LatajaceKrzesloZaglady

Forumowicze
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

LatajaceKrzesloZaglady wygrał w ostatnim dniu 29 Wrzesień

LatajaceKrzesloZaglady ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

3 Neutral

O LatajaceKrzesloZaglady

 • Urodziny 10.08.1995

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska
 1. Witam, zajmuje się pisaniem artykułów w języku niemieckim pod pozycjonowanie. Zajmuje się pozycjonowaniem od 2 lat także artykuły są w 100% dobrze napisane pod SEO. Sam wykonuje research słów kluczowych, które mają najwięcej wyszukiwań swoimi programami. Zapytania proszę wysyłać na adres email: puchal1995@gmail.com. Pozdrawiam
 2. Budowanie zaplecza

  Witam, pewnie wielu z was o tym wie, że Google ma swój kreator stron internetowych, dzięki któremu za darmo możemy zrobić własną stronę internetową. Ostatnio postanowiłem zrobić na nim zaplecze dla swojej strony internetowej. Zrobiłem 3 zakładki Strona główna, Blog i Kontakt - pododawałem dobrej jakości artykuły i podlinkowałem z nich do swojej strony. Niestety po jakimś czasie zauważyłem, że linki z tych artykułów z automatu są no follow więc zacząłem szukać rozwiązania. Link w stopce również jest no follow, pomogło dodanie linka do swojej strony w menu. Zacząłem budować linki dla tej witryny, żeby była dosyć mocna. W ahrefsie zaplecze to wygląda dosyć ciekawie: ( załączam screena) Anchor, którym linkowałem posiada około 4 tys wyszukiwań w miesiącu i powędrował z 14 za 8 pozycję. Myślę, że warto stworzyć kilka takich zapleczówek dla swoich stron jednak muszą być one również dobrze podlinkowane.
 3. Witam, tak jak w temacie zlecę wykonanie przekierowań 301 z mojego starego sklepu na nowy. Około 8 tysięcy linków. Wycenę tej usługi proszę przesłać na adres mailowy tomek.bobek.1995@gmail.com. Pozdrawiam
 4. Pytanie o zaplecza pewnej firmy pozycjonerskiej

  Nie wiem o co ta spina z wyciąganiem zapleczówek na forum. Na rynku jest teraz tyle dostępnych programów do sprawdzania backlinków, że nie jest problemem znalezienie zapleczówek konkurencji. Ja osobiście swoich nie ukrywam bo buduje je na wordpresach z wygasłych domen i w niczym mi to nie przeszkodzi jeśli nawet moja konkurecja się o nich dowie. Nie chodziło mi o ujawnianie zapleczówek tylko o ciekawy sposób ich budowania. Panowie, którym sprawia to problem albo są z tej firmy pozycjonerskiej albo swoje zaplecza budują na guestbookach z nadzieją, że się nikt o nich nie dowie. Temat można zamknąć.
 5. Pytanie o zaplecza pewnej firmy pozycjonerskiej

  Większość linków mają ukrytych przed botami typu ahrefs
 6. Pytanie o zaplecza pewnej firmy pozycjonerskiej

  Myślę też, że dużo osób chciałoby wiedzieć jak tworzyć zaplecza, które dają efekty - a te zaplecza wiem, że dają.
 7. Pytanie o zaplecza pewnej firmy pozycjonerskiej

  Jeśli jest to gdzieś w regulaminie bądź faktycznie tak ludzie są tutaj umówieni to proszę usunąć temat
 8. Witam, znalazłem zaplecza internetowe pewnej firmy pozycjonerskiej i mam do was pytanko. Jesteście w stanie powiedzieć jakim programem są tworzone te zaplecza? Link przykładowego zaplecza: CHACH link Takich zapleczówek znalazłem ponad 40 i każda wygląda tak samo dlatego też podejrzewam, że były tworzone jakimś automatem
 9. Poszukujemy osoby, która opisze cały sklep internetowy w języku niemieckim . Wymagana podstawowa znajomość SEO. Do opisania: - około 200 produktów po 100 słów każdy - okolo 5-10 kategorii po 400 słów - 10 zakładek od 100 - 300 słów Proszę o wysłanie na maila wyceny każdej jednej kategorii, produktu i zakładki: tomek.bobek.1995@gmail.com
 10. Frazy z kilku milionowym wynikiem

  Jedyne co Ci Google podpowie to jak dobrze AdWordsa ustawić, żeby były efekty. Osobiście gadałem przez telefon z Panem 2 godziny, który podpowiadał co zrobić, żeby ulepszyć moje kampanie.
 11. tumblr i seo

  Nie pamiętam już za pomocą jakiego kodu to zrobiłem.
 12. tumblr i seo

  Z dobry rok temu kiedy testowałem pozycjonowanie za pomocą Tumblra. Wyszukiwałem Scrapboxem wygasłe Tumblry CF 30+ TF 30+ i następnie dodawałem na nie 2,3 artykuły na dane słowo kluczowe, każdy artykuł to coraz to dłuższy ogon. Kiedy fraza pojawiała się na pierwszej stronie robiłem przekierowanie z tumblra na moje strony. Efekt był, nie mam pojęcia jak teraz by to się sprawdziło.
 13. Pozycjonowanie na nazwy konkurencji

  Doświadczenia w tym nie mam ale patrząc po mojej konkurencji jak ma ustawionego AdWordsa od pół roku z nazwą mojej firmy to można by przypuszczać, że Google dopuszcza takie praktyki.
 14. Frazy z kilku milionowym wynikiem

  Musiałbym wiedzieć co sprzedaje Twój sklep wtedy mógłbym Ci odpowiedzieć na Twoje pytanie.
 15. Frazy z kilku milionowym wynikiem

  Odpuścił bym tak ogólne frazy. Bardzo dużo ludzi korzystających z wyszukiwarki Google ma ustawioną lokalizację i w momencie gdy wpisują frazę np. sklep spożywczy to na samym początku pokazuje się im wszystko w okolicy ich miejsca zamieszkania. Więc nawet gdy się wypozycjonujesz na taką frazę to CTR mimo wysokiej ilości wyszukiwań będzie bardzo mały.