BrandSabbath

Nowi Forumowicze
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
  1. BrandSabbath.com to narzędzie umożliwiające zarabianie na blogach oraz profilach w mediach społecznościowych. Obecnie dostępne są kampanie linkowe - wystarczy umieścić indywidualnie wygenerowny link na swojej stronie lub profilach w mediach społecznościowych, aby móc zarabiać. Właściciel bloga otrzymuje zapłatę za każde kliknięcie. To bardzo prosta, wygodna i szybka forma zarabiania. Z możliwości zarabiania z BrandSabbath korzysta już ponad 1000 blogerów - skorzystaj z okazji i dołącz do nich Zapraszamy do rejterowania się i zarabiania!
  2. Jeśli chodzi o zarabianie na blogach to możesz też spróbować innych programów partnerskich. Niektóre są całkiem fajne np. te, w których umieszcza się linki do sklepów i otrzymuje premię od sprzedaży. Tyle tylko, że zarobki pojawiają się zazwyczaj dopiero kiedy jest już sporo klientów. Możemy też zaproponować nasz serwis BrandSabbath.pl- starczy, że wrzucisz link i za każdy klik dostajesz pieniądze. W sumie to całkiem fajna sprawa - przynajmniej do przetestowania
  3. Dzień dobry wszystkim

    Właśnie tworzymy nową funkcję w naszym serwisie BrandSabbath skierowaną do osób zajmujących się marketingiem i pozycjonowaniem. Wprawdzie część serwisu już działa, ale cześć stale się rozwija. Mam nadzieję, że wspólnie z Wami uda nam się stworzyć najlepsze narzędzie do komunikacji między reklamodawcami a wydawcami w sieci.