JaneSmith

Forumowicze
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O JaneSmith

 1. @Moriarty ten polecany przez ciebie jest płatny , ale 150 pln to nie bajroniczna suma, więc się skuszę dziękuje.
 2. Czy moglibyście podzielić się swoją opinią nt. darmowych narzędzi, pozwalających na grupowe sprawdzenie indeksowanych URL? Testuję: http://stratage.ms/en/indexchecker/ Może ktoś korzysta z podobnych narzędzi, lub poleci coś dającego wiarygodniejsze wyniki?
 3. PIO-S5 - wykorzystałam - dziękuje!
 4. @wladcapierscieni zazwyczaj robię 4 merytoryczne zdania na post. Moje spostrzeżenia są takie, że nie ma potrzeby pisać więcej. Najważniejsze z powyższych social mediach jest dodawanie hasztagów plus odpowiednie foto. Co do tego drugiego, prym wiodą zdjęcia w orientacji pionowej (ze względu na układ ekranów w telefonach - FB oraz INST preferuje ten rodzaj zdjęć).
 5. @ar4 moja ciekawość jest merytoryczna i zgodna z tematem poruszonego wątku haha .. to co innego.
 6. Nie odnosisz wrażenia, że PInterest - jest bardziej pod anglojęzycznych odbiorców? Opisy zdjęć, hasztagi, warto dodawać tamtylko w języku angielskim, co obniża możliwości pozycjonowania przez pinteresta polskich stron?
 7. Dzięki. W wiesz co mówią o ciekawości...?
 8. Piszę właśnie artykuł i naszła mnie myśl aby spytać Was o zdanie. Mam tekst długi na 4000zzs. Zamieszczam w nim 2 frazy kluczowe. Każda powtórzona (w różnych odmianach) po 4 razy. Skutkuje to umieszczeniem w tekście frazy co 500zzs. Założyłam, że nie jest to przesadne zagęszczenie i tekst wygląda oraz czyta się wtedy naturalnie. Następnie w tekście chciałabym podlinkować dwie użyte wcześniej frazy kluczowe do pozycjonowanej strony. Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Dokładnie chodzi mi o to, czy 2 linki wychodzące (dofollow) z jednego tekstu to nie za dużo? Czy moc każdego z nich jest wtedy dzielona na 50%? Może jeden dałby większego kopa stronie docelowej?
 9. hasztaguje na FB, Twitcie, Inscie i Google+... dodaję średnio po 10-15 hasztagów na 1 wpis. W rezultacie zasięg posta jest większy niż bez hasztagów. Panowie, jakie są wasze doświadczenia odnośnie programów do planowania hasztagów? typu: http://hashtagify.me/ Ten powyższy aktualnie testuje, macie może jakieś fajne, darmowe alternatywy, którymi możecie się podzielić?
 10. Ostatnio dowiedziałam się, że lepiej jest zamieszczać fotki na FB w orientacji pionowej. Facebook zwiększa ich zasięg, ponieważ rośnie liczba odbiorców korzystających z telefonów. Jakie są Twoje spostrzeżenia na ten temat?
 11. Dziękuję... myślę, że forum na pewno coś wniesie do mojej skarbnicy myśli :P. Wasze forum jest mega popularne ;