LatajaceKrzesloZaglady

Forumowicze
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

O LatajaceKrzesloZaglady

 • Urodziny 10.08.1995

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska
 1. Poszukujemy osoby, która opisze cały sklep internetowy w języku niemieckim . Wymagana podstawowa znajomość SEO. Do opisania: - około 200 produktów po 100 słów każdy - okolo 5-10 kategorii po 400 słów - 10 zakładek od 100 - 300 słów Proszę o wysłanie na maila wyceny każdej jednej kategorii, produktu i zakładki: tomek.bobek.1995@gmail.com
 2. Jedyne co Ci Google podpowie to jak dobrze AdWordsa ustawić, żeby były efekty. Osobiście gadałem przez telefon z Panem 2 godziny, który podpowiadał co zrobić, żeby ulepszyć moje kampanie.
 3. Nie pamiętam już za pomocą jakiego kodu to zrobiłem.
 4. Z dobry rok temu kiedy testowałem pozycjonowanie za pomocą Tumblra. Wyszukiwałem Scrapboxem wygasłe Tumblry CF 30+ TF 30+ i następnie dodawałem na nie 2,3 artykuły na dane słowo kluczowe, każdy artykuł to coraz to dłuższy ogon. Kiedy fraza pojawiała się na pierwszej stronie robiłem przekierowanie z tumblra na moje strony. Efekt był, nie mam pojęcia jak teraz by to się sprawdziło.
 5. Doświadczenia w tym nie mam ale patrząc po mojej konkurencji jak ma ustawionego AdWordsa od pół roku z nazwą mojej firmy to można by przypuszczać, że Google dopuszcza takie praktyki.
 6. Musiałbym wiedzieć co sprzedaje Twój sklep wtedy mógłbym Ci odpowiedzieć na Twoje pytanie.
 7. Odpuścił bym tak ogólne frazy. Bardzo dużo ludzi korzystających z wyszukiwarki Google ma ustawioną lokalizację i w momencie gdy wpisują frazę np. sklep spożywczy to na samym początku pokazuje się im wszystko w okolicy ich miejsca zamieszkania. Więc nawet gdy się wypozycjonujesz na taką frazę to CTR mimo wysokiej ilości wyszukiwań będzie bardzo mały.
 8. Fraza może teraz "skakać" po pozycjach, trzeba dać jej trochę czasu.
 9. To zdecydowanie za dużo nawet Yoast pokaże Ci błąd
 10. Opieram się tylko i wyłącznie o swoje doświadczenie: - opinie google ( oczywiście pozytywne) - najlepiej kiedy opinie są z kont, które mają ponad pół roku - nigdy nie zakładać samemu kont po to by tylko dodać opinie - uzupełniona wizytówka w 100% oraz sporo zdjęć w wizytówce
 11. Z mojego doświadczenia frazy pojawiały się i znikały w momencie gdy była zduplikowana treść na stronie, która wyświetla się pod dana frazę. Ja bym poszedł w tym kierunku. Ewentualnie po update algorytmu odindeksowało Ci linki, które prowadziły do Twojej witryny. Sprawdź czy Twoje backlinki są zaindeksowane. Gdy to nie zadziała to ostatnim moim pomysłem jest zbyt duże nasycenie słowa kluczowego na tej stronie. Zadbaj o to by było na poziomie 1,5-2,2 %
 12. Pierwszy raz masz za darmo potem płacisz 0.01 $ za stronę: siteliner.com/
 13. Zadbaj o to by każdy klient zostawiał opinie w wizytówce Twojej firmy najważniejsze pozytywną i wtedy zobaczysz efekty.
 14. Ja osobiście mam no follow. Linki follow oddają moc Twojej domeny i przez to jest ona słabsza.
 15. Oczywiście nie był to nagły skok o 30 pozycji na każdą frazę lecz strona przez 2 miesiące ciągle osiągała coraz to wyższe pozycję.