Jump to content

JaneSmith

Forumowicze
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Interests
  Social media

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć. Zlecenie dotyczy odzyskania linków z wygasłych domen. Domen będących przedmiotem zlecenia posiadam (na ten moment) 20szt, lista będzie stale powiększana. Odzyskane linki proszę o zgrupowanie w pliku txt. Zlecenie ma charakter prywatny. Skierowane jest do osoby fizycznej lub przedsiębiorcy. Rozliczenie: po wykonaniu zlecenia lub w formie zaliczki (przedpłaty). Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu poprzez wiadomość PRIV lub mail: autolider.szczecin@gmail.com Ola
 2. Podpytam pod tym wątkiem aby nie zakładać nowego tematu :)... Zastanawiam się nad zrobieniem blasta 30k ScprapeBox na linki dodane w postach na forach internetowych. Domyślam się, że jeżeli na jednej podstronie takiego forum jest ok 40 linków wychodzących - to blast "rozejdzie" się po wszystkich linkach i jego efekt jest słabszy? Czy w takim radzie takie blast-owanie postów na forach ma sens?
 3. Czy rozszerzenie domeny ma wpływ na pozycjonowanie lokalne? Tzn: czy nazwafirmy.miasto.pl pozycjonuje się lepiej niż nazwafirmy.pl / .eu./.com?
 4. Cześć. Zastanawiam się nad wyborem domeny pod pozycjonowanie strony dla warsztatu samochodowego. Firma będzie działała na lokalnym rynku. Biorę pod uwagę 4 domeny. 1. frazazkluczowa.eu 2. frazakluczowamiasto.com 3. frazakluczowa.miasto.pl 4. frazakluczowa+(jakieś słowo).pl Moje pytanie, który wariant będzie najbardziej optymalny do pozycjonowania?
 5. @Mion @Aleksiejs Dziękuję za odpowiedź i pomoc ;).
 6. Czy masz na myśli aby wyrzucić nadrzędność kategorii kurtki/ i ustawić wszystkie kategorie jako równego poziomu? W rezultacie mielibyśmy: https://domena/kurtki/ https://domena/kurtki-damskie/ https://domena/kurtki-meskie/ etc.
 7. Dzień Dobry, I. Planuje kategorie w sklepie postawionym na WP. Zastanawiam się który układ adresu URL jest bardziej odpowiedni pod kątem SEO. Opcja 1, 2, czy 3? 1. https://domena/kurtki/kurtki-damskie/ 2. https://domena/kurtki/damskie-kurtki/ 3. https://domena/kurtki/damskie-1/ (układając kategorie na sklepie WordPress nie mogę dwa razy utworzyć kategorii "/damskie/", jeśli występuje ona już np. w https://domena/spodnie/damskie, dlatego zdecydowałam się do każdej takiej kategorii dodawać cyfrę "-1/").
 8. Czy zenindexer jeszcze funkcjonuje? Pytam, ponieważ po dodaniu pliku punkty nie są odejmowane z panelu.
 9. Zakres prac obejmuje: - pomoc w wyszukaniu domeny oraz sprawdzenie jej (domena z historią) pod kątem ew. kar (koszty związane z domeną ponoszę ja) - instalacja domeny na moim serwerze - wdrożenie szablonu (wykupionego przez zleceniodawcę - 2szt , oraz 3 szt darmowe) wraz z optymalizacją seo - optymalizacje obejmuje (instalację przydatnych wtyczek, ustawianie meta, instalacja protokołu ssL) - przygotowanie 3 artykułów na 3000zzs i dodanie ich na zapleczu - płatność w ciągu 3 dni roboczych od odbioru i akceptacji prac. Proszę o wystawienie FA (z VAT lub bez). Razem do ogarnięcia jest 5 stron.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy