Jump to content

murp

Forumowicze
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

murp last won the day on December 21 2018

murp had the most liked content!

Community Reputation

9 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Też mi wczoraj mijał 7. dzień od zlecenia wypłaty, ale dziś pieniądze wpłynęły na konto ;)
 2. Chyba nawet rzadziej niż jedna w tygodniu - u mnie mija w tym momencie 9 dni od zlecenia wypłaty. Moja prośba o anulowanie oceny czeka od 2 tygodni. A do kwietnia wszystko przebiegało dość sprawnie i szybko. Pieniądze pojawiały się nawet w ciągu 1-2 dni.
 3. Mój tekst - wysłany jakoś w nocy - został zatwierdzony przed moderację z samego rana. Gorzej z wypłatą. Czekam od tygodnia :/
 4. Nie mam pojęcia, gdzie widzisz mój żal. Zapytałam koleżankę, czy faktycznie kiedykolwiek skasowali jej "5", bo mi przy JEDNORAZOWEJ prośbie kiedyś tam, dawno temu, nie przepuścili anulowania, za to "4" i "3" zawsze bez żadnego problemu, więc byłam ciekawa, czy w ogóle zdarza się usuwanie oceny "5". Nie mam absolutnie żadnych pretensji do moderatora, nie napisałam też nic o winie TB. Ale Twoim zdaniem jest to powód, by wyzwać mnie na forum od żałosnych bufonów bez godności. Życzę nieco więcej szacunku do drugiego człowieka.
 5. Nie wiem, kim trzeba być, żeby osobę, która w ciągu kilku lat pisania na Textbookers JEDEN RAZ zgłosiła "5" (mając ku temu powód), nazwać pozbawionym godności BUFONEM. Gratuluję obrażania ludzi i tonu wypowiedzi. Pozdrawiam i życzę Ci wesołych świąt.
 6. I anulują 5 za precla? Pytam z ciekawości, bo raz zgłosiłam 5 za zaplecze i dostałam odpowiedź, że przecież 5 to bardzo dobra ocena i o co mi chodzi Parę razy zdarzyło mi się zgłosić 4 i 3 - wtedy nie było problemów, anulowali zawsze.
 7. Mam podobnie z jednym klientem od stałych zleceń zapleczowych (może nawet tym samym, co Ty) - nigdy nie dostałam od niego oceny innej niż "5", choć od pozostałych "5" dostaję bardzo rzadko. Po ok. 10 napisanych dla niego tekstach zaczęłam je po prostu omijać, nawet jeśli tematycznie mi odpowiadają. Efekt często taki, że jego zlecenia wiszą, ja mam akurat wolną chwilę i mogłabym je napisać, ale po co, skoro są inne teksty do wyboru, za które w większości dostanę "6" i nie popsuję sobie średniej? ;)
 8. Nawet, gdybyś miała najniższą ocenę, to za precla na 4500 zzs zarobiłabyś więcej niż 2,86. Jesteś pewna, że to nie był precel na 2000 zzs?
 9. Wydaje mi się, że "podwyżka" obejmuje tylko zlecenia zamieszczone po zmianie stawki, a za te wcześniejsze zarabia się "po staremu". Tak przynajmniej wynika z porównania kwoty wynagrodzeń za nowe i stare teksty.
 10. Jakie znowu śledztwo? Przecież sam to zaproponowałeś ledwie 2 strony wcześniej. Narzekasz na TB i zapraszasz copywriterów do współpracy , ale wykonanie twoich zleceń ma się odbywać przez TB. Dla odmiany w ostatnim poście piszesz, że współpraca przez pośredników jest zła i lepiej ją omijać
 11. Chyba tak, skoro w pierwszym poście jest taka propozycja: "Jeśli ktoś były zainteresowany to szukam wykonawców zleceń (...) zapraszam do kontaktu na priv, do wykonania przez platformę textbookers.com."
 12. Jeśli ktoś uważa, że stworzenie 30 rankingów kredytowych na łącznie minimum 57 tysięcy znaków to jest lekka i szybka robota "na luzie", bo wystarczy spojrzeć i napisać bez problemu takie "precle" ( ), i jeszcze dziwi się, że nikt się tego nie podejmuje, to znaczy, że jednak nie ma pojęcia. Zlecanie czegoś takiego za 225 zł brutto (7,50 zł x 30) do podziału dla copywritera i platformy jest nieporozumieniem.
 13. Nie no, jasne, żaden problem - wystarczy TYLKO spojrzeć, żeby usiąść i od ręki napisać 30 tekstów na prawie 2000 zzs o formalnościach, opłatach, kosztach, zaletach, wadach kredytów gotówkowych, zarabiając za to 3,99 zł brutto za sztukę. Łącznie to jest niecałe 120 zł BRUTTO za 30 tekstów, oczywiście pod warunkiem, że copywriter łapie się w tej kategorii na najwyższą stawkę. Nie wierzę. Ręce opadają. Jak to lekko ocenia się czyjąś pracę i wysiłek, nie mając o tym najmniejszego pojęcia. "Niestety ostatnio kilka moich zleceń nie zostało podjętych, nie bardzo wiem z jakiego powodu" - to teraz, mam nadzieję, już wiesz. _________________________ Co do ocen - mam zasadę, że nigdy nie biorę zleceń od klientów, których kojarzę z tego, że zawsze dają 5, BO TAK, bez wyjaśnienia. Skoro 95% daje mi 6, to nie będę sobie psuć średniej zleceniami za 3 zł, za które dostanę ocenę 5, nie dowiadując się nawet, dlaczego
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy