Jump to content

Splatt28

Forumowicze
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Splatt28

 1. Fajnie by było mieć wszystko ;). Ale bez żartów, google może brać Twoją nazwę jako upychanie słów kluczowych i wyrzuca frazę zakład lakierniczy. Zmieniając nazwę na Zakład Lakierniczy Działoszyce Jan Kowalski powinieneś sie pojawić na frazie na której aktualnie Cię nie ma i może na tej na której już jesteś bo google stwierdzi, że są to frazy podobne - pewności nigdy nie ma można tylko gdybać, a że google szybko wprowadza zmiany w wizytówkach zawsze można wrócić do poprzedniej nazwy praktycznie bez stratnie. Nazwa miejscowości nie ma większego znaczenia w wizytówkach bo i tak one wyświetlają się tylko i wyłącznie lokalnie, a wyniki w top 3 i tak mogą się różnic w odległościach 1km. Z drugiej strony nie jest to trudna fraza i zawsze na wizytówkach może sie wyświetlać jedno a na tekstowym organicznym drugie.

   

  Całość odnoszę do przykładu bo ciężko jest stwierdzić coś gdybając ;)

 2. 15 minut temu, blake napisał:

  Minął tydzień, u mnie hannikowo na 7 pozycji (na 10 ten temat) a bajkowych ustroniów nie widzę w top30, więc jakieś wnioski można sobie wyciągnąć z tego.

  u mnie bajkowe 1 a hanikowo 4 :D Więc jakie wnioski wyciągamy?

   

   

   

  bouncetest.png

 3. Shoper w większości wypadków jest gotowy do użytku, wymaga pare mniejszych zmian w kodzie, ale większość jest dostępne z panelu i osoba z mózgiem da sobie radę w ustawieniu. Dużo osób najeżdża na shopera przez to, że zmienia nazwy plików graficznych na losowe znaki. Z mojego doświadczenia shoper w większości wypadków jest okej.

 4. 1 minutę temu, krzysiuus napisał:

  Teraz sprawdzam i kategoria root dla 1.7 powinna mieć 0 więc powinieneś jedną zmienić na 0. (w 1.6 była 1).  

  A widzisz...tak to jest jak się człowiek śpieszy :D no cóż, będę wiedział na przyszłość...

   

  Ale...zmieniłem jedną kategorie przeciez na 0 - i w dalszym ciągu było to samo. Więc jednak coś było mocno nie tak.

 5. Przed chwilą, krzysiuus napisał:

  Jedna kategoria powinna mieć 1. Zrób kopię i przetestuj zmianę. 

  próbowałem zmieniać, dalej to samo ;) Wszystko co było w miarę logicznym rozwiązaniem już próbowałem. Aktualnie już się poddałem i instaluje wszystko od 0 (dobrze że nic nie było skonfigurowane).

  Wszystkie możliwe rozwiązania, które znajdują się na googlach nie zadziałały...

 6. 4 minuty temu, Paq napisał:

  Dedykowany sklep na starcie?

  Nikt tutaj nie każe mu stawiać na dedyku bo wszystko inne to dno :) Czyste stwierdzenie, które każdy zna. WP bez podstawowej znajomości też łatwo zepsuć i zrobić luki dla niechcianych gości. Pod względem indexacji niestety prawda wp zawalony wtyczkami lepiej sobie radzi :).
   

  2 minuty temu, kayman napisał:

  nie przesadzajmy, każdy skrypt da się dowolnie dostosować :)

   

  Ale za to też trzeba zapłacić ;) i koniec końców cena rośnie i rośnie i zrównuje sie z ceną dedyka

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy