LatajaceKrzesloZaglady

Forumowicze
 • Zawartość

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana LatajaceKrzesloZaglady w dniu 7 Listopad 2017

Użytkownicy przyznają LatajaceKrzesloZaglady punkty reputacji!

Reputacja

5 Neutral

O LatajaceKrzesloZaglady

 • Urodziny 10.08.1995

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. LatajaceKrzesloZaglady

  Błędy 404 w search console

  Wiesz co nie orientuje się akurat czy presta nie ma przypadkiem wtyczek do przekierowania ale każdy link bym zrobił tak: http://www.eci.com.pl/pl/966-dynafor-llz przekierować na http://www.eci.com.pl/pl/dynamometry/1896-1896-dynafor-llz.html Tak żeby każda 404 była przekierowana na podobny produkt/kategorię. Jeśli nie masz wtyczki do przekierowań zrób to w htacces
 2. LatajaceKrzesloZaglady

  Błędy 404 w search console

  Ja osobiście przekierowałbym te linki 404 na podobne kategorie/produkty 301. Nigdy nie usuwam zaindeksowanych stron/kategori/produktów jeśli już trzeba to zrobić to robię przekierowanie 301.
 3. LatajaceKrzesloZaglady

  Dane w tabeli a indeksowanie Wordpress

  Dobrze zrobiona tabela w artykule może przynieść świetny efekt. Mimo, że w wynikach nasza strona będzie np na 8 pozycji to tabela wyświetli się nad wszystkimi wynikami wyszukiwania w taki sposób:
 4. LatajaceKrzesloZaglady

  Emoticony w meta description

  Chciałbym poznać wasze zdanie na temat emoticonów w meta description. Waszym zdaniem bardziej odstraszają czy zachęcają do kliknięcia w link? W wynikach wyszukiwania wyróżniają naszą stronę, jednak czy faktycznie zwiększy to CTR?
 5. LatajaceKrzesloZaglady

  Alternatywa dla ahrefs, majestic ?

  Czasami kończy się plan ahrefsa np. zostanie przeskanowanych ponad 100 domen. Rzadko wynika taka sytuacja gdyż jest tam kilka kont ahrefsa.
 6. LatajaceKrzesloZaglady

  Alternatywa dla ahrefs, majestic ?

  Tak do tej pory z niego korzystam. Dostępne są wszystkie narzędzia ze screena
 7. LatajaceKrzesloZaglady

  Alternatywa dla ahrefs, majestic ?

  seogroupbuy.net - majestic ahrefs moz i inne ciekawe narzędzia za około 27 $
 8. LatajaceKrzesloZaglady

  Dodatkowe linki do podstron w google ?

  Z tego co pamiętam to są tzw. mini sitelinks i są automatycznie generowane przez specjalny algorytm Googla
 9. LatajaceKrzesloZaglady

  Mapy google - opinie o firmie

  Wypełniamy ten formularz i oddzwaniają do nas w ciągu minuty, także nie wiem w czym problem
 10. LatajaceKrzesloZaglady

  Mapy google - opinie o firmie

  Najlepiej zamówić rozmowę z konsultantem od map google i wtedy załatwicie wszystko bez żadnego problemu. Jeśli mam jakikolwiek problem to zamawiam rozmowę i wszystko jest załatwiane bardzo szybko
 11. Witam, zajmuje się pisaniem artykułów w języku niemieckim pod pozycjonowanie. Zajmuje się pozycjonowaniem od 2 lat także artykuły są w 100% dobrze napisane pod SEO. Sam wykonuje research słów kluczowych, które mają najwięcej wyszukiwań swoimi programami. Zapytania proszę wysyłać na adres email: puchal1995@gmail.com. Pozdrawiam
 12. LatajaceKrzesloZaglady

  Budowanie zaplecza

  Witam, pewnie wielu z was o tym wie, że Google ma swój kreator stron internetowych, dzięki któremu za darmo możemy zrobić własną stronę internetową. Ostatnio postanowiłem zrobić na nim zaplecze dla swojej strony internetowej. Zrobiłem 3 zakładki Strona główna, Blog i Kontakt - pododawałem dobrej jakości artykuły i podlinkowałem z nich do swojej strony. Niestety po jakimś czasie zauważyłem, że linki z tych artykułów z automatu są no follow więc zacząłem szukać rozwiązania. Link w stopce również jest no follow, pomogło dodanie linka do swojej strony w menu. Zacząłem budować linki dla tej witryny, żeby była dosyć mocna. W ahrefsie zaplecze to wygląda dosyć ciekawie: ( załączam screena) Anchor, którym linkowałem posiada około 4 tys wyszukiwań w miesiącu i powędrował z 14 za 8 pozycję. Myślę, że warto stworzyć kilka takich zapleczówek dla swoich stron jednak muszą być one również dobrze podlinkowane.
 13. Witam, tak jak w temacie zlecę wykonanie przekierowań 301 z mojego starego sklepu na nowy. Około 8 tysięcy linków. Wycenę tej usługi proszę przesłać na adres mailowy tomek.bobek.1995@gmail.com. Pozdrawiam
 14. LatajaceKrzesloZaglady

  Pytanie o zaplecza pewnej firmy pozycjonerskiej

  Nie wiem o co ta spina z wyciąganiem zapleczówek na forum. Na rynku jest teraz tyle dostępnych programów do sprawdzania backlinków, że nie jest problemem znalezienie zapleczówek konkurencji. Ja osobiście swoich nie ukrywam bo buduje je na wordpresach z wygasłych domen i w niczym mi to nie przeszkodzi jeśli nawet moja konkurecja się o nich dowie. Nie chodziło mi o ujawnianie zapleczówek tylko o ciekawy sposób ich budowania. Panowie, którym sprawia to problem albo są z tej firmy pozycjonerskiej albo swoje zaplecza budują na guestbookach z nadzieją, że się nikt o nich nie dowie. Temat można zamknąć.
 15. LatajaceKrzesloZaglady

  Pytanie o zaplecza pewnej firmy pozycjonerskiej

  Większość linków mają ukrytych przed botami typu ahrefs