JaneSmith

Forumowicze
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O JaneSmith

 1. @jimmi - rozumiem, trzeba zapomnieć o sprawie i założyć nowe. @kraszul - to jest właśnie słaba strona globalistów / monopolistów typu FB, G.., kiedyś TPSA - "brak człowieka" do kontaktu z klientem. Zamiast tego wysyłanie wiadomości z automatu lub całkowity jej brak.
 2. TKP-PIO8 dziękuje
 3. Zainteresował mnie ostatnio problem blokowania przez Facebook kont reklamowych. Wiadomość administracji FB wygląda mniej więcej tak: Można oczywiście odwołać się od powyższej decyzji. Z opinii znajomych słyszę jednak, że jest to walka z wiatrakami. Jakie jest Wasze zdanie na powyższy temat?
 4. @LatajaceKrzesloZaglady wprowadziłam zmiany w opisie wg. wcześniejszego planu. Teraz pozostaje tylko czekać. Pytanie jak długo
 5. @LatajaceKrzesloZaglady Nasycenie słowem kluczowym (tym które "upadło") - 6.39% Backlinki są w indeksie bez większych zmian. Treść na stronie od 3 lat jest niezmiennie taka sama. Dziwne jest właśnie to, nie wprowadzałam w ostatnim czasie zmian w opisie jak również nie pozycjonowałam agresywnie podstrony która poleciała w dół. To nasycenie ponad 6% jednak nie daje mi spokoju. Myślę, o tym czy nie pozmieniać (poodmieniać, zastąpić synonimami) frazy której dotyczy spadek. W każdym razie dzięki za rady. @Filip Traum DT - rozwiązanie ostateczne, zrozumiano
 6. @Filip Traum Masz rację - skakanie frazy trwa od początku maja 2017. Takie anomalie jednak nigdy wcześniej nie maiły miejsca, stąd nie wiem jak to odczytać. Grzebałam w forum PiO i Google - jak rozpoznać filtr algorytmiczny, ale konkretów na ten temat jest niezwykle mało, po za tym, że bardzo trudno go rozpoznać. Dodam jeszcze, że główna fraza która poleciała do czeluści, nigdy nie była pozycjonowana SWL, jak również linkowana jako "pojedynczy anchor". Chociaż jak, to bywa z wiodącymi na stronie frazami, nie sposób aby nie była "upchnięta" w większości fraz long tail. Najbardziej boli mnie jednak to, że od początku roku 2017, praktyczne wcale jej nie pozycjonowałam. No nic, będę czekać jeszcze 2 tyg, zobaczymy czy wróci do top 10. W przeciwnym razie, wezmę się za analizę linków i wrzucę najgorsze jakościowo z tą frazą do disavow .
 7. Od 04.05 zauważyłam dziwną przypadłość w wynikach wyszukiwania wiodącej dla mnie frazy (obrazek poniżej). Sprawdziłam google search console: - brak informacji o działaniach ręcznych , więc wykluczam bana lub filtr ręczny. - komenda site:www.wwwww.pl „fraza” - wyświetla stronę na 1 pozycji wyników Google Zastanawiam się czy to nie filtr algorytmiczny na daną frazę, bowiem tylko na tę frazę strona nie wyświetla się aktualnie w Google. Na wykresie z ostatnich 28 dni widać (zielona linia) że fraza wyświetlała się w wynikach na przemian / wraz ze spadkami poniżej 100 pozycji. Jakie są wasze doświadczenia w tego typu objawów?
 8. @patbal "trzeba sobie zasłużyć" - to prawda,... i dodam od siebie że... trzeba też na to czasu. Pozycjonuj najważniejsze podkategorie swojej strony, a zaczną one pojawiać się pod głównym tytułem.
 9. Wg. mnie to kwestia czasu (i to niedługiego) kiedy sklepy internetowe, blogi, będą tworzyć strony zintegrowane "na żywo" z FB i instagramem. Facebook już dawno umożliwił zakładanie sklepu na Fanpage, więc jak widać jest sygnał do przenoszenia biznesu na SM. Specjaliści od prowadzenia SM w niedługim czasie okażą się nieocenieni .
 10. Dziękuję Wam za odpowiedź i radę. Mam jeszcze jedno pytanie w tym temacie. Myślę, że nie wszystkie znaki specjalne są poprawie wyświetlane przez przeglądarki. Orientujecie się czy istnieje opublikowany zbiór znaków które są "akceptowane" przez najważniejsze wyszukiwarki jak Chrome, Mozilla, Explorer?