JaneSmith

Forumowicze
 • Zawartość

  60
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Interests
  Social media
 1. Nowy stary katalog

  PIO-S1 dziękuję i pozdrawiam!
 2. Słowo kluczowe w domenie

  @odys - właśnie chodzi o to, że "zbrandowanie" domeny EM mnie kusi, ponieważ wygląda estetyczniej, jest lepsze w wymowie oraz zapamiętaniu. Rozumiem, że Ty zwracasz uwagę w pierwszej kolejności na nazwy domeny z punktu wiedzenia pozycjonowania? Mniej "fikuśne"nazwy domen EM - wchodzą gorzej i słabiej "bronią się" przed karami za linkowanie anchorem? Dla mnie najlepiej byłoby stworzyć, domenę EM z której utworzę brand, w wyniku dodania końcówki z literą 'o". @noupe - już 3 wyrazowe kombo fraz to przeżytek, a co dopiero powyższy przykład :D.
 3. Słowo kluczowe w domenie

  Najbardziej podobało mi się: modo.pl, zatem odrzucam je po "Hubertowsku" - definitywnie. @odys - jakie jest Twoje zdanie nt. punku 1 lub 2?
 4. Słowo kluczowe w domenie

  @Paq Fakt, to nie był odpowiedni przykład. Przepraszam za nietrafiony post. Twój wcześniejszy wpis, już wcześniej zainspirował mnie do szukania domen z frazą kluczową. Reasumując, zastanawiam się nad poniższymi opcjami na domenę: 1. najważniejsze słowo pozycjonowane "moda" + końcówka z literą '"o" = modao.pl, etc 2. słowo kluczowe domeny: "moda" odmienione przez przypadki moda (wołacz) --> modo.pl 3. najważniejsze słowo kluczowe + słowo drugiego planu (mniej istotne) = modamiejska.pl
 5. Słowo kluczowe w domenie

  @skream Takie hybrydy są dla wariatów :). Zastanawiam się nad kombinacjami typu fraza pozycjonowana: "modne" ---> zarejestrowana domena: Modeo.pl lub Modneo.pl (i ciśnięcie anchora EM z między innymi słowem "moda"). W efekcie korzyści mogłyby być takie jak napisał @s_matysik .. o ile idę dobrym tropem. Zastosowanie końcówek '"o" wg mnie wygląda lepiej (w niektórych przypadkach) niż przedrostki "e" i "e-". Drugi plus jest taki, że fraza kluczowa jest na początku domeny (co zapewne nie jest bez znaczenia).
 6. Słowo kluczowe w domenie

  @skream - konkretna odpowiedź, dziękuje .. czy Twoim zdaniem, analogicznie nie ma sensu upychanie słowa kluczowego z taką odmianą w domenie?
 7. Słowo kluczowe w domenie

  @karolex Dziękuję za pierwszą odpowiedź na temat :). Takie opinie nt. linkowania anchora pokrywającego się domeną słyszałam już wcześniej. Rozumiem, że wg. Ciebie "większa tolerancja" sprawdza się tylko przy ścisłym dopasowaniu? (Bez odmian słowa kluczowego) @Presta - jasne że tak, zgadzam się z Twoją wypowiedzią odnośnie różnicowania anchorów, ale co z odmianami typu moda -> modo? Czy takie budowanie "sztucznych" słów, aby zamieścić je w domenie, ma sens z punku SEO ma sens? @toto- nie chodzi o samo słowo modo i jego popularność. Załóż sobie, że to jest przykład dla innych rozwiązań tego typu.
 8. Słowo kluczowe w domenie

  @Toto w przypadku strony www - będzie to serwis podzielony na sekcje typu "moda damska", "moda męska"... "młodzieżowa" etc.. Słowo kluczowe "moda" będzie tym głównym, wiążącym wszystkie podstrony serwisu. Jak zatem odniesiesz się do użycia domeny w takiej formie jak powyżej? Kwestia linku do strony - niezamierzona . Z resztą już go nie ma, wiec nie ma też co drążyć.
 9. Chciałabym pozycjonować słowo kluczowe "moda". 1. Czy linkowanie powyższego słowa kluczowego w rożnych odmianach ostatniej samogłoski, np: mody, modą, mode, modo... wpływa na zwiększenie jego pozycji? 2. Druga kwestia, jeśli powyższe rozwiązanie uznamy za pozytywne dla pozycjonowania słowa moda. Czy kupując domenę " modo.pl ", to słowo w domenie "modo" ułatwi mi pozycjonowanie słowa kluczowego "moda"?