Jump to content

Awartis

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Awartis

 1. Używam wtyczki Ultimate Member, czy można dzięki niej zrobić aby tylko część wpisu była zablokowana i dostępna dla zalogowanych użytkowników? Standardowo blokuje całe podstrony i od razu pokazuje okno rejestracji. Albo czy można jakimś kodem można zablokować daną treść? Czy takie treści są widoczne dla robotów google?
 2. U mnie mało kto wchodzi na główną, liczą się podstrony, zresztą tak źle to nie wygląda Także dziękuję za odpowiedź.
 3. Czy dodanie tego samego obrazka (raz wgranego na serwer) w każdym wpisie z różnym atrybutem ALT będzie miało negatywny wpływ na seo? Na blogu mam sporo wpisów, gdzie w każdym umieściłem tą samą grafikę, tylko za każdym razem była wgrywana jako oddzielny plik. Od każdego obrazka porobiły się miniatury i trochę miejsca na serwerze to zajmuje.
 4. Przepraszam, tak właśnie ustawiłem, źle napisałem. Masz racje, że ustawienie nofollow byłoby tutaj złym rozwiązaniem. Dziękuje Wam za pomoc.
 5. Niektóre generują ruch, ale większość nie, tylko zaśmiecają indeks. Zdecydowałem się na ustawienie nofollow w Yoast w taksomiach post_tag. Ile mniej-więcej czasu potrzeba żeby google wyindeksowało moje strony z tagami? Czy mógłbym to jakoś przyspieszyć?
 6. Tak, mam Wordpress'a, zastanawiałem się nad wyłączeniem ich indeksowania, ale czy one nie mają jakiejś mocy jeżeli strona miała taką strukturę już od kilku lat? Wydaje mi się, że w moim przypadku byłby to bardzo zły pomysł. Mam 400 wpisów, a w wynikach wyszukiwania ponad 6000 podstron, gdzie większość to właśnie tagi, a ich treść na stronie ogranicza się do linku do prawidłowej podstrony.
 7. Jak masowo dodać adresy kanoniczne do oddzielnych podstron które powstały w wyniku stosowania tagów?
 8. Awartis

  Locker czasowy

  Ale gdybym zastosował coś takiego i zmniejszył % odrzuceń, to pewnie przyniosłoby to efekt w postaci podwyższenia pozycji? Ewentualnie jeżeli odnośnik otwierałby się w nowej karcie, to czy przebywanie na stronie liczyłoby się dalej aż do zamknięcia karty ze stroną?
 9. Mam teraz 6k tagów, czyli teraz muszę wchodzić w każdy i np w Yoast'em ustawiać do każdego właściwą podstronę? Czy można to zrobić jakoś masowo?
 10. Awartis

  Locker czasowy

  Moja strona ma bardzo duży współczynnik odrzuceń (ponad 40%). Jest to spowodowane tym, że znajdują się tam uploady plików. Mimo tego, że treść jest oryginalna i znajdują się tam informacje o danym pliku, to nikt tego nie czyta, tylko od razu przechodzi do pobierania, gdzie automatycznie przekierowuje na hosting (dlatego po dosłownie kilku sekundach wychodzą ze strony). Chciałem zablokować na jakiś czas element z przekierowaniem do pobierania żeby zwiększyć ilość spędzonego czasu na stronie przez użytkowników.
 11. Awartis

  Locker czasowy

  Czy jest do WP wtyczka, która pozwala zablokować część contentu, element na stronie na określony czas (np na 30 sekund)? Wszystkie opierają się na social media, czasowego nigdzie nie mogłem znaleźć.
 12. Posiadam ok 400 wpisów na stronie. Każdy ma dodanych kilka tagów przez co w wynikach na daną frazę pojawia się prawidłowa podstrona + kilka wyników z "tag", przez co finalnie moja witryna ma ponad 2k podstron zaindeksowanych. Co najlepiej byłoby zrobić w tym przypadku? Czy po prostu usunąć wszystkie tagi ze wszystkich wpisów? Czy można zrobić tutaj przekierowania 301? (Tak było przez długi czas, czy te podstrony z tagami zyskały przez to jakąś moc?). Czy jest jakaś wtyczka, która mogłaby mi pomóc?
 13. Dziękuję Wam bardzo, obie odpowiedzi bardzo trafne.
 14. Witam Na moim serwerze pojawiło się bardzo dużo kopii grafik w innych rozmiarach. Zajmuje to niesamowicie dużo miejsca i strasznie spowalnia mi stronę. Wygląda to tak jak na screenie poniżej. Czy ktoś zna jakiś sposób/wtyczkę żeby usunąć wszystkie te kopie za jednym razem?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy