotyczącymi płatności wprowadziłem opcje przedpłaty na podstawie faktury proforma. W celu zakupu przelewem bankowym proszę o email na support@serpbooster.com Zostały tylko 4 dni na zakup systemu w cenie promocyjnej z kodem rabatowym PIO.
 9. 1. Tak CMS Serpbooster jest oparty na bazie SQLite. 2. Do Wordpressa można dodawać artykuły ze zdjęciem + komentarze po xml-rpc. Dalsze plany rozszerzenia funkcjonalności zależą od ilości sprzedanych licencji i oczekiwań użytkowników, którzy zakupili program. 3. Po zakupie programu nie ma okresu testowego/zwrotu pieniędzy. Dla wybranych i niezdecydowanych użytkowników PIO mogę utworzyć kilka kont testowych na własnym vps-ie w celu testowania i napisania opinii.
 10. - api do tekstów? Nie rozważałem wprowadzenia takiej funkcji, ponieważ w programie można jednorazowo wgrać do projektu kilka tysięcy tekstów ale jeśli będzie takie zapotrzebowanie to jak najbardziej jest do zrobienia -auto wsad yt Funkcja może zostać wprowadzona przy kolejnym updacie. - mapy i formularze Tu pytanie do czego to jest potrzebne, czy do generowania landingów czy do funkcji postowania na blogu, bo nie za bardzo wiem o co chodzi. Moim założeniem było szybkie generowanie stron zapleczowych z ładną stroną home, tak aby nie wyglądała jak zwykły precel. Jeśli chodzi o formularz kontaktowy, to podczas generowania możemy dodać stronę kontakt, gdzie mamy osadzony formularz, możemy edytować tą stronę i dodać mapę. Jeśli chodzi o kod js czy php można go dodać edytując szablony.
 11. @flower224 Dziękuję za opinie. Program powstał z myślą o szybkim tworzeniu tematycznego zaplecza pod konkretny projekt, co do indeksowania to też daje radę ale to produkt uboczny W poprzednim filmie pokazałem jak szybko wygenerować strony pod dany projekt. Poniżej domeny, można zobaczyć jak to działa "na żywo" czyli pojawiły się wpisy na blogach, komentarze, nowe zdjęcia, linki stałe/rotacyjne. http://8401232.co.pl http://8401231106.co.pl http://8401231105.co.pl http://8401231104.co.pl http://8401231103.co.pl http://8401231102.co.pl http://8401231101.co.pl http://8401231100.co.pl http://8401231.co.pl http://8401230.co.pl W filmie utworzyłem projekt, którego zadaniem było opublikowanie 100 artykułów, na dzień dzisiejszy w indeksie jest 100 artykułów. Pojawiają się także pytania dotyczące jaką ilość domen można wygenerować mając licencję lite? Nie ma ograniczenia, chodzi o liczbę aktywnych domen w systemie, w tym przypadku jest to 100 domen (można do nich dodawać posty i komentarze) Jeśli chodzi o wygenerowane strony, które mogą być stronami sprzedażowymi (stronami klientów) lub stać się blogami to są one autonomiczne, nie potrzebują kontaktu z panelem do zarządzania aby "żyć" Serpbooster to nie tylko panel zarządzania ale także własny system CMS, strony które system wygeneruje mają swoje własne bazy danych i wszystko co im jest potrzebne do funkcjonowania.
 12. @bananasltd - co z updejtami ile będą kosztować Założeniem jest 6 mies. bezpłatnych aktualizacji, po tym czasie będzie pobierana opłata w wysokości 100-150 zł. Aktualizacja płatna będzie dobrowolna, jeśli ktoś nie będzie chciał po pół roku wykupić aktualizacji, będzie mógł w dalszym ciągu korzystać z wersji jaką ma. Do tego jednak potrzebna jest odpowiednia liczba użytkowników programu. Na chwilę obecną mogę powiedzieć, że kupujemy program "jak jest", a dalszy rozwój softu zależy tylko i wyłącznie od ilości zakupionych licencji. - czy samemu można dodawać nowe templajty wraz z edycją kodu i przypisywaniem co gdzie ma sie pojawiac? Szablony można dodawać, edytować. Dla ułatwienia można wzorować się na dołączonej paczce szablonów. Trudność powiedzmy coś jak dla szablonów WP. - czy zawsze musi być baza - czy np. można zapisać projekt do czystego html'a Jeśli będzie takie zapotrzebowanie to taka funkcjonalność się pojawi. - czy oprócz tej opłaty są jeszcze jakiekolwiek inne związane z softem, które trzeba ponieść/ponosić w przyszłości aby projekt działał (jeśli nie chcę updejtow ofcz) Jeśli chodzi o program to użytkownik ma prawo korzystać z zakupionej wersji bez ograniczeń czasowych. Dodatkową opłatą związaną z utrzymaniem programu jest vps/hosting ale to chyba oczywista sprawa.
 13. Tak, w projektach jest menadżer pobierania, można pobrać hurtowo url z kilku projektów dla danego okresu czasu. Język PL jest Poniżej tutorial dotyczący tworzenia projektu, komentarzy i linków:
 14. Dziękuję Tak, do wygenerowanych landingów serpboosterCMS można dodawać artykuły i komentarze, tak samo jak do Wordpressa. Wystarczy, że utworzysz projekt oraz określisz ile artykułów system ma opublikować i jaka ma być dzienna ilość. Jeśli określisz, że projekt ma mieć 100 artykułów i dziennie ma się pojawiać 10 artykułów, to projekt zakończy się po 10 dniach. Właśnie robię tutorial video dotyczący dodawania artykułów, komentarzy oraz linków site-wide w sidebar (taki prywatny SWL)
 15. w związku z pytaniami na PW dotyczącymi polskich instrukcji przesyłam pierwszy tutorial video pokazujący jak zainstalować domeny, wygenerować strony, dodać banery do stron